Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo - DJ-06-PFH (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/105339-cielo-dj-06-pfh.html)

mike-fullspeed 28-03-11 21:28

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Parca e mai frumoasa live

clauio 05-04-11 21:23

arcuri noi
 
Am gasit arcuri (H&R) si acum e cu burta mai aproape de sol si e mai topaitoare pe denivelari....dar asectul imi place si stabilitatea in curbe...maine poze :)

Greku`BWJ 05-04-11 23:02

Re: arcuri noi
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4230510)
Am gasit arcuri (H&R) si acum e cu burta mai aproape de sol si e mai topaitoare pe denivelari....dar asectul imi place si stabilitatea in curbe...maine poze :)

De unde le-ai luat ? Ca au costat ? Cat o coboara ?:D

clauio 05-04-11 23:06

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
le-am luat de la un baiat cu dezmembrari
au costat 220 lei cu montaj
coboara cam 4 cm

Greku`BWJ 05-04-11 23:16

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4230917)
le-am luat de la un baiat cu dezmembrari
au costat 220 lei cu montaj
coboara cam 4 cm

pffff super tare .. vezi ca ai PM :D
Vreau si eu , mai are tipu?

clauio 05-04-11 23:20

...
 
nu mai are. si eu am tot cautat peste tot de m-am saturat. daca aflu de altele te anunt. vazui mesaju

clauio 06-04-11 16:42

low.....
 
3 Attachment(s)
ceva poze cu noile arcuri. acum nu mai pot parca peste borduri...:rolleyes2

alex.jdm 06-04-11 17:45

Re: low.....
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4232539)
ceva poze cu noile arcuri. acum nu mai pot parca peste borduri...:rolleyes2

Foarte bine procedat, o schimbare radicala.Arata mult mai bine acum ;).

RaZVaN_17_06 20-04-11 16:24

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
Azi ti-am vazut masina pe Maria Tanase langa MOL.
Pozele nu dezvaluie tot, arata de n ori mai bine in realitate.
Superba masina.

clauio 20-04-11 19:24

:)
 
5 Attachment(s)
Multumesc pt. aprecieri.Incerc sa mai atasez cateva poze...

alex.jdm 20-04-11 19:37

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4271678)
Multumesc pt. aprecieri.Incerc sa mai atasez cateva poze...

Arata foarte bine ;), ii lipseste evacuarea sport :D.

ovidiu89 20-04-11 19:37

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
foarte bine arata acuma ca e lasata mai jos. Bafta cu ea!

clauio 20-04-11 19:41

...
 
:)...mda si mie imi place cum se aude cu toba sport (stiu de cand se rupsese teava de dinainte de intermediara), dar mai fac drumuri prin afara si ma ia durerea de cap cu evacuare sport (sunt mai sensibil de urechi :) )

alex.jdm 20-04-11 19:43

Re: ...
 
Quote:

Originally Posted by clauio (Post 4271733)
:)...mda si mie imi place cum se aude cu toba sport (stiu de cand se rupsese teava de dinainte de intermediara), dar mai fac drumuri prin afara si ma ia durerea de cap cu evacuare sport (sunt mai sensibil de urechi :) )

Te inteleg, dar nu uita ca sunt modele de toba cu silencer :oops:.

iviTe 20-04-11 20:52

Re: Cielo - DJ-06-PFH
 
buna alegere bravo! :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning