![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce-ai ma? ce te-a apucat? :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=E5nKjt54Cg4
Pentru cei care s-au "plans" ca nu au gasit filmul pe YT |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da, asa e, seamana cu sigla Vrooom Racing / Inferno Motorsport 8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
wildcat se numeste
si astazi vazusem un tricou cu aceeasi poza |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Vand LG Viewty 990i, arata si functioneaza impecabil. Nota 10/10 (telefon de fata).
+ Incarcator, +hands free + cablu de date. Pret 500 RON Tel. 0730.190.858 Lucian |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms, am urcat si o poza informativa.. una reala nu am, dar tinand cont ca telefonul este considerat 10/10 estetic si functional.. inseamna ca e ca in poza urcata de mine. Hai sus cu el.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si eu vand un KU990 negru cu 3 milioane:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc pentru contra-reclama!
al meu e i si intr-o stare exceptionala 10/10 estetic, tehnic 10/10 si in curand detalii si despre: 1x blackberry 8100 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic , 1x lg prada 1 9/10 estetic, 10/10 tehnic , 1x lg chocolatte 8/10 estetic, 10/10 tehnic, |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si vindeam telefoanele daca plecam? Ne-am plictisit de ele si ne-am hotarat sa ne luam atlceva :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu vrei un 6230?:)))))
18 sute pentru tine frateMeLeu:)))))) bafta la vanzare !!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Vand Blackberry 8100 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic
Se da cu cablu de date cu care se si poate incarca, incarcator de casa pt. 4 tipuri de prize, incarcator de masina. HandsFree. Card 1gb. Husa de piele origniala, magnetica. Functional in toate retelele. F. multe aplicatii instalate. (YM!, GoogleMaps, FaceBook, GoogleTalk, Flickr, Windows Live Messenger, Myspace, YahooGO!) Prezinte urme de uzura din cauza husei. Cumparat de nou din magazin Pret. 300 RON |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca tot e vorba de vanzari telefoane ma bag si eu la vanzare cu : SE w395 si SE w350
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mai discutam la banii astia???....daca discutam, il iau io! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Discutam, live si vedem daca discutam...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Istorie...
https://www.youtube.com/watch?v=j6GwF...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=D6Lon...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=-8UI4...eature=related ...linkuri ar fi mai multe.. dati si voi click pe user... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
marsh ma ! :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
:) Revin si eu cu cateva poze recente de la ziua lui Racy cu al nostru coleg JohnnySparge ...sticle! :oops: :oops: :lol: :lol::twisted::drunk:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
este bmw din postul lui plictisit
http://www.streetfire.net/video/e30-...nos_636455.htm http://www.streetfire.net/video/e30-...nos_636457.htm |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oficial voi parasi A.C.S. Inferno Motorsport.....asta daca nu am fost deja dat afara (stiu ca lumea are un obicei de a da persoane afara din club fara sa le anunte):evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daca e ceva la mijloc, te astept sa discutam face2face la o intalnire sau la o bere !!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
oricum chill nu e nimik la mijloc e ceva ce ma batea gandul sa fac de ceva timp...si am decis ca ar fi momentul.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy te-am strigat astazi erai cu prietenul tau MTX in victoriei la fitze :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
doamne ce oameni :)) anyway welcome back MTX :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
cu dedicatie pt robynet:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) ms frumos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e boss de boss :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning