![]() |
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
se poate si mai rau , la ala care l-am avut eu s-a exfoliat lacu, a crapat chitu pe ea si nu mi-am mai batut capu cu ea
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut astazi un seria 8 negru cu numere de italia vechi :X:X
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Is curios ce motor are :D |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
e aparut de mult in iasi ala , a stat vreo 2 sapt la un service pe langa Iasting ,mi se pare ca e motorul de 4000 .salutare
|
Re: Masini tari din Iasi
e motor de 5000 ....
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
Era sa uit, un X300 daca nu ma insel, 4000 benzina, 6 in linie :) |
Re: Masini tari din Iasi
da stiu ca e de vanzare...acu unde mai e..ca inainte era la spalatoria aia de la cotnari...
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
aham..oricum e o bijuterie de masina ..iti trebuie banii pentru ea..plus ca daca se duce o piesa..cam aiurea..
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut aseara un muscle car in podu ros pe la 23:30.din cate am vazut de la distanta semana cu un Chevy Chevelle:D
|
Re: Masini tari din Iasi
vazut aseara la little texas pe la 22:30, toyota supra alba cu numere de anglia:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html
DODGE VIPER SRT 10 517 |
| All times are GMT +2. The time now is 08:48. |
- Copyright 2026 4Tuning