![]() |
Re: Nexia - Under construction
1 Attachment(s)
..beast..
|
Re: Nexia - Under construction
6 Attachment(s)
Mie unul nu imi place cu alea de sus astupate.Si am un prieten care le-a facut si au crapat.Mercy.Pragurile sunt luate de la oradea de la horguem si au fost vro 2 milioane
|
Re: Nexia - Under construction
Super tari pozele...Masina pe masura...:)
|
Re: Nexia - Under construction
frumoasa foc :)
|
Re: Nexia - Under construction
La un haion clean nu teai gandit?
|
Re: Nexia - Under construction
superba masina!
imi place ca o lasi clean. vad ca esti din craiova, dar nu te-am vazut niciodata cand vine caldurica, poate ma dai o tura cu ea ca-mi place mult :D salut! |
Re: Nexia - Under construction
si pe mineeeeeeeeeeee :X:X:X:X:X tot respectu pt munca depusa
|
Re: Nexia - Under construction
2 Attachment(s)
Eheee.....S-a topit zapada,a venit caldura ...a iesit si nexia pe afara.Si unde s-a dus?!?
Direct la facut spoilerele si pragurile.Work in progres... |
Re: Nexia - Under construction
sa vedeti minunatie de masina :shock: app ce jante ai pe masina sunt borbet nu ?
|
Re: Nexia - Under construction
2 Attachment(s)
Work....
|
Re: Nexia - Under construction
Ai mai marit spoilerul ? :D sau mi se pare ...
|
Re: Nexia - Under construction
L-a prelungit!
Parcă ar fi sudat. Arată foarte bine, să-l vedem finalizat! |
Re: Nexia - Under construction
4 Attachment(s)
Bara de fata e la pregatit.E in lucru si cea de spate.Jantele nu sunt borbet.Sunt altceva
Era sa uit.A venit si stergatorul cu un brat |
Re: Nexia - Under construction
Aşa Rik, nu stai deloc! Poze cu bara faţă finalizată nu ne pui?
|
Re: Nexia - Under construction
jantele tale sunt PowerTech :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:55. |
- Copyright 2026 4Tuning