Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Tim 26-05-10 20:59

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
felicitari pentru obiectiv :D imi doresc si eu unul :D

Wagenwerks rulzzzzz :D

Evoluzione 26-05-10 21:52

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Nu vreu sa fiu carcotas... Insa pacat sa ai obiectiv original si sa faci poze asa de banale.

Nu-mi plac incadrarile...
Este pacat pentru ca subiectul este interesant si material bun ai.

Uite cateva idei, alte incadrari la pozele care-mi plac. Sper sa te ajute cu ceva si sa intelegi ideea (am facut ceva rapid fara detalii :oops:)

rommel 28-05-10 00:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 3392504)
Nu vreu sa fiu carcotas... Insa pacat sa ai obiectiv original si sa faci poze asa de banale.

Nu-mi plac incadrarile...
Este pacat pentru ca subiectul este interesant si material bun ai.

Uite cateva idei, alte incadrari la pozele care-mi plac. Sper sa te ajute cu ceva si sa intelegi ideea (am facut ceva rapid fara detalii :oops:)

Foarte tare, chiar imi place ca ai avut rabdare sa faci schitele :)

Rares_CRM 28-05-10 02:03

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by rommel (Post 3395706)
Foarte tare, chiar imi place ca ai avut rabdare sa faci schitele :)

Da.. :) Mersi mult evolutzione, o sa tin cont ;)

Rares_CRM 06-06-10 15:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
:rolleyes2

Rares_CRM 14-06-10 17:50

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
O ticaloasa :twisted:

DTH 15-06-10 00:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Ce dulce e !!!! Frumoasă poza :D

pwr_bz 24-06-10 15:16

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Mai baga poze cu bestia din postul #125 :)

Rares_CRM 25-06-10 00:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 3466843)
Mai baga poze cu bestia din postul #125 :)

Pt. tine ;)

pwr_bz 25-06-10 06:43

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Multumesc frumos.Raman dator!
F.reusite pozele.Bft pe viitor:)
Poate pe viitor si o sesiune girl+car ;)

dog99 28-06-10 10:58

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3468234)
Pt. tine ;)

superb exemplar,dar si pozele reusite;)

Heparu_Boy 29-06-10 08:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Vai de ce masina :))) da ce exemplar :))

Petre_008 29-06-10 11:30

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3468234)
Pt. tine ;)


Poza asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1277417881 e cea mai tare :X

Heparu_Boy 29-06-10 23:27

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
II aratam degetu la crm :)

Rares_CRM 04-07-10 15:03

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Alba Iulia - Cluj :D


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2026 4Tuning