![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
BSZA... cat te-o costat pe tine spoilerele pe mashina (fata-spate-praguri)?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Cine imi vinde si mie un leron pt Vento???
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Eleron pardon...:oops:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Mali 84, nu vrei la al tau vento fata de Golf 3? Dau la schimb cu a ta daca vrei. Schimbul contine: Capota, faruri si grila
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Oferta suna bine dar nu pt mine din pacate...:sad: Oricum mersi de oferta:-)
|
1 Attachment(s)
mali84: Am vazut ceva poze mai vechi si era in doua nunate de albastru mashina... Ii revopsita acum? M-ar interesa si pe mine cat costa un vopsit total :?::!::?:
Schimbare la fatza... :D Grila FK; Capota negru mat (nu apucasem sa o spal inca, deci ii plina de parf). Pleoapele is cu banda deocamdata, FK-ul nu are pe stoc bara prelungire capota :sad: Aveti careva cunostinte de prelungire/adaugare/schimbare bara fatza? Asta mii un pic sparta de la gropile de aici :evil:...:!::?: Mai am cateva intrebari de preturi.. poate stie careva: Pe la ce pret ar fi: climatronic sistem complet; sisteme geamuri electrice; motor 2.0i 16v (GTi MK3) cu sau fara mashina avariata sau pt dezmembrari (motorul sa functioneze). PS: Este vre-un Golf MK3 GTI de vanzare pe aici? (-in stare buna-) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
vedeti ca are d-shiznit un eleron...vb cu el:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salutare Vapix11! Ai dreptate,e in 2 nuante,nasol...dra inca nu am bani suficienti sa o repar si sa o revopsesc. Am vorbit cu niste baieti care se ocupa si mi-au estimat lucrarea la vreo 1500-1600 lei. In banii astia include schimbatul aripilor fata pe care le am noi,reparatul aripilor spate si de sub spoilerul din spate,usa de la portbagaj (rugina de sub numar)...si cam atat cred. Si pragurile trebuiesc schimbate dar de alea am uitat sa le spun baietilor adica nu sun ncluse in banii astia,se mai pluseaza ceva. Vospeaua o cumpar yo care m-ar costa undeva la 600 lei. Totalul:o caruta de bani:cry:. Deocamdata vreau sa schimb doar aripile fata care imi stau noi in pod si mi-e frica sa nu le prinda rugina si pe ele si totodata mai schimba putin aspectul masinii:-). Ms de sfat Ulie.cozmi!!!8)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Si eu ma gandesc la revopsit... sau la vandut..
|
Re: VW Vento - Proprietari
buna,
pentru motorul AAM(1800cmc 75 cp) ce bujii imi recomandati? ce tip sau marca e bun? merci;) |
Re: VW Vento - Proprietari
salut am si eu o problema la vento meu nu porneste ,nu imi da scanteie la fisa centrala in conditile in care am dat fisa jos si am puso pe un golf si a mers si bobina le fel stie cineva ce are. a si am pus un tester pe ia si da eroare la un senzor de la axu cu came se poate asa ceva ,unde e senzou?
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
Bosch- W 8 LTCR Beru - 14 GH-8DTUR NGK - BUR 5 ET si toate au interval de schimbare la 60.000 Km!! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
PS2: si merge mai bine mashina - cica s-ar mai fii castigat ceva calutzi/..ponei la mine :lol: -ce avantaje is ca is bujiile noi? :???: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:59. |
- Copyright 2026 4Tuning