Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Danos 19-07-11 09:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by John BRO (Post 4473323)
Stii unde locuieste domnul Vlasov?El are un Rolls Royce Phantom.S-ar putea sa fie al lui.

Stiu ca al lui e negru...si am auzit ca mai sta prin bucuresti in ultima vreme...Rolls-ul asta care il caut e tot negru?

MihaiCsl 19-07-11 09:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Danos (Post 4473894)
Stiu ca al lui e negru...si am auzit ca mai sta prin bucuresti in ultima vreme...Rolls-ul asta care il caut e tot negru?

Eu am vazut doua in Iasi, unul negru si unul gri. :)

John BRO 19-07-11 20:11

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Rolls-ul pe care-l cauti apartine "domnului" Vlasov.

aalex691 19-07-11 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
John_Bro, esti cumva vechiul "Limuzina" ? :D Ca mai demult te fereai sa afirmi ca e a lui.
p.s. Ursuletul pick-up visiniu l-a vazut careva ?

N3n3a 19-07-11 22:28

Re: Masini tari din Iasi
 
il vad mai tot timpul la auto crom.. prin oras nu prea l-am vazut

aalex691 19-07-11 22:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Arata criminal, mai ales culoarea. Am sa ii fac niste poze daca voi avea ocazia, e prea frumoasa masina.

John BRO 19-07-11 22:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu,nu sunt vechiul "Limuzina".Sunt mai nou pe forum.Nu este bara intre John si BRO!!:!:

MihaiCsl 19-07-11 22:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut astazi un Aston Martin DB9, cred...

Wlad 20-07-11 12:54

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 4475398)
p.s. Ursuletul pick-up visiniu l-a vazut careva ?

nu e visiniu, daca nu ma insel e candy apple red
:D:arrow:
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...m-project.html

aalex691 20-07-11 22:25

Re: Masini tari din Iasi
 
E deosebita culoarea, am zis asa in mare, sa se inteleaga.
Nu vazusem topicul de prezentare, ce pot sa zic e ca este vecin cu mine, si seara cand ajung acasa, stau 10 minute si o admir dupa ce parchez :)) Initial era neagra, dar acum e o bijuterie :D

Wlad 20-07-11 22:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Si cand era neagra era o bijuterie.Intr-adevar, masina este deosebita.

JusT_SaY_BoBo 21-07-11 13:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Wlad (Post 4477752)
Si cand era neagra era o bijuterie.Intr-adevar, masina este deosebita.

este imola red parca:lol:

Jockers 21-07-11 19:55

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut si eu aston martinu azi ..db9 era ..asa cred..prin nicolina...da...mai smecher ursuletu decat db9 :X

Bondellu 22-07-11 02:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu am vazut ursu pe o strada prin spate la parnaie.

mituc 22-07-11 15:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Azi am zarit un smart for-two turbo, inca cu numere rosii.
Pacat ca posesorul/posesoarea il conduce inca ca pe o motocoasa, fara sa se asigure, fara sa semnalizeze, fara sa vada liniile continue.
Ii doresc sa se acomodeze cit mai repede cu masina si cu traficul, probabil e singurul brabus fortwo de pe la noi.


All times are GMT +2. The time now is 17:18.

- Copyright 2026 4Tuning