Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jB*XSA 07-05-09 21:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aa da..si ca sa imi fac reclama... https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/122415-gs-design.html lasati si voi niste pareri:D

RoByNeT 08-05-09 09:00

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
invata :lol:

daffy duck™ 08-05-09 09:44

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2298010)
Frate ,dar tu fără chestiile alea nu poţi să scri?

P.s. Aşa Luciane fi rău :D,apropooooooooo Lucian mi-ai promis ceva tati :( şi ai zis că se rezolvă după ce vii de la mare :D deci....astept pm :D !

Quote:

Originally Posted by godboyro (Post 2298040)
™(-_-)..Nu pot "frate" nu pot ;)..(-_-)™

hai sa va zic ceva la amandoi, mai mult lu paul
faceti schimb de iduri si va certati pe mess
si paul te rog sa numai scrii cu acel "cap" ca nu suntem pe messenger

multumesc

Tweety_rzw 08-05-09 12:03

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2299436)
hai sa va zic ceva la amandoi, mai mult lu paul
faceti schimb de iduri si va certati pe mess
si paul te rog sa numai scrii cu acel "cap" ca nu suntem pe messenger

multumesc

Dar nu se certa nimeni fratimiu ,i-am zis-o prieteneşte :) !;) Baftă.

RoByNeT 08-05-09 15:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@dunga


https://forum.4tuning.ro/477-anunturi-auto-honda-acura/122559-plasme-pt-del-sol.html

johnny325 08-05-09 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a umflat tarata in voi......
parerea mea este k fiecare scrie cum vrea k doar nu suntem comunisti;)

daffy duck™ 08-05-09 16:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
citeste regurile de postare si ai sa vezi ca are dreptate razvan.....si in plus nu suntem pe mess.....ca asa am scrie toti aiurea si prescurtat.....

johnny325 08-05-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scuze copil al forumului;)

GopPo 08-05-09 16:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
INTREBARE: Ce nume are topicul???

kidu2006 09-05-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Care participati la Tulcea?!

Fr33`e30 10-05-09 10:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multa bafta echipei IMS la urmatoarele legale ... bafta baieti :D

DRK*DeSiGn 12-05-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
IMS bah nu IMP

Fr33`e30 12-05-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumit ...



Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2311681)
IMS bah nu IMP


johnny325 13-05-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
0765512425 asta este noul meu nr de tel ms

GopPo 13-05-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai dc ca doar aveai abonament?


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning