Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jB*XSA 13-05-09 15:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gopo vezi ca am postat niste poze la sectiunea wallpaper, sper sa ti placa

GopPo 13-05-09 15:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
le-am vz si sunt:love:

jB*XSA 13-05-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pana la urma ai rezolvat cu masina?

GopPo 13-05-09 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
iti spun cand ne vedem

jB*XSA 13-05-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2315285)
iti spun cand ne vedem

oke...

johnny325 13-05-09 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2315085)
pai dc ca doar aveai abonament?

ma ruinat abonamentul:twisted::evil:

GopPo 13-05-09 18:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si-al meu e identic...si sunt f multumit de el ;)

DRK*DeSiGn 14-05-09 10:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce abonament aveai johnny?

RoByNeT 14-05-09 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ala cu 2000 de minute bla bla :)

gen.nu`i.panik 14-05-09 16:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai duffy nash ... imi mai aduci si mie jantele alea d tabla ???

Fr33`e30 17-05-09 11:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
neatzaaaa ....

ii rog pe baietzi care au venit vineri la intalnire si au facut poze + filmuletze cand sa invartit loredana cu msk`u sa le arunce aici sau pe topicul Msk-ului ... va multumesc anticipat

RoByNeT 17-05-09 20:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
scuze de intarziere, dar cand ajung maine dimineata la munca pun filmuletul ... am cablul de date acolo :)

Fr33`e30 18-05-09 00:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va multumesc domnul Robinet :D:D:D asteptam



Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2327399)
scuze de intarziere, dar cand ajung maine dimineata la munca pun filmuletul ... am cablul de date acolo :)


DRK*DeSiGn 18-05-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa il scot si eu si il pun......dar ce frumos s-a invartit loredana :D

Fr33`e30 18-05-09 12:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
astept ... dar poate o sa il puna pana la urma si robinet :D

Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2329174)
o sa il scot si eu si il pun......dar ce frumos s-a invartit loredana :D



All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2026 4Tuning