Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Danos 24-07-11 08:08

Re: Masini tari din Iasi
 
https://www.youtube.com/watch?v=eGuPWBccnc4

Am facut video cu cele mai tari masini,iar cand mai apar mai fac si V2:D

MihaiCsl 26-07-11 18:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu inteleg ce cauta Pt cruiser, tt-ul si Brera acolo. Nu contest ca Brera nu arata bine, dar e un 159 coupe. :D

Danos 26-07-11 21:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Ehh...le-am pus ca aratau misto:D

MihaiCsl 26-07-11 21:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4489495)
Ehh...le-am pus ca aratau misto:D

Sa zicem ca TT-ul e ok, Brera e splendida, dar ce mama masii ai gasit la Pt Cruiser =))

Danos 26-07-11 21:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4489534)
Sa zicem ca TT-ul e ok, Brera e splendida, dar ce mama masii ai gasit la Pt Cruiser =))

Pai,imi place interiorul,ca e tot albastru,e facut la comanda,foarte mijto,dar...afara e normal:lol:

D3m0N 28-07-11 19:05

Re: Masini tari din Iasi
 
mai bine ati vedea ce e cu a7-le alb ...;))

DeMoN94 28-07-11 21:07

Re: Masini tari din Iasi
 
azi am vazut pe langa moldova mall un pontiac solstice frumos tare

John BRO 30-07-11 23:59

Re: Masini tari din Iasi
 
22 Attachment(s)
1.Ford Expedition
2.Vw Golf
3.Dodge RAM SRT-10
4.Jaguar XJ
5.Mercedes Benz CL63 AMG
6.Bentley Continental GT
7.BMW 530 GT
8.Morgan Aero 8(a fost fotografiat noaptea..scuzati calitatea:oops:)
9.Porsche Carrera Cabriolet
10.Honda(imi poate spune cineva ce model este:oops::oops:)
11.Audi R8

Danos 31-07-11 08:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4498145)
1.Ford Expedition
2.Vw Golf
3.Dodge RAM SRT-10
4.Jaguar XJ
5.Mercedes Benz CL63 AMG
6.Bentley Continental GT
7.BMW 530 GT
8.Morgan Aero 8(a fost fotografiat noaptea..scuzati calitatea:oops:)
9.Porsche Carrera Cabriolet
10.Honda(imi poate spune cineva ce model este:oops::oops:)
11.Audi R8

Honda Ridgeline

vinyl 31-07-11 10:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Pacat ca i-a sarit aluia cu golful vopseaua ...

Jockers 31-07-11 15:09

Re: Masini tari din Iasi
 
o refacut iar golfu HAN?:D cred ca e ce-l mai frumso g4 facut..dar intr-un timp nu avea bara fata... e super masina o stiu de mult tareeee...

GAby645 31-07-11 15:59

Re: Masini tari din Iasi
 
ii la fel cum era inainte , ce sa refaca la el? itp-u ? :)))

Jockers 31-07-11 16:02

Re: Masini tari din Iasi
 
nu mai avea bara fata gaby mult timp nu o avut+o mergea cu una normala

CRyS` 31-07-11 16:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina acum este la Cristi inca din 2006-2007, Cristi fiind fratele lui Johan! Johan conduce un GTI alb ... Si nu prea are el grija asa cum a avut fratele lui + o mai conduce si tatal lor din Pasti in Craciun.

Jockers 31-07-11 16:18

Re: Masini tari din Iasi
 
am mai vayut ca era condusa si de o domnisoara...dar oricum tot respectu pentru masina primu g4 modificat din iasi..si dupa atati ani tot frumoas arata pacat de culoare...ca mai e sarita


All times are GMT +2. The time now is 17:18.

- Copyright 2026 4Tuning