![]() |
Re: Machetele mele - CatalinM6
8 Attachment(s)
MillionDollarBaby...merci! Daca te-au "pacalit " ca sunt 1/18 ...inseamna ca sunt niste machete ok :D
31. Dodge Challenger SRT 8 2008, de la Maisto (un muscle-car mai nou) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
II. Jaguar Mark II 1959, de la Bburago
A doua macheta 1/18 din colectia mea (si aceasta este primita cadou.Persoanele care tin la mine...imi cunosc gusturile :)) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
1. E superba !
2. cumva e bburago gold? 3. am vazut-o si in kaufland si ma batea gandu sa o iau dar m-am ales cu un SL 500 :D |
Re: Machetele mele - CatalinM6
E frumoasa foc pe culoarea asta. A mea ... argntie e urata :( . Din pacate vad ca toate machetele au defect la usa spate stanga ...
Sa o stapanesti sanatos |
Re: Machetele mele - CatalinM6
frumoasa...ai grija de ea:D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
superba , imi place mult si exteriorul si interiorul :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Ma bucur ca va plac :)!
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Jaguar Mark II e lucrat foarte finut dupa cum se vede.
Imi place si Challenger'u desigur.O poza din interior'ul lui ai?:) Felicitari pentru achizitii, te joci nu gluma cu colectia. |
Re: Machetele mele - CatalinM6
misto dodgeul asta , go muscle power
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
ce bine arata jaguar-ul..felicitari;)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Sa o vedem si pe cea noua :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
Griffo.....si mie mi-a placut f.mult.O sa fac niste poze si cu interiorul Challenger-ului
Merci lauTM!Merci Bubu21! Aseara am primit cadou o macheta deosebita din partea unui prieten...chiar m-a luat prin surprindere :).Este o macheta pe care o avea de 10-11 ani. Multumesc mult Ciprian (Savucp)! Ferrari 1961 156 F1, scara 1/35, Collezione Classico Shell |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Superba! si e classico ! Sa o stapanesti bine si sa ai grija mare de ea!
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Asa caut eu sa-mi iau 1.18 in genu asta :( , superba machetuta , vorba lui dolb , sa ai mare grija de ea !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Multumesc!
O sa am grija de ea :) ! |
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning