Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Nexia 2.0SFI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/125222-daewoo-nexia-2-0sfi.html)

crazyfornova 08-02-10 21:29

Re: Nexia - Under construction
 
1 Attachment(s)
..beast..

rik 01-03-10 01:03

Re: Nexia - Under construction
 
6 Attachment(s)
Mie unul nu imi place cu alea de sus astupate.Si am un prieten care le-a facut si au crapat.Mercy.Pragurile sunt luate de la oradea de la horguem si au fost vro 2 milioane

ing3r 01-03-10 01:52

Re: Nexia - Under construction
 
Super tari pozele...Masina pe masura...:)

iviTe 01-03-10 02:05

Re: Nexia - Under construction
 
frumoasa foc :)

Alex_19Mig 03-03-10 16:11

Re: Nexia - Under construction
 
La un haion clean nu teai gandit?

dydy-andrey 03-03-10 19:27

Re: Nexia - Under construction
 
superba masina!
imi place ca o lasi clean.
vad ca esti din craiova, dar nu te-am vazut niciodata
cand vine caldurica, poate ma dai o tura cu ea ca-mi place mult :D
salut!

shobby89 16-03-10 11:37

Re: Nexia - Under construction
 
si pe mineeeeeeeeeeee :X:X:X:X:X tot respectu pt munca depusa

rik 23-03-10 15:03

Re: Nexia - Under construction
 
2 Attachment(s)
Eheee.....S-a topit zapada,a venit caldura ...a iesit si nexia pe afara.Si unde s-a dus?!?
Direct la facut spoilerele si pragurile.Work in progres...

shobby89 23-03-10 17:13

Re: Nexia - Under construction
 
sa vedeti minunatie de masina :shock: app ce jante ai pe masina sunt borbet nu ?

rik 27-03-10 20:32

Re: Nexia - Under construction
 
2 Attachment(s)
Work....

iviTe 27-03-10 23:18

Re: Nexia - Under construction
 
Ai mai marit spoilerul ? :D sau mi se pare ...

GJ 64 GAB 28-03-10 00:13

Re: Nexia - Under construction
 
L-a prelungit!
Parcă ar fi sudat. Arată foarte bine, să-l vedem finalizat!

rik 12-04-10 18:49

Re: Nexia - Under construction
 
4 Attachment(s)
Bara de fata e la pregatit.E in lucru si cea de spate.Jantele nu sunt borbet.Sunt altceva

Era sa uit.A venit si stergatorul cu un brat

GJ 64 GAB 12-04-10 20:42

Re: Nexia - Under construction
 
Aşa Rik, nu stai deloc! Poze cu bara faţă finalizată nu ne pui?

iviTe 14-04-10 15:28

Re: Nexia - Under construction
 
jantele tale sunt PowerTech :P


All times are GMT +2. The time now is 09:55.

- Copyright 2026 4Tuning