![]() |
Re: mazda r x 7
Quote:
Din ce spune lumea masina ta e foarte rapida, felicitari !!! Pacat ca e folosita numai la drag-uri.... poate ne intalnim undeva pe un circuit candva ... :) acolo o sa vezi cum iti merge cu adevarat masina. |
Re: mazda r x 7
Quote:
Masina nu e nici pe departe de drag dar poate bine si aici, e o masina tunata de strada cu velitati de circuit pentru asta a fost facut si am pastrat tot confortul inclusiv ac. Nimeni nu-ti cer sa faci programul dupa mine insa ai spus acum un an ca vi sa te dai si ca ce tare esti tu, nu ai demonstrat iar eu nu am nimic decat cu cei care nu-si vad de treaba lor, m-ai provocat fara sa fi in stare sa te ti de cuvant. Fi sigur ca pe circut te bat mult mai rau.;) Esti simpatic iti place sa vorbesti pentru a impresiona. Incearca o cursa cu Ducu, una cu Andrei daca te tine cu Ono41 si mai vedem dupa ca imi e ca pierd timpul cu tine esti up level.:lol: |
Re: mazda r x 7
Quote:
Te invit in africa de sud .... for some practice ;) Da intradevar am zis ca vin vara asta in tara si ca vreau sa ma dau cu tine, se pare ca nu am reusit nu inseamna ca dau inapoi... |
Re: mazda r x 7
Atunci fi barbat si cere-ti scuze ca ai aruncat cu vorbe aiurea.
De la 13 ani eram oficial pe circuite acum nu se mai fac insa stiu cu ce se manaca si cum se halesc km acolo plus strategie. Nu vin in Africa nu am treaba acolo nu ma tenteaza tu ai spus ca ma provoci ca vi cu masina...si acum ... cum nu dai inapoi. Vino si te ard! |
Re: mazda MX6
scuze ca intervin pe aici...dar am si eu o mazda mx6 din '91 si ma intereseaza unde se gaseste termostatul...nu de alta dar am "abandonat" masina prin drobeta-turnu-severin ca s-a blocat termostatul.
|
Re: Mazda MX6
Quote:
|
Re: Mazda MX6
Wtf??
This topic is DEAD?? |
Re: Mazda MX6
Foarte tari masinile tale si mai ales cu ceea ce te ocupi !! bafta multa :) . Abia astept evenimentele d anul acesta unde sigur te voi vedea "performand" :)
|
Re: Mazda MX6
:-):-) fan si posesor de mazda 323 -1993 ..incomparabil cu nemtestile ..europenele mai exact. la japonese se stie ..fiabilitate..consum si cai putere ..oricum uni ..nu au condus ..sa vada diferenta
|
Re: Mazda MX6
de ce nu pot intra pe site?
|
Re: mazda r x 7
Quote:
|
Re: mazda r x 7
se pare ca baiatul nu e asa papagal cum l-au crezut multi:))chiar are cu ce se lauda(uitativa pe youtube si veti gasi cateva filmulete) bravo si bafta in continuare.
|
Re: Mazda MX6
salut nu vvinzi una din ele amundoua sunt imatricculate????
caut si eu o mazda mx6 k a mea am facuto praf si vreau sa o refac |
Re: Mazda MX6
Quote:
|
Re: Mazda MX6
Salut! Ce sa mai intamplat? s-au intrecut baietii?
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning