Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

GAby645 31-07-11 16:59

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
se poate si mai rau , la ala care l-am avut eu s-a exfoliat lacu, a crapat chitu pe ea si nu mi-am mai batut capu cu ea

vinyl 01-08-11 08:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 4499204)
se poate si mai rau , la ala care l-am avut eu s-a exfoliat lacu, a crapat chitu pe ea si nu mi-am mai batut capu cu ea

Frumoasa si masina asta,o stiu de cand era la vanzare..pe unde a ajuns?

MihaiCsl 03-08-11 17:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut astazi un seria 8 negru cu numere de italia vechi :X:X

N3n3a 03-08-11 17:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4505374)
Vazut astazi un seria 8 negru cu numere de italia vechi :X:X

l-am vazut si eu acu cateva zile.. superb.. poate reusesc sa ii fac o poza cand o sa il mai vad..

MihaiCsl 03-08-11 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4505433)
l-am vazut si eu acu cateva zile.. superb.. poate reusesc sa ii fac o poza cand o sa il mai vad..

L-ai vazut de aproape?
Is curios ce motor are :D

N3n3a 03-08-11 22:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4505778)
L-ai vazut de aproape?
Is curios ce motor are :D

am trecut cu masina pe langa el.. nu am apucat sa il studiez indeaproape..

bucsy 03-08-11 22:53

Re: Masini tari din Iasi
 
e aparut de mult in iasi ala , a stat vreo 2 sapt la un service pe langa Iasting ,mi se pare ca e motorul de 4000 .salutare

Jockers 04-08-11 00:18

Re: Masini tari din Iasi
 
e motor de 5000 ....

MihaiCsl 05-08-11 15:03

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4506233)
e motor de 5000 ....

Au fost puse si motoare de 4000 pe draciile astea. Nu scrie nimic pe spate si e de vanzare. :)
Era sa uit, un X300 daca nu ma insel, 4000 benzina, 6 in linie :)

Jockers 05-08-11 16:39

Re: Masini tari din Iasi
 
da stiu ca e de vanzare...acu unde mai e..ca inainte era la spalatoria aia de la cotnari...

N3n3a 05-08-11 19:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4509148)
da stiu ca e de vanzare...acu unde mai e..ca inainte era la spalatoria aia de la cotnari...

e fix dupa intersectia din bucsinescu spre podu de fier pe partea dreapta.. acolo sta parcat cam de 2 zile..

Jockers 05-08-11 21:52

Re: Masini tari din Iasi
 
aham..oricum e o bijuterie de masina ..iti trebuie banii pentru ea..plus ca daca se duce o piesa..cam aiurea..

crvalx 06-08-11 11:35

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut aseara un muscle car in podu ros pe la 23:30.din cate am vazut de la distanta semana cu un Chevy Chevelle:D

Onofrash 07-08-11 08:35

Re: Masini tari din Iasi
 
vazut aseara la little texas pe la 22:30, toyota supra alba cu numere de anglia:shock:

CCCCOR 09-08-11 14:18

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html
DODGE VIPER SRT 10 517


All times are GMT +2. The time now is 08:48.

- Copyright 2026 4Tuning