![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
p.s daffy i love you :X :)):lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gogu nu te supara....ca nu ai dc...e copil...lasa-l
app...am rezolvat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ms ... si te rog daca ai undeva cu material bun fa`le tu de acum ... asta e ... nu`s in stare
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
te superi aiurea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba ia gata cearta ca intru in voi ....lasa Robynet vedem ce facem cu ele :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi place cum gandeste baiatu astai cu XSA despre poze si ce face....bv ma daffy ai cam degradat :))
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Kimi vrei scandal ?
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Hai băieţi pe eiiiiii....lupiii băăăăăăaa :)) :lol:
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
™(-_-)..Scandalii astia micii :))..(-_-)™
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Pai si eu am moderare pe inferno :D deci nu e problem.
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Quote:
P.s. Aşa Luciane fi rău :D,apropooooooooo Lucian mi-ai promis ceva tati :( şi ai zis că se rezolvă după ce vii de la mare :D deci....astept pm :D ! |
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
™(-_-)..Nu pot "frate" nu pot ;)..(-_-)™
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
referitor la kestii in photoshop, corel si tot ce tine de grafica...va pot oferi o mana de ajutor oricand am timp liber. am lucrat 1 an de zile la o firma de media si am tot lucrat cu ***uri de logouri si alte prostii...deci...nu va mai certati si mai bine vorbiti..comunicarea rezolva multe:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:47. |
- Copyright 2026 4Tuning