![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ca sa vedeti cat de dobitoc sunt ... se pare ca, cablul de date nu e nici la birou ... deci e acasa ... asa ca in cursul zilei de azi ( sigur ) o sa urc si filmuletul ... bineinteles cu scuzele de rigoare ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stiam cat de dobitoc esti):):):):)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ha ha ha ha :tenisclap
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms broh :*
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai lin florin nu`i bai :)
PS: @glumetul de johnny325 ala .... ms ca mi`ai mai dat si mie un raspuns cu jantele alea ... ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=rr0OL...eature=related
robynet teai apucat de cantat:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
De la baietii din Provincie , inca o productie semnata Balosu Studio , in colaborare cu Maricica Schioapa.
BMW e30 Jakal @ pitesti >>> https://www.youtube.com/watch?v=pL0ghdXdxzk Vizionare placuta ! si se face dedicatie speciala pt fratele Balosu' de capitala (duffy) fara numar fara numar , si iti ia garda talonu' :D :D :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
e tot ce am in aparat din seara aia. scuze pt poza neclara
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
si intr`un final si filmuletzul mult asteptat .... dar cam lasa de dorit ca era si noapte si ca am si tel de *** deci ... enjoy ... oricum atmosfera conteaza :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
misto balosule....ms de dedicatie si sa iti ia tie talonul k la mine numai exista.....
P.S da joi usergroup Inferno |
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
ba vezi ca faci double post si iei warn :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=802rWvNbTWk = Johnny @4tuning Parcare real = Andu, Daffy si cu Drk`u ... drifting with carutz 2.5 blocant frana hidraulica etc etc =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
thx broh ... facem noi altele mai frumoase :P ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
esti un dulce :)) :* ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru fratii mei orice oricand :lol: ( nu interpretati ca vf :) )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
arunca un pm cu id`ul tau ...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning