![]() |
Re: Cielo - DJ-06-PFH
Parca e mai frumoasa live
|
arcuri noi
Am gasit arcuri (H&R) si acum e cu burta mai aproape de sol si e mai topaitoare pe denivelari....dar asectul imi place si stabilitatea in curbe...maine poze :)
|
Re: arcuri noi
Quote:
|
Re: Cielo - DJ-06-PFH
le-am luat de la un baiat cu dezmembrari
au costat 220 lei cu montaj coboara cam 4 cm |
Re: Cielo - DJ-06-PFH
Quote:
Vreau si eu , mai are tipu? |
...
nu mai are. si eu am tot cautat peste tot de m-am saturat. daca aflu de altele te anunt. vazui mesaju
|
low.....
3 Attachment(s)
ceva poze cu noile arcuri. acum nu mai pot parca peste borduri...:rolleyes2
|
Re: low.....
Quote:
|
Re: Cielo - DJ-06-PFH
Azi ti-am vazut masina pe Maria Tanase langa MOL.
Pozele nu dezvaluie tot, arata de n ori mai bine in realitate. Superba masina. |
:)
5 Attachment(s)
Multumesc pt. aprecieri.Incerc sa mai atasez cateva poze...
|
Re: :)
Quote:
|
Re: Cielo - DJ-06-PFH
foarte bine arata acuma ca e lasata mai jos. Bafta cu ea!
|
...
:)...mda si mie imi place cum se aude cu toba sport (stiu de cand se rupsese teava de dinainte de intermediara), dar mai fac drumuri prin afara si ma ia durerea de cap cu evacuare sport (sunt mai sensibil de urechi :) )
|
Re: ...
Quote:
|
Re: Cielo - DJ-06-PFH
buna alegere bravo! :arrow:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning