Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

adi_stilo 23-06-10 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intreabal pe el .dar nu cred ca iti va spune ca e secret.de ce vrei si u sa faci?ai grija.

RoByNeT 23-06-10 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda. A patit ceva ?

adi_stilo 23-06-10 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda.nu stiu.

87MTX 23-06-10 20:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda. dc nu stii ?

RoByNeT 23-06-10 20:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba terminati si voi cu caterinca macar la fazele astea :rolleyes2 chiar nu e nimic de ras ...

87MTX 23-06-10 20:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce caterinca mah ? ai luat-o razna ? ce nu a fost buna azi cafeaua la tine acolo pe dorobanti?

RoByNeT 24-06-10 11:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 3465408)
n-am finalizat inca toate amanuntele, dar in mare, vom avea urmatoarele:

3-4 iulie Real Pallady Bucuresti: 24H SHOW Total care include:
-etapa 3 Campionatul national de drift - sambata
-Nocturna de la ora 21 cu finala si competitie moto de stunt ride, plus drift nocturn
- duminica Show Total cu numere pregatite si nemaivazute, moto, auto, etc

10-11 iulie Suceava - Etapa 4 a Campionatului National de Drift, show, tuning si demo car-audio

17-18 iulie Real Berceni Bucuresti, Tuning & Sound Party expo si copmetitie tuning, si etapa oficiala CNCA, plus Party in nocturna... Surprize... :)

24 -25 iulie Aeroportul Baneasa Bucuresti, KOE Drag, mult asteptata si mult iubita de altfel... si acolo avem surprize de proportii


iar 5 caractere

johnny325 26-06-10 22:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru curiosi nu am patit nimic:!:

gpk 27-06-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 3472744)
pentru curiosi nu am patit nimic:!:

era culmea, io nu am vazut drac mort...

daffy duck™ 27-06-10 16:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
va place????

:D :D :D :D :D

daffy duck™ 27-06-10 23:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate auziti pe cineva!!!!

https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esa...pan-style.html

D_a_N_i 29-06-10 23:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salut am vazut rx 8 asemanator pe fundeni intr-un service sau asta era?oricum arata bine

Lucian_GXZ 30-06-10 01:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Este aceeasi masina 8)

RoByNeT 30-06-10 09:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
al cui e ? :lol:

Lucian_GXZ 30-06-10 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Veti vedea vinerea viitoare. Am vorbit serile trecute cu proprietarul si am cazut de-acord sa ni se alature ca si coleg pe parte de styling. El a mai detinut un RX8, poate multi il stiti, unul Gri cu albastru :P NFS syle, VN ?? EDI. Care din pacate este doar istorie acum. Din cate am vorbit cu el, planuri mai sunt multe cu masina, uramand a fi lasata ceva mai jos, pentru ca asta este necesitatea nr 1 acum la el. Vom dezvolta mai multe impreuna cu el la prima intalnire la care va putea ajunge. Vineri acum este plecat din Bucuresti si nu se poate prezenta.

RoByNeT 30-06-10 09:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Foarte frumos :lol:

87MTX 30-06-10 13:51

trebuia sa intre de mult timp.....dar din cauza masinii a intarziat ceva vreme...




lucian, din cate am inteles ai primit pozele ,care au fost facute cu adrian, de la fotograf...ca m-a sunat marius si mi-a zis ca nu ai pozele...sau ceva de genu asta...

b31rmy 01-07-10 00:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.tomistv.ro/ - primul reportaj de pe prima pagina :D

gpk 01-07-10 11:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
aseara am reusit sa tunez Opelul, cu ajutorul unui nefericit... de LOGAN

Lucian_GXZ 01-07-10 11:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E o nou tip de tuning? Intai Horia, dupa care johnny care a tunat-o cap-coada.. tu acum cu bara? :) Lasand gluma la oparte imi pare rau pentru cele intamplate. :sad:

Lucian_GXZ 01-07-10 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esa...-flamekit.html

RoByNeT 01-07-10 14:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by gpk (Post 3484994)
aseara am reusit sa tunez Opelul, cu ajutorul unui nefericit... de LOGAN

lol :lol: si ieri faceai misto de mine ca imi cumperi o bara fata la skoda =)). Ce *** da cum ai reusit ? Lasa`ma sa ghicesc. A pus frana brusc si tu cum nu prea le ai cu distantele ... :rolleyes2

Lucian_GXZ 01-07-10 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3482791)
trebuia sa intre de mult timp.....dar din cauza masinii a intarziat ceva vreme...




lucian, din cate am inteles ai primit pozele ,care au fost facute cu adrian, de la fotograf...ca m-a sunat marius si mi-a zis ca nu ai pozele...sau ceva de genu asta...

am primit doar jumatate! mai exact doar cele facute de delu. le-as vrea si pe celelalta ca sa fac o selectie...

kimi 01-07-10 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3485095)

esti un cretin ma....deci nu mai pot de ras =)))

87MTX 01-07-10 14:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3485403)
am primit doar jumatate! mai exact doar cele facute de delu. le-as vrea si pe celelalta ca sa fac o selectie...

celalalte nu prea ai cum sa le primesti.....: 1 nu are cablu de date, 2 nu sta pe net/calculator sa le scoata in caz ca ar avea cablu de date, 3 a plecat din tara, se intoarce peste 2 sapt

Lucian_GXZ 01-07-10 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si atunci de ce a mai facut poze? Porno faza asta! ok s-a 'ntzeles

87MTX 01-07-10 17:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a facut poze ca si-a luat un aparat nou si facea poze....nu e fotograf nu nimic...si a venit ca sa ii arate claudiu anumite setari, cum functioneaza , etc...ca nu stia nimic

adi_stilo 01-07-10 18:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai faceti ceva si urcati pozele alea.ca ma ti barait la cap pana sa le aveti si acum ca le aveti le tineti degeaba..

Lucian_GXZ 01-07-10 18:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
In seara asta vor fi urcate. Era o vorba cu barna... :rolleyes2

adi_stilo 01-07-10 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms lucian.

gpk 02-07-10 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3485392)
lol :lol: si ieri faceai misto de mine ca imi cumperi o bara fata la skoda =)). Ce *** da cum ai reusit ? Lasa`ma sa ghicesc. A pus frana brusc si tu cum nu prea le ai cu distantele ... :rolleyes2

Chiar crezi ca pot sa dorm in trafic?! Nu am patit ca tine... vinovat e Loganul, oricum nasoala senzatie.

johnny325 04-07-10 16:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari batrane
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1278238741
si imi pare rau ca nu am ajuns astazi:cry:

Evo-Jr 04-07-10 18:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitare tataie care a mers foarte frumos,mai ales azi dupa finale cand a facut si depasiri la paralele.[victime:ursu roz cu motor de m3,nissan 200sx de MM alb,etc..]

felicitari si lui cartof si joni care au lucrat rapid la montarea si demontarea basculei spate a lui jak.

ps:a fost frumos,traseul interesant,vremea ne a racorit putin in rest numai soare,ne am bronzat ca tractoristii ce sa mai ...a fost brici.

sa tot fie show uri dastea. :)

jakal 04-07-10 20:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bravo tataie.....treaba merge din ce in ce mai bine....;)
ms pt cele 3 ture in care m-ai dat aseara...si am ramas surprins ca face treaba si un 12v simplu ......
te-ai dat mai bine ca multi altii.....
inca o data felicitari pt ambitia pe care o ai si sper sa ajungi cat mai sus...

bravos.....

cozo 04-07-10 22:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc frumos!
au fost 2 zile pline....si de ghinoin si de realizari! mi-au sarit prezoanele de la roata dreapta spate si am sarit in sus vreo 1 m. cartof era cu mine in masina! ieri a fost ok aporoximativ, azi a fost superb!
dupa concurs am incercat anumite lucruri si mi-au iesit. este o evolutie semnificativa in 2 zile. asa o consider eu....

tin sa multumesc foarte mult celor care au fost in aceste 2 zile alaturi de mine: ADRIAN, MARIUS, MIHAI, JOHNY, GOPPO, BOGDAN (MTN), LUCIAN, HORIA, ........sunt asa de obosit incat este posibil sa fi uitat pe cineva. imi cer scuze si ma revansez cu o bere!

imi pare bine ca incepem sa formam o echipa cu adevarat, imi pare rau ca la acest eveniment nu a fost prezent tot clubul... ma asteptam la o implicare mai mare din partea multor membri.

dar asta e. unii au avut treaba, altii au avut alte probleme..... nu-i bai!

am ramas placut surprins de evolutia mea dar si a altor participanti. chiar nu ma asteptam. azi, asa cum a spus si mihai am fost mult mai agresiv si am reusit in battle cu razvan ( ursul roz) si cu un nissan de MM sa ii depasesc pe circuit. a fost SUBLIM !!!! o super senzatie

inca o data va multumesc pentru tot ce ati facut si va astept la toate evenimentele si promit ca va voi da pe toti! poate reusiti sa prindeti o depasire in timp ce sunteti in masina ca sa vedeti senzatia......se merita.... azi l-am luat in masina pe un prieten de al meu motociclist si nu pot sa va reproduc cuvintele lui din timpul cursei. dar dupa ce m-am oprit in parcul rece nu se mai dadea jos din masina.... de ce oare????????

Lucian_GXZ 05-07-10 00:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Desi am facut-o si telefonic, tin sa-l mai felicit inca o data pe sorin si pe absolut toti cei ce l-au ajutat sau au fost alaturi de el intr-un fel sau altul. Personal, imi pare rau ca nu am putut sa petrec mai mult timp in acest weekend la drift dar nu am stiut nici pentru mine unde sa ma impart mai intai si cum sa lucrez si cum sa impac pe toata lumea. Una peste alta, trebuie subliniat si faptul ca nu au fost decat 2 reprezentanti de la cluburi + al nostru tataie care desi "i-au dat sa sara" la propriu, se da din ce in ce mai bine, a trecut peste problemele aparute in timp record si pe viitor sunt sigur ca va produce mari surprize. Multa BAFTA si felicitari inca o data!

rearhorse 05-07-10 07:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Felicitari Tataie !

Imi pare rau ca nu am putut ajunge , insa era ceva ce promisesem de mult si il amanasem pentru Sibiu .
La urmatoarele evenimente voi fi prezent si nu uit de tura aia promisa , poate ma determina sa fac mai multe sacrificii pentru un urs de "invarteala " :) .

cozo 05-07-10 09:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by rearhorse (Post 3493654)
Felicitari Tataie !

Imi pare rau ca nu am putut ajunge , insa era ceva ce promisesem de mult si il amanasem pentru Sibiu .
La urmatoarele evenimente voi fi prezent si nu uit de tura aia promisa , poate ma determina sa fac mai multe sacrificii pentru un urs de "invarteala " :) .

cu tura promisa o rezolvam, nu-i problema. dar pe traseu s-a ajuns la un nivel foarte sus. nu mai este cazul de invarteala. astfel de lucru se poate face doar noaptea in vreo parcare. si ca sa iei un urs si sa te dai pe traseu trebuie sa investesti destul de multi bani.

rearhorse 05-07-10 09:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3493845)
cu tura promisa o rezolvam, nu-i problema. dar pe traseu s-a ajuns la un nivel foarte sus. nu mai este cazul de invarteala. astfel de lucru se poate face doar noaptea in vreo parcare. si ca sa iei un urs si sa te dai pe traseu trebuie sa investesti destul de multi bani.

de aia am si pus invarteala in ghilimele , la drift ma refeream , sunt ceva bani , dar si planuri .. :)

RoByNeT 05-07-10 09:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tataica am auzit cam tot ce s`a intamplat. Cu toate ca nu te`am sunat personal pe tine am vb cam cu toata lumea care a fost acolo. Felicitari pentru ambitie si pentru ce ai realizat in week`end. O sa fie din ce in ce mai bine si mai "sus". :lol: Imi pare rau ca nu am ajuns week`end`ul asta dar ma revansez. Promit.


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning