![]() |
Re: Masini tari din Iasi
https://www.youtube.com/watch?v=eGuPWBccnc4
Am facut video cu cele mai tari masini,iar cand mai apar mai fac si V2:D |
Re: Masini tari din Iasi
Nu inteleg ce cauta Pt cruiser, tt-ul si Brera acolo. Nu contest ca Brera nu arata bine, dar e un 159 coupe. :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Ehh...le-am pus ca aratau misto:D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
mai bine ati vedea ce e cu a7-le alb ...;))
|
Re: Masini tari din Iasi
azi am vazut pe langa moldova mall un pontiac solstice frumos tare
|
Re: Masini tari din Iasi
22 Attachment(s)
1.Ford Expedition
2.Vw Golf 3.Dodge RAM SRT-10 4.Jaguar XJ 5.Mercedes Benz CL63 AMG 6.Bentley Continental GT 7.BMW 530 GT 8.Morgan Aero 8(a fost fotografiat noaptea..scuzati calitatea:oops:) 9.Porsche Carrera Cabriolet 10.Honda(imi poate spune cineva ce model este:oops::oops:) 11.Audi R8 |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Pacat ca i-a sarit aluia cu golful vopseaua ...
|
Re: Masini tari din Iasi
o refacut iar golfu HAN?:D cred ca e ce-l mai frumso g4 facut..dar intr-un timp nu avea bara fata... e super masina o stiu de mult tareeee...
|
Re: Masini tari din Iasi
ii la fel cum era inainte , ce sa refaca la el? itp-u ? :)))
|
Re: Masini tari din Iasi
nu mai avea bara fata gaby mult timp nu o avut+o mergea cu una normala
|
Re: Masini tari din Iasi
Masina acum este la Cristi inca din 2006-2007, Cristi fiind fratele lui Johan! Johan conduce un GTI alb ... Si nu prea are el grija asa cum a avut fratele lui + o mai conduce si tatal lor din Pasti in Craciun.
|
Re: Masini tari din Iasi
am mai vayut ca era condusa si de o domnisoara...dar oricum tot respectu pentru masina primu g4 modificat din iasi..si dupa atati ani tot frumoas arata pacat de culoare...ca mai e sarita
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:18. |
- Copyright 2026 4Tuning