![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
si aprecierea pt mn undei?: ) )
am pus plasa si la bara custom si am rezolvat mapingul prost al ei, acum nu mai are dunga aia nenorocita acolo in colt:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
e si la tine, dar la tine e o problema de gandire, mentalitate cruda, adica esti prea copilaros , dar talentul nu ti-l contest si te apreciez pt asta!;)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
cu talentul nu sunt de accord, in loc de talent ai putea spune "ore pierdute de danny cu mine" |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
ok, mai bine zis apreciez munca ta, timpul pierdut.. chiar daca nu am apucat sa testez loganul, arata bine din poze.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
krazzy spune ca e scalat prost dar azi am avut ocazia sa il masor de langa loganul lui maryus_x90 si am sconstatat ca sunt identice. Eu am scalat loganul ca in realitate dupa roata pe 16" cu cauciuc gros si m-am uitat ce spatiu ramane in realitate si amimitat in SLRR. Probabil Krazzy s-a obisnuit cu cauciucrile subtiri si de acceea o fi zis ca e prea ult spatiu intre aripa si janta...in fine dupa ce primesc bara spate custom o sa il pun pe SLRR-RO
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Salut daca poate sa ma ajute cineva,nu gasesc mitsubishi eclipse gs din 1991 si chevrolet aveo,daca le are cineva sa mi le dea si mie va rog sau de unde sa le iau.Multumesc
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Stiu ca am mai zis o data dar nu imi raspunsese nimeni,si rog inca o data daca are cineva vreuna din ele sa le puna pe forum sau link .Multumesc
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Cu alt Nissan:D
Si Tomas m-a provocat la un duel de gt500-uri parca:)) Oricum accept:P |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
radu_cainamisir - frumos loganu
UserName615 - arata bn nissanul |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
scz de off topic dar vad ca nu mai posteaza nimeni asa ca revin tot eu cu un american muscle
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Help.....care stie sa seteze asa ceva...am facut si eu un update la placa si numai stiu sa o setez sa arate bine masinile din slrr....:lol::lol::lol:
acum chiar am nevoie de ajutor |
| All times are GMT +2. The time now is 20:04. |
|
- Copyright 2026 4Tuning