Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 15-07-10 15:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
This PNG image has the incorrect file extension. :lol: Da`i cu jpg sau gif.

PS: daca poti da jos si bandourile :lol:

Lucian_GXZ 15-07-10 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai tu crezi ca astea se tuneaza asa pac.. :)) tre sa platesti frate..

RoByNeT 15-07-10 15:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va multumesc.

Lucian_GXZ 16-07-10 14:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Enjoy :))

https://www.youtube.com/watch?v=lUZav...layer_embedded

johnny325 16-07-10 15:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
robynet?

RoByNeT 18-07-10 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de unde ai scos ma pozele astea rapcigosule :lol: ce hal de om.

johnny325 18-07-10 18:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de la naftalina:twisted:

RoByNeT 19-07-10 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:lol:

alexu_bad_boy 20-07-10 19:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dar nu uitati de ROPHO. Era prea smecher cu ala pe haion.

Putina miscare nu facem si noi?? Un fotbal ceva???

adi_stilo 20-07-10 23:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma m prins ce inseamna asta robinet?zi mi si mie.

alexu_bad_boy 20-07-10 23:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca umblai cu scorpioni pe masina ma.

RoByNeT 21-07-10 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce e de prins ma e o poza :lol:


Sustin. In week`end putem sa facem un fotbal undeva cu toate ca sunt paralel. Sau putem sa mergem pe la o padurice si incingem un fotbal acolo. Cum am facut de 1 mai la snagov de s`a lasat cu victime :lol:.

daffy duck™ 21-07-10 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3532868)
ce e de prins ma e o poza :lol:


Sustin. In week`end putem sa facem un fotbal undeva cu toate ca sunt paralel. Sau putem sa mergem pe la o padurice si incingem un fotbal acolo. Cum am facut de 1 mai la snagov de s`a lasat cu victime :lol:.

mai bine luam undeva un teren....sau putem face o alta chestie mai interesanta ...detalii vineri.....

P.S sustin fotbalul ca avem anumiti colegi de club cu ¨ghiozdane¨ in fata :lol::lol:

alexu_bad_boy 21-07-10 21:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ca tu il ai in spate ma...

Evo-Jr 21-07-10 21:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ca rade el de burtosi...dar in caz de tornada sau vant mai puternic...isi agata de picior un sac de ciment sa nu decoleze. :))

alexu_bad_boy 21-07-10 23:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau se tine de unu din noi.

babone 22-07-10 06:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa-l torturam pe Mr.Daffy :twisted:

Lucian_GXZ 22-07-10 09:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Domnu Alex. o zi libera pentru o sedinta foto? Sambata aveti ceva planuri?

gpk 22-07-10 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Masina mea e gata de 1 luna, poate ma contacteaza si pe mine cineva pt poze.

Lucian_GXZ 22-07-10 10:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
MTX care se ocupa de treaba asta e plecat din RO. Nu a fost desemnat altcineva in prealabil sa se ocupe, asa ca am luat eu initiativa. Cand iti convine? sambata / duminica? Poate vb sa iasa Claudiu la poze si cu tine si cu Alex.. in aceeasi zi..

alexu_bad_boy 22-07-10 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sambata fac niste modificari la magazin si nu stiu cat stau.
Duminica sunt liber. Vorbim cu daffy maine si vedem cum facem oricum in weekend-ul asta o rezolvam.

alexu_bad_boy 22-07-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3534497)
eu zic sa-l torturam pe Mr.Daffy :twisted:

bine zici babone....facem o ''gramada cere varf peste el'' sa mai rada atunci de burtile noastre

babone 22-07-10 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok asa sa fie,la urmatorul event il strivim :))

johnny325 23-07-10 02:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma bag si eu la treaba asta:D

Lucian_GXZ 23-07-10 12:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si eu, dar ma pun ultimul!!!

babone 23-07-10 13:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian tu sari cu picioarele :))

Lucian_GXZ 23-07-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DA! cu toate 3! :lol::lol::lol::lol:

b31rmy 23-07-10 14:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Iar eu am sa fiu cireasa de pe tort :lol:

Lucian_GXZ 23-07-10 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3537693)
Iar eu am sa fiu cireasa de pe tort :lol:


aaa... i'm out - e o lupta prea mare pentru unu ca mine... :lol::lol::lol:

babone 23-07-10 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de frica nici nu mai da pe aici,el care e activ zilnic :-P

johnny325 23-07-10 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
......pt robynet

Lucian_GXZ 23-07-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bune poze!!!! - robynet.. aproape ca nu faceam legatura.... ma gandeam.. ia uite ma.. numar ca a lu robynet.. dupa care mi-am adus aminte de tuning :lol::lol::lol::lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:roll eyes2:twisted::twisted::twisted:8)

cozo 23-07-10 17:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate sa se laude si guri k a avut si el odata un JEEP.............. cu toba japan, in pasaj la MARASESTI................

Lucian_GXZ 23-07-10 18:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jeep bmw :) un fel de x3

johnny325 23-07-10 18:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baieti mai usor ca se rusineaza:D

daffy duck™ 23-07-10 20:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3537892)
de frica nici nu mai da pe aici,el care e activ zilnic :-P

pai da ma dar altii au job-uri importante si treburi personale....eu am trecut de stagiu de forum :lol::lol::lol::lol::lol:

tu? :lol::lol::lol::lol:

johnny325 24-07-10 20:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...ne/page-4.html
din pacate si babone a continuat cu asa zisul "tuning"

babone 25-07-10 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 3540232)
https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...ne/page-4.html
din pacate si babone a continuat cu asa zisul "tuning"

da,din pacate trebuie sa bag GT-u la hibernare :(.dar stiti voi vorba aia "ce nu te omoara,te face mai puternic" asa ca m-am decis cum voi face iar la anu in 2011 va iesi si el mai puternic pe strazi,pana atunci ramanem cu cea alba :-P

alexu_bad_boy 25-07-10 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi pare rau de cele intamplate. dar sti si tu ca un sut in cur e un pas inainte.
bafta cu repararea ei si sa revina cat mai repede pe strazi

daffy duck™ 25-07-10 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bafta babone!!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning