![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Rolls-ul pe care-l cauti apartine "domnului" Vlasov.
|
Re: Masini tari din Iasi
John_Bro, esti cumva vechiul "Limuzina" ? :D Ca mai demult te fereai sa afirmi ca e a lui.
p.s. Ursuletul pick-up visiniu l-a vazut careva ? |
Re: Masini tari din Iasi
il vad mai tot timpul la auto crom.. prin oras nu prea l-am vazut
|
Re: Masini tari din Iasi
Arata criminal, mai ales culoarea. Am sa ii fac niste poze daca voi avea ocazia, e prea frumoasa masina.
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu,nu sunt vechiul "Limuzina".Sunt mai nou pe forum.Nu este bara intre John si BRO!!:!:
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut astazi un Aston Martin DB9, cred...
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Quote:
:D:arrow: https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...m-project.html |
Re: Masini tari din Iasi
E deosebita culoarea, am zis asa in mare, sa se inteleaga.
Nu vazusem topicul de prezentare, ce pot sa zic e ca este vecin cu mine, si seara cand ajung acasa, stau 10 minute si o admir dupa ce parchez :)) Initial era neagra, dar acum e o bijuterie :D |
Re: Masini tari din Iasi
Si cand era neagra era o bijuterie.Intr-adevar, masina este deosebita.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut si eu aston martinu azi ..db9 era ..asa cred..prin nicolina...da...mai smecher ursuletu decat db9 :X
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu am vazut ursu pe o strada prin spate la parnaie.
|
Re: Masini tari din Iasi
Azi am zarit un smart for-two turbo, inca cu numere rosii.
Pacat ca posesorul/posesoarea il conduce inca ca pe o motocoasa, fara sa se asigure, fara sa semnalizeze, fara sa vada liniile continue. Ii doresc sa se acomodeze cit mai repede cu masina si cu traficul, probabil e singurul brabus fortwo de pe la noi. |
| All times are GMT +2. The time now is 17:18. |
- Copyright 2026 4Tuning