![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
pt bughy
pret 700 la tcm dar pot gasi si mai ieftin ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Goppo dap ms dar deocamdata am in cap altceva doar stii :D
@Drk sigle am eu suna-ma si v sa-ti dau |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba....trebuie sa mai facem niste parasolare ...o sa iti zic pe mess pt cine si cate....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vezi daffy unul în + ;) pls
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ma il vrea sa-l puna in camera;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
My friend bog,il voi pune pe birou voi face şi POZĂ să nu se înţeleagă altceva ;) !
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
-Luciane vb si tu cu Gabi sau ZoliaT sa luati si Usergroups. Voi va cunoasteti mai bine si stiti cui sa dati accept . Bafta !
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Pai avem usergroups, daca te referi la cel cu inferno motorsport?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Robynet ce se aude cu acele palasolare ...deja imi e rusine de baietii din Gaesti au vb ceva cu mine si acuma ma fac de cacao... astept raspuns !
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Pai da dar eu sunt moderatorul usergrupului....Luciane vrei sa te dau afara din Inferno? ha ha ha !!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate am vb si cu lucian plm ... asta cu parasolarele a inteles printre randuri si mi`a facut si el ce a vrut ... deci ... vorbim vineri ... am 6 parasolare dar imense ... adica sunt cu 2 degete mai mari decat alea ... pentru ca DAFFY nu mi`a zis ca FONTUL CU CARE AU FOST FACUTE CELELALTE, A FOST FONTUL TURTIT !!!!!! si evident au iesit mai mari .... plm ... eu vi le arat vineri dar stiu ca oricum le`am facut degeaba plm lasa ca le platesc eu .... ma pish pe ele ... o sa il rog pe goppo sa faca rpd pentru baieti azi vreo 10 ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai ce vina am eu...nici eu nu am zis la ala unde faceam eu ce si cum...iam zis ce dimensiuni vreau si cat ma costa...restu face firma/omu....dca nu stii sa gasesti pe cineva capabil pt a face ceva...nu te mai baga
si nu incerca sa bagi dalea gen " domne daffy mia zis asa sau nu mia zis" |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba daca vreti sa fac treaba buna...am nevoie de corel
|
Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
Da-l afara da-l in mm :))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning