![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari Tataie bv am fost si pe pe acolo si chiar mia placut cum te-ai dat (super ) inca odata felicitari ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari si din partea mea, tocmai din SM....diseara daca iesiti pe undeva te felicit si live :*
numai bine, daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru marius https://forum.4tuning.ro/214-zona-com...ompetitie.html :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
unde gasesc si eu poze sau filme cu tataie de la etapa de drift.ca tre sa arat la munca ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cand o sa urce cei care au fost acolo :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Official Video Opel Drag Race 2010!!!! https://www.youtube.com/watch?v=RIe57j1n6LY
@ robynet : daca veneai si tu la expo acolo, luai ceva sigur....asa a fost acolo -> https://www.youtube.com/watch?v=zSGas...eature=related @ restu : ce masina crezi ca e? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1278339095 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e36 ..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nici nu iti imaginezi cate greseli erau la masinile alea din 30 expuse, 4 maxim erau ok pentru un premiu altfel crezi ca mai puneam link-ul???? @ plictisit: da , e e36 cu bot de e39... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pisica aia e lucrata foarte bine, insa struto`camilele mie personal nu imi plac. Jantele sunt criminale si dau bine si pe e36 si pe e39 deci :lol:
@Daffy: nu ai inteles nimic din ce a zis Bogdy. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu a inteles nimic din ce am vrut eu sa zic si nici eu nu am inteles nimic din ce a zis el... =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=uKKnr...eature=related
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Inca stau si ma gandesc daca o tzatza de-a ei e mai mare sau nu decat capul lui daffy :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sansele sunt egale :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane te-ai incaltat cu alea te strang cum sunt?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
S-au mulat perfect pe picioarele neamtzului! merci inca odata! 8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://www.youtube.com/watch?v=i8Wdm...=QL&playnext=1
asta e pt MTX-din tineretze....acuma am inteles de unde are el relatzii la politzie :D:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Matrix tre sa stam de vorba vineri.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
la ei se tragea mai mult ...
Oricum din filmuletu ala ... am ramas cu cel mai tare comment :lol: enjoy : " 1 year ago foarte tare mi-a placut extraordinar de tare as vrea si eu sa fiu in clubul vostru am auzit ca toata lumea face misto de voi si ca aveti doar masini cu care puteti sa concurati cu mopedurile, chiar am inteles de la cineva ca aveti si 2 masini care au jante de aluminiu, sunteti chiar tari, mi-a placut eleronul de pe logan, ala care l-a pus acolo e un bos original, dar miscarea aia cu masinile cand dau din cur e semnatura voastra ca si club sau va e frica sa nu plece masinile prea tare???? " |
Re: Diverse (topic de offtopic)
uita de unde a plecat si unde a ajus...
Daca cumva au wireless pe dorobantzi la cafenea sa accesezi linkul pus de andu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://**************.************/Rearhorse , puteti sa va inscrieti si voi :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa , asa si vezi ca mai sunt si altele :P :))
10q |
Re: Diverse (topic de offtopic)
in aceasta seara nu cred ca pot ajunge la intalnire ca voi fi plecat din bucuresti..... ne vedem abia peste 3 sapt ca luni voi pleca din tara
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Drum bun si distractie placuta! Nu uita sa scri!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ne auzim pe messenger!!!!!!!! ai grija acolo, poate faci o pompino con culo sau ottenere la scopata Drum bun ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@Lucian tii minte cand ne uitam si noi la filmuletul asta la tine :))) radeai ca porcu` |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) Ba da in hohote faza noastra preferata cand il controla la acte pe MTX :)))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
invidiosilor :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hjc-ul, (ursul care il luase inapoi andu) a ajuns la o cunostinta, mai exact prietenu ala al meu care venise sa imi zica la multi ani la ultima intalnire cu tico-ul, ramane "in familie" :D de curiozitate mai are vreo problema ascunsa ? ca nu mai stiu unde citisem ca nu stiu ce are, stie cineva ceva ? sau e ok masina .. ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Suna-l pe johnny si intreaba-l in privat nu pe forum.. ca poate intr-o buna zi va vrea sa-l vanda :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
plictisit ti-am dat privat cu nr meu de tel:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce liniste pe aici,se vede ca a plecat MTX-u :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sunt curios daca in Italia o fi vreo zona gen Dorobantzi?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deschide el.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lanseaza moda cocalaro vero! :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Gigolo Romano 300 mii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 la 10 mii :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
schimba semnatura cu asta.. ca sa fie fundalu la fel ca forumu ca ma streseaza albu ala prost... si bonus.. ti-am scos manerele, ramai dator cu o clantza (sa faci)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning