Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

Sese_RS 01-04-11 21:29

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by robert_zed2112 (Post 4219199)
salut....poti sa imi faci si mie o prelungire la bara uite si poze...ms astept un rasp

DA SE POTE FACE DAR DUPA 15 MAI SUNT FULL PANA ATUNCI K SAL.

Daniel_DRV 12-04-11 19:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
ti-am lasat un pm...uite si 2 poze despre ce ti-am scris...

Sese_RS 27-04-11 09:15

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
M3 cabrio, gata de cateva luni dar nu am avut poze.

dog99 28-04-11 09:11

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4284857)
M3 cabrio, gata de cateva luni dar nu am avut poze.

am vazuto pe la nasi la garaj ,superba;)

xtz_06 29-04-11 09:13

Re: RS Tuning Bucureşti
 
salut
ceva idei pt o mazda 6 din 2003?

Sese_RS 07-05-11 20:24

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
kit drift ursulet in lucru finalizare dupa expozitia din 13-15 mai

radu_era 20-05-11 00:39

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Salut,

M-ar interesa si pe mine daca puteti sa faceti o capota din carbon pentru un audi a3 8l si daca puteti sa-mi spuneti si mie un pret...
O zi buna

Sese_RS 20-05-11 08:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by radu_era (Post 4337948)
Salut,

M-ar interesa si pe mine daca puteti sa faceti o capota din carbon pentru un audi a3 8l si daca puteti sa-mi spuneti si mie un pret...
O zi buna

sal; se poate face costa 500e

2xGhe 28-05-11 15:59

Re: RS Tuning Bucureşti
 
inainte sa ajunga la Sese:
https://img839.imageshack.us/img839/1571/p1020025.jpg[/URL]


dupa sese:
https://img52.imageshack.us/img52/8581/dscf2537k.jpg

alexGTI 28-05-11 16:59

Re: RS Tuning Bucureşti
 
profesionist :)

mihaimmm 01-06-11 16:56

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Ptr un e30 coupe praguri mtech 2 modificate putin ca sa poata fi montate fara bandourile mtech2?
multumesc

ynp_46 01-06-11 17:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Sese are maini de aur:rolleyes2

Opportunity 03-06-11 11:12

Re: RS Tuning Bucureşti
 
o capota din fibra de sticla pentru un mercedes slk cam cat m-ar costa? dar una de carbon? ms

SEBASTIAN 03-06-11 15:19

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Cat crezi ca ar costa o astfel de prelungire de bara fata pt Logan?
https://forum.4tuning.ro/ ...9;

Sese_RS 04-06-11 09:25

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 4371472)
o capota din fibra de sticla pentru un mercedes slk cam cat m-ar costa? dar una de carbon? ms

sal, din fibra 350e, iar din carbon intre 600e .


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning