![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
gopo vezi ca am postat niste poze la sectiunea wallpaper, sper sa ti placa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
le-am vz si sunt:love:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana la urma ai rezolvat cu masina?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
iti spun cand ne vedem
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si-al meu e identic...si sunt f multumit de el ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce abonament aveai johnny?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ala cu 2000 de minute bla bla :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai duffy nash ... imi mai aduci si mie jantele alea d tabla ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
neatzaaaa ....
ii rog pe baietzi care au venit vineri la intalnire si au facut poze + filmuletze cand sa invartit loredana cu msk`u sa le arunce aici sau pe topicul Msk-ului ... va multumesc anticipat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
scuze de intarziere, dar cand ajung maine dimineata la munca pun filmuletul ... am cablul de date acolo :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va multumesc domnul Robinet :D:D:D asteptam
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa il scot si eu si il pun......dar ce frumos s-a invartit loredana :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
astept ... dar poate o sa il puna pana la urma si robinet :D
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:25. |
- Copyright 2026 4Tuning