Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   Mazda MX6 (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/11622-mazda-mx6.html)

Tengu 07-12-06 21:49

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 651203)
Nu pierd castig!
Minte de un an ca vine si voi mai credeti vrajeala bravo voua!

O sa te anunt cand sunt in bucuresti, nu imi fac programul in functie de tine.
Din ce spune lumea masina ta e foarte rapida, felicitari !!! Pacat ca e folosita numai la drag-uri.... poate ne intalnim undeva pe un circuit candva ... :) acolo o sa vezi cum iti merge cu adevarat masina.

SEBASTIAN 07-12-06 22:07

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by Mx6 (Post 652313)
O sa te anunt cand sunt in bucuresti, nu imi fac programul in functie de tine.
Din ce spune lumea masina ta e foarte rapida, felicitari !!! Pacat ca e folosita numai la drag-uri.... poate ne intalnim undeva pe un circuit candva ... :) acolo o sa vezi cum iti merge cu adevarat masina.

habar nu ai ce vrobesti.
Masina nu e nici pe departe de drag dar poate bine si aici, e o masina tunata de strada cu velitati de circuit pentru asta a fost facut si am pastrat tot confortul inclusiv ac.
Nimeni nu-ti cer sa faci programul dupa mine insa ai spus acum un an ca vi sa te dai si ca ce tare esti tu, nu ai demonstrat iar eu nu am nimic decat cu cei care nu-si vad de treaba lor, m-ai provocat fara sa fi in stare sa te ti de cuvant.
Fi sigur ca pe circut te bat mult mai rau.;)
Esti simpatic iti place sa vorbesti pentru a impresiona.
Incearca o cursa cu Ducu, una cu Andrei daca te tine cu Ono41 si mai vedem dupa ca imi e ca pierd timpul cu tine esti up level.:lol:

Tengu 07-12-06 22:21

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 652342)
habar nu ai ce vrobesti.
Masina nu e nici pe departe de drag dar poate bine si aici, e o masina tunata de strada cu velitati de circuit pentru asta a fost facut si am pastrat tot confortul inclusiv ac.
Nimeni nu-ti cer sa faci programul dupa mine insa ai spus acum un an ca vi sa te dai si ca ce tare esti tu, nu ai demonstrat iar eu nu am nimic decat cu cei care nu-si vad de treaba lor, m-ai provocat fara sa fi in stare sa te ti de cuvant.
Fi sigur ca pe circut te bat mult mai rau.;)
Esti simpatic iti place sa vorbesti pentru a impresiona.
Incearca o cursa cu Ducu, una cu Andrei daca te tine cu Ono41 si mai vedem dupa ca imi e ca pierd timpul cu tine esti up level.:lol:

Pari asa sigur de tine pe circuit, poate imi spui cand ai fost ultima data pe vreunul ???? :) :) :)

Te invit in africa de sud .... for some practice ;)

Da intradevar am zis ca vin vara asta in tara si ca vreau sa ma dau cu tine, se pare ca nu am reusit nu inseamna ca dau inapoi...

SEBASTIAN 07-12-06 22:29

Re: mazda r x 7
 
Atunci fi barbat si cere-ti scuze ca ai aruncat cu vorbe aiurea.
De la 13 ani eram oficial pe circuite acum nu se mai fac insa stiu cu ce se manaca si cum se halesc km acolo plus strategie.
Nu vin in Africa nu am treaba acolo nu ma tenteaza tu ai spus ca ma provoci ca vi cu masina...si acum ... cum nu dai inapoi.
Vino si te ard!

Axll 11-01-09 17:03

Re: mazda MX6
 
scuze ca intervin pe aici...dar am si eu o mazda mx6 din '91 si ma intereseaza unde se gaseste termostatul...nu de alta dar am "abandonat" masina prin drobeta-turnu-severin ca s-a blocat termostatul.

laurentiu07 29-07-09 08:31

Re: Mazda MX6
 
Quote:

Originally Posted by Tengu (Post 296613)
Salutari,

Sunt Florin si sunt fericitul posesor al celor doua masini, amandoua masini deosebite...:), si ma bucur sa vi le prezint si voua...

Mazda mx6 2,5 V6 167hp stock

motor: filtru sport
toba golita total din fata pana in spate (suna beton v6-le )
cutie de viteze cu trepte scurte
ECU remaped .... pana la 8000RPM
Short trow shifer.
fise de bujii si bujii racing NGK Iridium
racing clutch kit

exterior: Shogun Body Kit

Performance: 0-100km/h 6,1sec 1/4mile 15,4sec

m ar interesa proiectoare de ceata pt mx6 si alte piese.sti ceva?teroare_boss

Bercea-B 09-02-10 11:01

Re: Mazda MX6
 
Wtf??
This topic is DEAD??

Apocalipto 13-02-10 01:18

Re: Mazda MX6
 
Foarte tari masinile tale si mai ales cu ceea ce te ocupi !! bafta multa :) . Abia astept evenimentele d anul acesta unde sigur te voi vedea "performand" :)

italyan 31-08-10 14:47

Re: Mazda MX6
 
:-):-) fan si posesor de mazda 323 -1993 ..incomparabil cu nemtestile ..europenele mai exact. la japonese se stie ..fiabilitate..consum si cai putere ..oricum uni ..nu au condus ..sa vada diferenta

D-I-U 01-12-10 19:37

Re: Mazda MX6
 
de ce nu pot intra pe site?

kyler_iulian 15-03-11 20:57

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by Tengu (Post 652313)
O sa te anunt cand sunt in bucuresti, nu imi fac programul in functie de tine.
Din ce spune lumea masina ta e foarte rapida, felicitari !!! Pacat ca e folosita numai la drag-uri.... poate ne intalnim undeva pe un circuit candva ... :) acolo o sa vezi cum iti merge cu adevarat masina.

salut , am si eu o intrebare ca nici acum nu stiu cum sta treaba cu motorul 2.5 v6 de pe mazda, am un prieten care are un ford probe 2.5 v6 dar are 163cp din cate stiu eu , acum eu vreau sa aflu daca motorul de pe mx6 este acelasi ca vad ca sunt si de 200cp !! daca imi poti explica si mie as fi recunoscator .

krys_26 14-04-11 00:48

Re: mazda r x 7
 
se pare ca baiatul nu e asa papagal cum l-au crezut multi:))chiar are cu ce se lauda(uitativa pe youtube si veti gasi cateva filmulete) bravo si bafta in continuare.

raul_auras 16-04-11 00:14

Re: Mazda MX6
 
salut nu vvinzi una din ele amundoua sunt imatricculate????
caut si eu o mazda mx6 k a mea am facuto praf si vreau sa o refac

marian92 16-04-11 00:36

Re: Mazda MX6
 
Quote:

Originally Posted by raul_auras (Post 4259568)
salut nu vvinzi una din ele amundoua sunt imatricculate????
caut si eu o mazda mx6 k a mea am facuto praf si vreau sa o refac

Topicul e vechi, are 5 ani.:rolleyes2

meister_raul 12-02-12 21:29

Re: Mazda MX6
 
Salut! Ce sa mai intamplat? s-au intrecut baietii?


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning