![]() |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Sugestiile sunt primite cu drag. Dar nu ma apuc de mai multe modificari daca nu se da acceptul. Se pare ca`l asteptam toti pe Ionut :)
|
Re: 2 Faster More Show
Imi place a lui Scricy HKS mai mult. Nu ca a lui TRX nu-i misto. Ce nu-mi place e ca-i scris tot cu un tip de caractere mai ciudat si se citeste mai greu. La grafica, nota 10. Oricum, parerea lui IONUT conteaza.
|
Re: 2 Faster More Show
Ionut a printat deja primele afise ^^
|
Re: 2 Faster More Show
care a ramas pana la urma?
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
ii bun....hai ca printez cateva din acelea cu nissanu si le impart pe aici prin Resita...poate vine cineva si de aici...am vazut cateva masini frumoase.....
|
Re: 2 Faster More Show
1 Attachment(s)
Am mai facut si eu unul...dar cred ca e prea tarziu deja...
|
Re: 2 Faster More Show
frumos...imi place si al tau
|
Re: 2 Faster More Show
^^ imi plac provocarile
|
Re: 2 Faster More Show
chiar ca e frumoasa si asa :o deja sunt prea multe frumoase :))
|
Re: 2 Faster More Show
@W35T, frumos afis!:-)
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Va multumesc mult tuturor pentru ajutor , din pacate azi noapte sa'u printat toate , eu am primit informatia ca azi , deci eu stiam ca este timp .Dar puteti folosi afisele concepute de voi , in orasul vostru . Va multumesc inca o data
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
PS: Sa nu uiti de noi ;) Numai bine ! |
| All times are GMT +2. The time now is 17:55. |
- Copyright 2026 4Tuning