Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

CatalinM6 18-01-10 11:53

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
8 Attachment(s)
MillionDollarBaby...merci! Daca te-au "pacalit " ca sunt 1/18 ...inseamna ca sunt niste machete ok :D

31. Dodge Challenger SRT 8 2008, de la Maisto
(un muscle-car mai nou)

CatalinM6 18-01-10 17:11

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
II. Jaguar Mark II 1959, de la Bburago
A doua macheta 1/18 din colectia mea (si aceasta este primita cadou.Persoanele care tin la mine...imi cunosc gusturile :))

dolb 18-01-10 17:40

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
1. E superba !
2. cumva e bburago gold?
3. am vazut-o si in kaufland si ma batea gandu sa o iau dar m-am ales cu un SL 500 :D

steaua23 18-01-10 18:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
E frumoasa foc pe culoarea asta. A mea ... argntie e urata :( . Din pacate vad ca toate machetele au defect la usa spate stanga ...
Sa o stapanesti sanatos

X1190 18-01-10 18:49

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
frumoasa...ai grija de ea:D

DTH 18-01-10 23:24

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
superba , imi place mult si exteriorul si interiorul :D

CatalinM6 19-01-10 09:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Ma bucur ca va plac :)!

Griffo 19-01-10 10:18

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Jaguar Mark II e lucrat foarte finut dupa cum se vede.

Imi place si Challenger'u desigur.O poza din interior'ul lui ai?:)

Felicitari pentru achizitii, te joci nu gluma cu colectia.

lauTM 19-01-10 17:05

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
misto dodgeul asta , go muscle power

Bubu21 19-01-10 17:10

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
ce bine arata jaguar-ul..felicitari;)

Savucp 20-01-10 08:39

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Sa o vedem si pe cea noua :D

CatalinM6 20-01-10 13:08

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
Griffo.....si mie mi-a placut f.mult.O sa fac niste poze si cu interiorul Challenger-ului

Merci lauTM!Merci Bubu21!

Aseara am primit cadou o macheta deosebita din partea unui prieten...chiar m-a luat prin surprindere :).Este o macheta pe care o avea de 10-11 ani.
Multumesc mult Ciprian (Savucp)!

Ferrari 1961 156 F1, scara 1/35, Collezione Classico Shell

dolb 20-01-10 13:15

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Superba! si e classico ! Sa o stapanesti bine si sa ai grija mare de ea!

DTH 20-01-10 13:27

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Asa caut eu sa-mi iau 1.18 in genu asta :( , superba machetuta , vorba lui dolb , sa ai mare grija de ea !

CatalinM6 21-01-10 09:34

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Multumesc!
O sa am grija de ea :) !


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning