Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 07-05-09 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2296271)
ba daca vreti sa fac treaba buna...am nevoie de corel

Şi nu şti mă goppo să ceri ;) am eu corel !;)

p.s daffy i love you :X :)):lol:

RoByNeT 07-05-09 14:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2296194)
pai ce vina am eu...nici eu nu am zis la ala unde faceam eu ce si cum...iam zis ce dimensiuni vreau si cat ma costa...restu face firma/omu....dca nu stii sa gasesti pe cineva capabil pt a face ceva...nu te mai baga
si nu incerca sa bagi dalea gen " domne daffy mia zis asa sau nu mia zis"

auzi frate ... eu nu aveam de unde sa stiu ca imi trebuie ala in corel exact cum mi`a explicat GOPPO, NU AVEAM DE UNDE SA STIU CA NU MA PRICEP trebuia sa imi zici dreaq ! bine ca esti tu capabil !!! ( mi`ai zis sa ii dau pozele de pe site EL DUPA ALEA A FACUT ) lasa ca le platesc eu pe astea de la mine din buzunar si gata. nu mai bag nimic cu tine lasa deci nu ma mai bag.

GopPo 07-05-09 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gogu nu te supara....ca nu ai dc...e copil...lasa-l
app...am rezolvat

RoByNeT 07-05-09 16:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ms ... si te rog daca ai undeva cu material bun fa`le tu de acum ... asta e ... nu`s in stare

GopPo 07-05-09 17:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te superi aiurea

Tweety_rzw 07-05-09 19:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2297397)
te superi aiurea

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2297259)
da ms ... si te rog daca ai undeva cu material bun fa`le tu de acum ... asta e ... nu`s in stare

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2296926)
auzi frate ... eu nu aveam de unde sa stiu ca imi trebuie ala in corel exact cum mi`a explicat GOPPO, NU AVEAM DE UNDE SA STIU CA NU MA PRICEP trebuia sa imi zici dreaq ! bine ca esti tu capabil !!! ( mi`ai zis sa ii dau pozele de pe site EL DUPA ALEA A FACUT ) lasa ca le platesc eu pe astea de la mine din buzunar si gata. nu mai bag nimic cu tine lasa deci nu ma mai bag.

Ce aveţi fraţilooooooooorr,vă certaţi pt nişte foliii de căc*t? ;)

BGY_Bogdy 07-05-09 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba ia gata cearta ca intru in voi ....lasa Robynet vedem ce facem cu ele :*

BGY_Bogdy 07-05-09 19:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi place cum gandeste baiatu astai cu XSA despre poze si ce face....bv ma daffy ai cam degradat :))

BGY_Bogdy 07-05-09 20:02

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Kimi vrei scandal ?

Tweety_rzw 07-05-09 20:13

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Hai băieţi pe eiiiiii....lupiii băăăăăăaa :)) :lol:

godboyro 07-05-09 20:20

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
™(-_-)..Scandalii astia micii :))..(-_-)™

Lucian_GXZ 07-05-09 20:23

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Pai si eu am moderare pe inferno :D deci nu e problem.

Tweety_rzw 07-05-09 20:32

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Quote:

Originally Posted by godboyro (Post 2297978)
™(-_-)..Scandalii astia micii :))..(-_-)™

Frate ,dar tu fără chestiile alea nu poţi să scri?

P.s. Aşa Luciane fi rău :D,apropooooooooo Lucian mi-ai promis ceva tati :( şi ai zis că se rezolvă după ce vii de la mare :D deci....astept pm :D !

godboyro 07-05-09 20:40

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
™(-_-)..Nu pot "frate" nu pot ;)..(-_-)™

jB*XSA 07-05-09 21:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
referitor la kestii in photoshop, corel si tot ce tine de grafica...va pot oferi o mana de ajutor oricand am timp liber. am lucrat 1 an de zile la o firma de media si am tot lucrat cu ***uri de logouri si alte prostii...deci...nu va mai certati si mai bine vorbiti..comunicarea rezolva multe:D


All times are GMT +2. The time now is 01:47.

- Copyright 2026 4Tuning