Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

GopPo 05-05-09 02:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
pt bughy

pret 700 la tcm
dar pot gasi si mai ieftin ;)

BGY_Bogdy 05-05-09 10:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Goppo dap ms dar deocamdata am in cap altceva doar stii :D
@Drk sigle am eu suna-ma si v sa-ti dau

daffy duck™ 05-05-09 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba....trebuie sa mai facem niste parasolare ...o sa iti zic pe mess pt cine si cate....

Tweety_rzw 05-05-09 11:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vezi daffy unul în + ;) pls

BGY_Bogdy 05-05-09 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2290278)
Vezi daffy unul în + ;) pls

pe ce il pui tu micutule razvanel ? sper sa nu ne trezim cu el pe o dacie de remat sau alta catastrofa

johnny325 05-05-09 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma il vrea sa-l puna in camera;)

Tweety_rzw 05-05-09 13:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
My friend bog,il voi pune pe birou voi face şi POZĂ să nu se înţeleagă altceva ;) !

F_L_R 05-05-09 19:46

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
-Luciane vb si tu cu Gabi sau ZoliaT sa luati si Usergroups. Voi va cunoasteti mai bine si stiti cui sa dati accept . Bafta !

Lucian_GXZ 05-05-09 19:49

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Pai avem usergroups, daca te referi la cel cu inferno motorsport?

BGY_Bogdy 06-05-09 18:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Robynet ce se aude cu acele palasolare ...deja imi e rusine de baietii din Gaesti au vb ceva cu mine si acuma ma fac de cacao... astept raspuns !

F_L_R 06-05-09 23:38

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Pai da dar eu sunt moderatorul usergrupului....Luciane vrei sa te dau afara din Inferno? ha ha ha !!!!

RoByNeT 07-05-09 08:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate am vb si cu lucian plm ... asta cu parasolarele a inteles printre randuri si mi`a facut si el ce a vrut ... deci ... vorbim vineri ... am 6 parasolare dar imense ... adica sunt cu 2 degete mai mari decat alea ... pentru ca DAFFY nu mi`a zis ca FONTUL CU CARE AU FOST FACUTE CELELALTE, A FOST FONTUL TURTIT !!!!!! si evident au iesit mai mari .... plm ... eu vi le arat vineri dar stiu ca oricum le`am facut degeaba plm lasa ca le platesc eu .... ma pish pe ele ... o sa il rog pe goppo sa faca rpd pentru baieti azi vreo 10 ...

daffy duck™ 07-05-09 09:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai ce vina am eu...nici eu nu am zis la ala unde faceam eu ce si cum...iam zis ce dimensiuni vreau si cat ma costa...restu face firma/omu....dca nu stii sa gasesti pe cineva capabil pt a face ceva...nu te mai baga
si nu incerca sa bagi dalea gen " domne daffy mia zis asa sau nu mia zis"

GopPo 07-05-09 10:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba daca vreti sa fac treaba buna...am nevoie de corel

kimi 07-05-09 11:49

Re: NEWS! - Inferno MotorSport - NEWS!
 
Da-l afara da-l in mm :))))


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning