![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
sper sa avem vreme superba si saptamina asta
mersi incaodata de poze |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Ramane pe duminica la 6 ? Interex ?
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Dap ora si locatia nu se mai schimba :) daca cumva se schimba o sa se anunte pe Forum ;)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Ok ok sa ne vedem cu bine si sa fim cat mai multi :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
sa nu uitati ca ceasul tre dus inainte
nu de alta numa sa nu va mirati daca ajunget primi :D |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ceasul se schimba doar la noapte:P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
sa speram k se opreste ploaia :|
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Ne adunam azi undeva daca se opreste ploaia?
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
mah am mai fost p ploaie :))) si no murit nime...si eu sper sa se opreasca dar daca nu vedem...
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
sper ca se opreste ploaia si nu apuca sa ninga :D
eu oricum vin |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
deci ne intalnim la 6 oricum dar speram sa tina si vremea cu noi putin...
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
vine toata lumea indiferent de vreme ? :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
eu vin cu porscheul csabi vine cu skoda barany cu fumul
o sa fie funn haidet chit mai multi |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Nici eo nu vin azi :|
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning