Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 04-08-10 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu era dorobanti pe acolo :(( si de tuning....din fff putinele masini modificate, numai kitchuri.....si de romania mi-am adus aminte in aeroport la intoarcere... la imbarcare...peste tot liniste si frumos si ptr romania... "iubitii"nostrii rromi se scuipau, se injurau, se alergau... ceva de vis :X :))

Claudia 04-08-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Citeam ce ati tot scris in ultimele pagini, imi pare rau pentru evenimentele in lant si pentru e46le lui plictisit. Vad ca farurile sunt intacte. Fierul de face, tu esti bine?

In alta ordine de idei, si in speranta ca nu m-am bagat ca musca in lapte, vroiam sa va anunt ca ma ocup cu asigurari (inclusiv Casco) la preturi decente, la diverse companii...

Bafta!!

daffy duck™ 04-08-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ -Claudia- : multumim pentru ajutor !
@ Plictisit: naspa gogule, imi pare rau de cele intamplate. ca sa fac si o mica gluma, cum de tocmai ala cel mai incet a lovt masina?????
@ Matrix : ai venit acasa pha??? treci la tigaie fututi cristosu' dumnezeii ....stii tu :*

plictisit 04-08-10 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ claudia: mersi de grija, eu sunt bine .. ca nu a fost mare accident, capota/masca s-au facut asa ca sunt ca o foaie daca stai sa te gandesti .. farurile nu sunt sparte dar s-a rupt o clema de la fiecare, asa ca sunt de schimbat ..

@ daffy: incet m-ai vazut ca merg tu, nu inseamna ca merg tot timpul asa, oricum prin asta nici nu zic ca incercam eu sa fac cine stie ce, circulam normal in momentul accidentului .. n-a tinut carosabilul cu mine

cozo 04-08-10 19:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca s-au rupt doar urechile de la faruri se pot lipi. exista un pistol special cu niste baghete din plastic.

plictisit 04-08-10 20:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e in interesul meu sa le schimb ..

Lucian_GXZ 04-08-10 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3564203)
@ daffy: incet m-ai vazut ca merg tu

Cum vine asta ma plictisit? :lol::lol:

plictisit 04-08-10 21:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica nu tot timpul am mers asa, inainte mergeam tot timpul tare, nu stiam ce e aia sa mentin viteza constanta, si cam de cand am venit la voi m-am plictisit de mersul ala, daca asa am chef sa merg acum nu cred ca trebuie sa dovedesc nimanui nimic ..

hbucur 05-08-10 08:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vedeti? Intrarea intr-un club cuminteste oamenii :))

Lucian_GXZ 05-08-10 08:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu ma refeream la formulare... :lol: :rolleyes2

rearhorse 12-08-10 13:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne vedem in doua saptamani , eu de maine plec in concediu' .
la intoarcere voi discuta cu voi pentru ca mi-au venit niste idei :) .

alexu_bad_boy 12-08-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e bn ca ne-ai facut curiosi acuma

rearhorse 12-08-10 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tocmai de aia am si zis , sa pastrez interesul si in plus trebuie sa le dezvolt .

RoByNeT 12-08-10 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by rearhorse (Post 3581043)
ne vedem in doua saptamani , eu de maine plec in concediu' .

2 saptamani ? uite boierii :lol: Distractie placuta si rexalare multa.


Quote:

Originally Posted by rearhorse (Post 3581043)
la intoarcere voi discuta cu voi pentru ca mi-au venit niste idei :) .

Asteptam cu interes :)

rearhorse 12-08-10 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10q 10q :)


nu plec 2 saptamani , dar se nimereste sa revin sambata ...

cozo 12-08-10 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
RUGAMINTE MARE......

SE POATE SA IMI TRIMITETI UN MESAJ CU NUMELE SI NUMARUL VOSTRU DE TELEFON????

s-a bulit softul si a sters toate nr din memorie....

Multumesc frumos..........

babone 12-08-10 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai daca folosesti chinezime din astea :twisted:

cozo 12-08-10 20:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tel e bun....probleme au aparut de cand l-am scapat pe jos.....de cateva ori.........

cozo 13-08-10 14:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se pare k s-a cam pierdut interesu; pentru acest forum. in consecinta vor primi mesaj cu ora si locul intilnirii din seara asta doar cei care mi-au trimis nr de telefon si cei care ii mai am in agenda.

Lucian_GXZ 19-08-10 10:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=KIYzpRPZMY0

...cam asa ceva as fi vrut si eu anul acesta la romexpo....
(nu redeschidem discutia...)

alexu_bad_boy 19-08-10 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marfa rau.

daffy duck™ 24-08-10 01:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate doreste cineva sa vada cum a ajuns ursu JHN, masina care a trecut prin mainile lui andu

https://forum.4tuning.ro/42-galati-br...i/page-19.html

kimi 24-08-10 07:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Al dracu urs..la Andu nu ar fi vrut in veci sa se invarta, nici macar cu blocant

Lucian_GXZ 24-08-10 09:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sincer sa fiu ma asteptam sa arate mult mai rau.. spre jalnic.. in stilul in care a ajuns msk... Daca nu ii punea cacatu ala de stiker cu monster si penala aia de plasa in loc de proiectoare.. e cam cum a plecat de la andu... (dar cu bara).
Ii dau un 8 pentru conservare :)

bogdy.ghetto 24-08-10 09:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Au iesit petele! la ora 2 spalam camasa ...ce nenorocitzi :))

Lucian_GXZ 24-08-10 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Acele pete trebuiau lasate acolo pe camasha si pastrata asa, cum se face in noaptea nuntii cu cearshaful :)) cand se aduce ca marturie :rolleyes2 :lol::lol::lol::lol:

iti zic eu.. trage inspre rosu camasa...

bogdy.ghetto 24-08-10 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mersi Pit Bull :)))

cozo 24-08-10 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3606138)
Acele pete trebuiau lasate acolo pe camasha si pastrata asa, cum se face in noaptea nuntii cu cearshaful :)) cand se aduce ca marturie :rolleyes2 :lol::lol::lol::lol:

iti zic eu.. trage inspre rosu camasa...

ai dreptate....numai k la bogdy cearceaful era verde..............i-a spat fierea.....:lol: ... mai ales k e stropita de johny fullimigi........

Lucian_GXZ 24-08-10 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3606142)
Mersi Pit Bull :)))

hai ca diseara am sa postez si dovada :)) :twisted: :lol::lol::lol: 8)

bogdy.ghetto 24-08-10 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la fizicul meu nu prea am ce sa vars :)))

daffy duck™ 24-08-10 10:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3606239)
la fizicul meu nu prea am ce sa vars :)))

tu te versi cu totul :lol:

diseara incerc sa bag si eu pozele

Lucian_GXZ 24-08-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pana urca Daffy pozele, poate ne explica Tataie cum e cu "masina" care prinde 550 km/h :rolleyes2 :oops:

RoByNeT 24-08-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
iar a avut vise umede ? :shock:

kimi 24-08-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3606695)
Pana urca Daffy pozele...

De 1 luna astept pozele de la sedinta foto cu masina mea...

Lucian_GXZ 24-08-10 15:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si ce? ti se pare mult sau ce vrei sa zici? :rolleyes2 :oops: :lol::lol:

daffy duck™ 24-08-10 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3606774)
De 1 luna astept pozele de la sedinta foto cu masina mea...

de ce esti ma tigan? :lol:

pozele sunt urcate pe blog si pe faisbuc de o gramada de timp....si atunci cand ti-am zis sa dai un semn cand intrii , nu ai dat !!!!

Lucian_GXZ 24-08-10 21:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3607355)
de ce esti ma tigan? :lol:

pozele sunt urcate pe blog si pe faisbuc de o gramada de timp....si atunci cand ti-am zis sa dai un semn cand intrii , nu ai dat !!!!

Asa face asta, stie numai sa minta..!!! si sa puna cuvinte in gura omului!
Si eu stiu pozele de mult pe blog

Lucian_GXZ 24-08-10 21:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3606142)
Mersi Pit Bull :)))

:lol::lol:ENJOY!

daffy duck™ 24-08-10 21:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha....stiam eu ca te cunosc de undeva:))))))


ia uitativa frate aici....m-am *** pe mine ejnebo00n !!!

https://www.youtube.com/watch?v=gWqI0U3pBdA

kidu2006 25-08-10 23:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba o sa innebuniti si voi cu facebook ala ... :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning