Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

Hunor 26-03-10 10:41

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
sper sa avem vreme superba si saptamina asta
mersi incaodata de poze

Ms-02-TPI 26-03-10 11:03

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Ramane pe duminica la 6 ? Interex ?

YEED 26-03-10 11:05

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Dap ora si locatia nu se mai schimba :) daca cumva se schimba o sa se anunte pe Forum ;)

Ms-02-TPI 26-03-10 11:08

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Ok ok sa ne vedem cu bine si sa fim cat mai multi :D

Hunor 27-03-10 14:02

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
sa nu uitati ca ceasul tre dus inainte
nu de alta numa sa nu va mirati daca ajunget primi :D

TheNZN 27-03-10 14:09

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ceasul se schimba doar la noapte:P

YEED 28-03-10 09:47

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
sa speram k se opreste ploaia :|

Flory_vw 28-03-10 11:36

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Ne adunam azi undeva daca se opreste ploaia?

Flavius17 28-03-10 12:09

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
mah am mai fost p ploaie :))) si no murit nime...si eu sper sa se opreasca dar daca nu vedem...

Hunor 28-03-10 12:24

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
sper ca se opreste ploaia si nu apuca sa ninga :D
eu oricum vin

Flavius17 28-03-10 13:47

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
deci ne intalnim la 6 oricum dar speram sa tina si vremea cu noi putin...

Ms-02-TPI 28-03-10 14:36

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
vine toata lumea indiferent de vreme ? :D

Hunor 28-03-10 16:03

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
eu vin cu porscheul csabi vine cu skoda barany cu fumul
o sa fie funn haidet chit mai multi

HR-27-COS 28-03-10 16:31

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Hunor (Post 3226608)
eu vin cu porscheul csabi vine cu skoda barany cu fumul
o sa fie funn haidet chit mai multi

Fu"stike... :D eu nu merg azi, ca apa face rugina si rugina face sa nu mai am masina... :D nu ajung azi... distractie placuta!

YEED 28-03-10 16:33

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Nici eo nu vin azi :|


All times are GMT +2. The time now is 14:44.

- Copyright 2026 4Tuning