![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
This PNG image has the incorrect file extension. :lol: Da`i cu jpg sau gif.
PS: daca poti da jos si bandourile :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai tu crezi ca astea se tuneaza asa pac.. :)) tre sa platesti frate..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va multumesc.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
robynet?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de unde ai scos ma pozele astea rapcigosule :lol: ce hal de om.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de la naftalina:twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dar nu uitati de ROPHO. Era prea smecher cu ala pe haion.
Putina miscare nu facem si noi?? Un fotbal ceva??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ma m prins ce inseamna asta robinet?zi mi si mie.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ca umblai cu scorpioni pe masina ma.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce e de prins ma e o poza :lol:
Sustin. In week`end putem sa facem un fotbal undeva cu toate ca sunt paralel. Sau putem sa mergem pe la o padurice si incingem un fotbal acolo. Cum am facut de 1 mai la snagov de s`a lasat cu victime :lol:. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S sustin fotbalul ca avem anumiti colegi de club cu ¨ghiozdane¨ in fata :lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ca tu il ai in spate ma...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ca rade el de burtosi...dar in caz de tornada sau vant mai puternic...isi agata de picior un sac de ciment sa nu decoleze. :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau se tine de unu din noi.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic sa-l torturam pe Mr.Daffy :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Domnu Alex. o zi libera pentru o sedinta foto? Sambata aveti ceva planuri?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Masina mea e gata de 1 luna, poate ma contacteaza si pe mine cineva pt poze.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
MTX care se ocupa de treaba asta e plecat din RO. Nu a fost desemnat altcineva in prealabil sa se ocupe, asa ca am luat eu initiativa. Cand iti convine? sambata / duminica? Poate vb sa iasa Claudiu la poze si cu tine si cu Alex.. in aceeasi zi..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sambata fac niste modificari la magazin si nu stiu cat stau.
Duminica sunt liber. Vorbim cu daffy maine si vedem cum facem oricum in weekend-ul asta o rezolvam. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok asa sa fie,la urmatorul event il strivim :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma bag si eu la treaba asta:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si eu, dar ma pun ultimul!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian tu sari cu picioarele :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
DA! cu toate 3! :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Iar eu am sa fiu cireasa de pe tort :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
aaa... i'm out - e o lupta prea mare pentru unu ca mine... :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
de frica nici nu mai da pe aici,el care e activ zilnic :-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
......pt robynet
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bune poze!!!! - robynet.. aproape ca nu faceam legatura.... ma gandeam.. ia uite ma.. numar ca a lu robynet.. dupa care mi-am adus aminte de tuning :lol::lol::lol::lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:roll eyes2:twisted::twisted::twisted:8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate sa se laude si guri k a avut si el odata un JEEP.............. cu toba japan, in pasaj la MARASESTI................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
jeep bmw :) un fel de x3
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baieti mai usor ca se rusineaza:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
tu? :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...ne/page-4.html
din pacate si babone a continuat cu asa zisul "tuning" |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi pare rau de cele intamplate. dar sti si tu ca un sut in cur e un pas inainte.
bafta cu repararea ei si sa revina cat mai repede pe strazi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bafta babone!!!!!!!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning