Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 18-05-09 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa vedeti cat de dobitoc sunt ... se pare ca, cablul de date nu e nici la birou ... deci e acasa ... asa ca in cursul zilei de azi ( sigur ) o sa urc si filmuletul ... bineinteles cu scuzele de rigoare ...

johnny325 18-05-09 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiam cat de dobitoc esti):):):):)))))

RoByNeT 18-05-09 13:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ha ha ha ha :tenisclap

Fr33`e30 18-05-09 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms broh :*




Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2329394)
ca sa vedeti cat de dobitoc sunt ... se pare ca, cablul de date nu e nici la birou ... deci e acasa ... asa ca in cursul zilei de azi ( sigur ) o sa urc si filmuletul ... bineinteles cu scuzele de rigoare ...


RoByNeT 18-05-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai lin florin nu`i bai :)


PS: @glumetul de johnny325 ala .... ms ca mi`ai mai dat si mie un raspuns cu jantele alea ... ;)

johnny325 18-05-09 13:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=rr0OL...eature=related
robynet teai apucat de cantat:))

Bengy_BLS 18-05-09 16:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De la baietii din Provincie , inca o productie semnata Balosu Studio , in colaborare cu Maricica Schioapa.
BMW e30 Jakal @ pitesti >>> https://www.youtube.com/watch?v=pL0ghdXdxzk
Vizionare placuta !
si se face dedicatie speciala pt fratele Balosu' de capitala (duffy) fara numar fara numar , si iti ia garda talonu' :D :D :D

jB*XSA 18-05-09 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
e tot ce am in aparat din seara aia. scuze pt poza neclara

RoByNeT 18-05-09 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si intr`un final si filmuletzul mult asteptat .... dar cam lasa de dorit ca era si noapte si ca am si tel de *** deci ... enjoy ... oricum atmosfera conteaza :lol:

daffy duck™ 18-05-09 17:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
misto balosule....ms de dedicatie si sa iti ia tie talonul k la mine numai exista.....


P.S da joi usergroup Inferno

RoByNeT 18-05-09 17:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
ba vezi ca faci double post si iei warn :lol:



https://www.youtube.com/watch?v=802rWvNbTWk = Johnny @4tuning




Parcare real = Andu, Daffy si cu Drk`u ... drifting with carutz 2.5 blocant frana hidraulica etc etc =))

Fr33`e30 18-05-09 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
thx broh ... facem noi altele mai frumoase :P ...



Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2330051)
e tot ce am in aparat din seara aia. scuze pt poza neclara


Fr33`e30 18-05-09 18:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
esti un dulce :)) :* ...




Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2330220)
si intr`un final si filmuletzul mult asteptat .... dar cam lasa de dorit ca era si noapte si ca am si tel de *** deci ... enjoy ... oricum atmosfera conteaza :lol:


RoByNeT 18-05-09 18:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru fratii mei orice oricand :lol: ( nu interpretati ca vf :) )

Fr33`e30 18-05-09 18:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arunca un pm cu id`ul tau ...


Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2330427)
pentru fratii mei orice oricand :lol: ( nu interpretati ca vf :) )



All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning