Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

Mustang 09-02-07 19:29

Re: Cum sa agati o fata..
 
da' NU cu masina agati o gagica !
cand n-aveti masina ce o sa faceti ?
daca doamne feri ati facut masina acordeon intr-un accident si nu aveati prietena ? ... fara masina ce faceti ?

aaaa ?
va toooooot dati zmei cu masinile ... pe cuvantul meu ...
inseamna ca aia care au femei frumoase si n-au masini ... inseamna ca sunt zeii vostri aia mah fratilor ...


fetele (serioase, nu toate curvele) se agata FARA masina ;)

Trixi 09-02-07 22:29

Re: Cum sa agati o fata..
 
...ok...deja am o gramada d obiectii,sa le luam p rind.
1.nu era kiar corect s-o bagati p magos in aceeasi oala....si in leg cu asta as vrea sa va zic,k era un domn intr-o tara vecina,moderator al unei emisiuni in voga,kre era acuzat k d aceea se tot combina cu manekinuite si modele,k vrea si mai multa publicitate,la kre el a raspuns:daca toata viata mea petrec intre asemenea femei,cum va asteptati sa ma intilnesc cu una mai altfel???
traducere libera:si eu mi-am petrecut toata viata intre soferi..si in jurul masinilor...acum daca ma gindesc bine,nu prea cunosc p nici un barbat kre sa zic k ar intra in ecuatie,si nu are masina.oare asta o fi d aia k numai masina ma intereseaza la un om????:shock:
2.acum citiva ani am avut o discutie cu sotu'...kre p atunci era si el un domnisor cu figuri p cap..si la un moment dat m-am cam saturat..si l-am trimis catre meleaguri mai calde...la kre el asa mi-a raspuns d suparare:"oricum stiu io,k te intorci la mine,k nu mai gasesti tu altul kre sa aiba asa masina,si sa se comporte cu tine cum o fac io"....la kre fata zisei:"ia mai scoate-ti tu capu' din cur,k daca dadeai 2 bani p mine sambata trecuta la cheful ala,ti-ai fi dat seama,k erau 2 in jurul meu,(am zis numele domnilor din cauza,dupa kre el a inteles k e mai bine daca shhhhhh)si as putea sa fiu deja cu oricare,in loc sa ma kinui aici cu tine k proasta!
traducere libera:eu stiu k masina p kre o stapinesti este cea mai frumoasa si mai buna d p lume...dar in unele cazuri,NUMAI ptr tine e asa!in cazul cu sms-u fata poate k a vrut kiar sa te faca sa te simti mai bine....;)
3.cum agati o fata???daca kiar vrei gasesti o modalitate...oricit d incapatinata ar fi ea...daca te tiii suficient d mult si bine d capul ei,reusesti sa afli destule detalii despre ea,ce ii place...cum poti sa te bagi sub pielea ei...k nu exista k sa nu iti deie macar o sansa!!!dar este si un dar...daca o faci doar d dragul cuceririi,tu vei fi ala dezamagit...k daca ii dai tot ceea c vrea sa auda,sa vada,indiferent d ceea c crezi u intr-adevar,femeia va fi a ta...dar te trezesti u intr-o zi,k WRONG WOMAN!! :D
aici nu mai e traducere libera...cine poate,sa inteleaga!;)

dexter_20 09-02-07 22:43

Re: Cum sa agati o fata..
 
Sa inteleg k partea cu sms-ul e pt mine.Chestia e ca tipei ii cam place la mine in masina. nuj de ce.Chestia mai nasoala e ca incepe sa imi placa fata si nu e bine...La pct 1 eu sunt de vina si IMI CER SCUZE! si poate as putea sa ma revansez cumva.La pct 3 ...majoritatea imi spun "am prieten" da asta trebe sa o recunosc ca o aud doar cand sunt pieton.

Trixi 09-02-07 23:01

Re: Cum sa agati o fata..
 
...am ramas eu cu impresia k in unele momente tindeti sa supraapreciati "puterile" unei masini...nu ma intelegeti gresit,nu vreau sa zic k fara nici un motiv....dar cu cit mai des se dovedeste k aveti dreptate ,cu atat mai mult e rusinea voastra,k nici dupa nenumerate pocniri nu va invatati sa va alegeti femeile d kre va agatati!
...si dexter,mai ales daca se misca acolo ceva in tine,nu te lasa influentat d niste idei preconcepute!!!fii atent..okii-n patru,si baga mare!:-) break a leg ;)

clownitza 09-02-07 23:22

Re: Cum sa agati o fata..
 
off....offff

tot nu vreti sa pricepeti.. pustoaicele naive prefera asta!!!!!

dexter_20 10-02-07 12:08

Re: Cum sa agati o fata..
 
pai deja am ochiul vanat de sambata trecuta...un picior rupt sa stii ca mi-ar prinde bine.

Spark 10-02-07 12:43

Re: Cum sa agati o fata..
 
dexter ... lasa ca nici eu nu tare am cunoscut ..
nu prea am timp
doar cand am fost intr-o excursie cu astia de la liceu` ... dar cam atat

Bogdan_ozzy 10-02-07 14:14

Re: Cum sa agati o fata..
 
mai revenim si la tema topicului .. "Cum sa agati o fata.."???astept si eu sugestii ale altor persoane.. :)

unu rau 11-02-07 20:09

Re: Cum sa agati o fata..
 
mda .. din ceam aflat eu de la una .. nu conteaza daca tine la tine sau nu .. tebuie so impresionezi mai tare ca adversaru .. cica :)).. si impresionat prin chestii " speciale " ( gay cred )

Magos 11-02-07 21:21

Re: Cum sa agati o fata..
 
.................................GAY???? :shock: :shock: :shock:

Pastiluta 12-02-07 13:31

Re: Cum sa agati o fata..
 
Cel mai marfa e sa incerce fata sa te cucereasca !!!!!!!!!!!!!!!!
:D Asa pici in plasa ei 100%:D Ceea ce nu este rau dak fata e dragutza :D
Oricum dak agati numai cu masina inseamana k fata mai intai se uita la masina si dupa si la tine , ceea ce este de rau !!!!!!!!!!!!!!

aleks 13-02-07 15:05

Re: Cum sa agati o fata..
 
cum sa agati o fata? cu alta fata, kre sa vb pentru tine... sau si mai simplu, din cercul de prieteni.... mai simplu de atat nu se poate...

Pastiluta 13-02-07 19:59

Re: Cum sa agati o fata..
 
da lesk e tare rau faza sa iti o vecina sau o fata cu care te intelegi bine sa iti faca lipeala cu prietenele ei :D e super tare :D

Magos 13-02-07 21:01

Re: Cum sa agati o fata..
 
hai mei... asa faceati cand aveati 13 ani... "nu imi faci si mie lipeala cu fata aia??? "... baga-te singurel in seama, propune-i sa beti un suc si cine stie ce iese... :P

Mustang 13-02-07 21:33

Re: Cum sa agati o fata..
 
magos ... hai la un suc ...
ca maine ie valentine's shit :D


All times are GMT +2. The time now is 12:04.

- Copyright 2024 4Tuning