Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

radu_cainamisir 13-07-12 20:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by capa` (Post 5101594)
da un resize la plasa, e prea mare, sun gaurile prea mari ;)

o sa incerc, dar nu cred ca merge sa ii micsorez gaurile decat daca o fac si pe ea mai mica si dupa ramen spatiu gol, este luata de pe un bmw X6

capa` 13-07-12 22:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5101669)
ken block gymkhana 5, sti tu la ce ma refer :))) :D

da! da! da! :twisted: asa da ! cu faza asta ti-ai castigat aprecierea mea, nu ca nu ai fi avut-o ;) !

radu_cainamisir 13-07-12 22:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
si aprecierea pt mn undei?: ) )

am pus plasa si la bara custom si am rezolvat mapingul prost al ei, acum nu mai are dunga aia nenorocita acolo in colt:D

capa` 13-07-12 22:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
e si la tine, dar la tine e o problema de gandire, mentalitate cruda, adica esti prea copilaros , dar talentul nu ti-l contest si te apreciez pt asta!;)

radu_cainamisir 13-07-12 23:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by capa` (Post 5101835)
e si la tine, dar la tine e o problema de gandire, mentalitate cruda, adica esti prea copilaros , dar talentul nu ti-l contest si te apreciez pt asta!;)

hai nu te supara si tu acum ca asa imi place mie sa fac caterinca din orice, nu le lua in serios:-j

cu talentul nu sunt de accord, in loc de talent ai putea spune "ore pierdute de danny cu mine"

capa` 13-07-12 23:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ok, mai bine zis apreciez munca ta, timpul pierdut.. chiar daca nu am apucat sa testez loganul, arata bine din poze.

radu_cainamisir 13-07-12 23:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
krazzy spune ca e scalat prost dar azi am avut ocazia sa il masor de langa loganul lui maryus_x90 si am sconstatat ca sunt identice. Eu am scalat loganul ca in realitate dupa roata pe 16" cu cauciuc gros si m-am uitat ce spatiu ramane in realitate si amimitat in SLRR. Probabil Krazzy s-a obisnuit cu cauciucrile subtiri si de acceea o fi zis ca e prea ult spatiu intre aripa si janta...in fine dupa ce primesc bara spate custom o sa il pun pe SLRR-RO

drifter01 14-07-12 00:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Salut daca poate sa ma ajute cineva,nu gasesc mitsubishi eclipse gs din 1991 si chevrolet aveo,daca le are cineva sa mi le dea si mie va rog sau de unde sa le iau.Multumesc

radu_cainamisir 14-07-12 00:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by drifter01 (Post 5101910)
Salut daca poate sa ma ajute cineva,nu gasesc mitsubishi eclipse gs din 1991 si chevrolet aveo,daca le are cineva sa mi le dea si mie va rog sau de unde sa le iau.Multumesc

ai mai zis asta o data:)) frate e clar nu stim, eu cel putin habar nuaveam ca exsita aveo in joc. Intreaba-l pe Silver ca ala are multe moduri

drifter01 14-07-12 09:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Stiu ca am mai zis o data dar nu imi raspunsese nimeni,si rog inca o data daca are cineva vreuna din ele sa le puna pe forum sau link .Multumesc

Tomas_SlrR 14-07-12 10:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by drifter01 (Post 5102089)
Stiu ca am mai zis o data dar nu imi raspunsese nimeni,si rog inca o data daca are cineva vreuna din ele sa le puna pe forum sau link .Multumesc

sa stii ca daia avem forum de ajutor sa intrebi acolo.......da na hai sa fac o exceptie :rolleyes2

UserName615 14-07-12 10:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Cu alt Nissan:D
Si Tomas m-a provocat la un duel de gt500-uri parca:))
Oricum accept:P

bobi_racers 14-07-12 14:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
radu_cainamisir - frumos loganu

UserName615 - arata bn nissanul

bobi_racers 14-07-12 16:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
scz de off topic dar vad ca nu mai posteaza nimeni asa ca revin tot eu cu un american muscle

Tomas_SlrR 14-07-12 16:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Help.....care stie sa seteze asa ceva...am facut si eu un update la placa si numai stiu sa o setez sa arate bine masinile din slrr....:lol::lol::lol:
acum chiar am nevoie de ajutor


All times are GMT +2. The time now is 20:04.

- Copyright 2026 4Tuning