Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

peter 15-03-06 11:01

Re: Xtreme Club Emotion
 
stai sa vina raz la cta..sa vb si el..

Mustang 15-03-06 15:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
la o adica razvan trece la constanta sa ia banii de la voi ! si duminica tre' sa fie inapoi sa ia banii de aici ;)

peter 15-03-06 18:45

Re: Xtreme Club Emotion
 
cam asa ceva..doar e SUPER MAN !!!

13RvR 16-03-06 00:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
cam asa ceva..doar e SUPER MAN !!!

Vezi ca sambata vin sa te iau drace ... :))

peter 16-03-06 10:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
unde sa ma iei mah ? La Oiemvie ?

Psycho 16-03-06 10:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
http://www.nearlygood.com/smilies/spammer2.gif http://www.nearlygood.com/smilies/spammer.gif

peter 16-03-06 10:58

Re: Xtreme Club Emotion
 
Intrusule !!!! :pistoles:

kalvin77 16-03-06 18:32

Re: Xtreme Club Emotion
 
Razvane sa dai unbeep man cand ajungi...
Sa stii ca e in regula cu treaba ai ... si am sa zic pe forum , ceea ce altii nu au zis... caut postul ideal ...
Este mult mai supla acum.

Mustang 16-03-06 22:04

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Xtreme-Razvan
Vezi ca sambata vin sa te iau drace ... :))

si duminica ma iei si pe mine...
bai da' ce timp liber ai tu mah !

kalvin77 17-03-06 22:30

Re: Xtreme Club Emotion
 
peter si leo mai mergeti cu mine cu masina la bucuresti de 1 ?

leonard 18-03-06 11:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by kalvin77
peter si leo mai mergeti cu mine cu masina la bucuresti de 1 ?

da mah.cu tine vin io...dar mai e un obstacol de trecut ..tre sami conving parintzii...au zis ca se mai gandesc pana atunci

kalvin77 19-03-06 18:11

Re: Intalnirea Juniorilor
 
Grigo .. poate ma rezolvi si pe mine cu un banner d-asta ... imi place mult Bmw-ul, ce zici ?

ZET-EVO 19-03-06 18:12

Re: Intalnirea Juniorilor
 
Vreau si eu semnatura cum ai tu grigo da cu sigla mea! :D

kalvin77 19-03-06 18:12

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by leonard
da mah.cu tine vin io...dar mai e un obstacol de trecut ..tre sami conving parintzii...au zis ca se mai gandesc pana atunci

Tārziu .... , multumesc !!!

kalvin77 19-03-06 18:13

Re: Intalnirea Juniorilor
 
Da exact Semnatura ... cu bmw-ul ala si cu XCE ....


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning