Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

W35T 22-05-09 09:44

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by TRX (Post 2341827)
Modificarile minore nu iau mai mult de 5 minute.

Stiu.. doar spuneam ca poate n`ai sesizat... in orice caz e baban afisul tau ;) ...o "fata" n-ar strica pe acolo.... :)

TRX 22-05-09 09:57

Re: 2 Faster More Show
 
Sugestiile sunt primite cu drag. Dar nu ma apuc de mai multe modificari daca nu se da acceptul. Se pare ca`l asteptam toti pe Ionut :)

ballack 22-05-09 11:28

Re: 2 Faster More Show
 
Imi place a lui Scricy HKS mai mult. Nu ca a lui TRX nu-i misto. Ce nu-mi place e ca-i scris tot cu un tip de caractere mai ciudat si se citeste mai greu. La grafica, nota 10. Oricum, parerea lui IONUT conteaza.

TRX 22-05-09 11:40

Re: 2 Faster More Show
 
Ionut a printat deja primele afise ^^

ballack 22-05-09 11:42

Re: 2 Faster More Show
 
care a ramas pana la urma?

TRX 22-05-09 11:53

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by TRX (Post 2342162)
Ionut a printat deja primele afise ^^

Ce e asa greu de inteles ? Azinoapte s`au printat toate, deci nimic de dupa "concurs".

huber_bm 22-05-09 12:13

Re: 2 Faster More Show
 
ii bun....hai ca printez cateva din acelea cu nissanu si le impart pe aici prin Resita...poate vine cineva si de aici...am vazut cateva masini frumoase.....

W35T 22-05-09 12:21

Re: 2 Faster More Show
 
1 Attachment(s)
Am mai facut si eu unul...dar cred ca e prea tarziu deja...

huber_bm 22-05-09 12:23

Re: 2 Faster More Show
 
frumos...imi place si al tau

TRX 22-05-09 14:08

Re: 2 Faster More Show
 
^^ imi plac provocarile

brummy 22-05-09 14:14

Re: 2 Faster More Show
 
chiar ca e frumoasa si asa :o deja sunt prea multe frumoase :))

SpeeDBreaker 22-05-09 15:54

Re: 2 Faster More Show
 
@W35T, frumos afis!:-)

W35T 22-05-09 16:31

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by SpeeDBreaker (Post 2343028)
@W35T, frumos afis!:-)

Am printat vreo 20 cand am iesit de la munca sa punem pe niste masini :) ...mersi...

IonutzMFF 22-05-09 16:46

Re: 2 Faster More Show
 
Va multumesc mult tuturor pentru ajutor , din pacate azi noapte sa'u printat toate , eu am primit informatia ca azi , deci eu stiam ca este timp .Dar puteti folosi afisele concepute de voi , in orasul vostru . Va multumesc inca o data

W35T 22-05-09 16:48

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2343147)
Va multumesc mult tuturor pentru ajutor , din pacate azi noapte sa'u printat toate , eu am primit informatia ca azi , deci eu stiam ca este timp .Dar puteti folosi afisele concepute de voi , in orasul vostru . Va multumesc inca o data

Cu cea mai mare placere sa va ajutam !
PS: Sa nu uiti de noi ;) Numai bine !


All times are GMT +2. The time now is 17:55.

- Copyright 2026 4Tuning