![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
intreabal pe el .dar nu cred ca iti va spune ca e secret.de ce vrei si u sa faci?ai grija.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda. A patit ceva ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda.nu stiu.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda. dc nu stii ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba terminati si voi cu caterinca macar la fazele astea :rolleyes2 chiar nu e nimic de ras ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce caterinca mah ? ai luat-o razna ? ce nu a fost buna azi cafeaua la tine acolo pe dorobanti?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
iar 5 caractere |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru curiosi nu am patit nimic:!:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
va place????
:D :D :D :D :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
salut am vazut rx 8 asemanator pe fundeni intr-un service sau asta era?oricum arata bine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Este aceeasi masina 8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
al cui e ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Veti vedea vinerea viitoare. Am vorbit serile trecute cu proprietarul si am cazut de-acord sa ni se alature ca si coleg pe parte de styling. El a mai detinut un RX8, poate multi il stiti, unul Gri cu albastru :P NFS syle, VN ?? EDI. Care din pacate este doar istorie acum. Din cate am vorbit cu el, planuri mai sunt multe cu masina, uramand a fi lasata ceva mai jos, pentru ca asta este necesitatea nr 1 acum la el. Vom dezvolta mai multe impreuna cu el la prima intalnire la care va putea ajunge. Vineri acum este plecat din Bucuresti si nu se poate prezenta.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Foarte frumos :lol:
|
trebuia sa intre de mult timp.....dar din cauza masinii a intarziat ceva vreme...
lucian, din cate am inteles ai primit pozele ,care au fost facute cu adrian, de la fotograf...ca m-a sunat marius si mi-a zis ca nu ai pozele...sau ceva de genu asta... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.tomistv.ro/ - primul reportaj de pe prima pagina :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
aseara am reusit sa tunez Opelul, cu ajutorul unui nefericit... de LOGAN
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
E o nou tip de tuning? Intai Horia, dupa care johnny care a tunat-o cap-coada.. tu acum cu bara? :) Lasand gluma la oparte imi pare rau pentru cele intamplate. :sad:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si atunci de ce a mai facut poze? Porno faza asta! ok s-a 'ntzeles
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a facut poze ca si-a luat un aparat nou si facea poze....nu e fotograf nu nimic...si a venit ca sa ii arate claudiu anumite setari, cum functioneaza , etc...ca nu stia nimic
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai faceti ceva si urcati pozele alea.ca ma ti barait la cap pana sa le aveti si acum ca le aveti le tineti degeaba..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
In seara asta vor fi urcate. Era o vorba cu barna... :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms lucian.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari batrane
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1278238741 si imi pare rau ca nu am ajuns astazi:cry: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitare tataie care a mers foarte frumos,mai ales azi dupa finale cand a facut si depasiri la paralele.[victime:ursu roz cu motor de m3,nissan 200sx de MM alb,etc..]
felicitari si lui cartof si joni care au lucrat rapid la montarea si demontarea basculei spate a lui jak. ps:a fost frumos,traseul interesant,vremea ne a racorit putin in rest numai soare,ne am bronzat ca tractoristii ce sa mai ...a fost brici. sa tot fie show uri dastea. :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bravo tataie.....treaba merge din ce in ce mai bine....;)
ms pt cele 3 ture in care m-ai dat aseara...si am ramas surprins ca face treaba si un 12v simplu ...... te-ai dat mai bine ca multi altii..... inca o data felicitari pt ambitia pe care o ai si sper sa ajungi cat mai sus... bravos..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc frumos!
au fost 2 zile pline....si de ghinoin si de realizari! mi-au sarit prezoanele de la roata dreapta spate si am sarit in sus vreo 1 m. cartof era cu mine in masina! ieri a fost ok aporoximativ, azi a fost superb! dupa concurs am incercat anumite lucruri si mi-au iesit. este o evolutie semnificativa in 2 zile. asa o consider eu.... tin sa multumesc foarte mult celor care au fost in aceste 2 zile alaturi de mine: ADRIAN, MARIUS, MIHAI, JOHNY, GOPPO, BOGDAN (MTN), LUCIAN, HORIA, ........sunt asa de obosit incat este posibil sa fi uitat pe cineva. imi cer scuze si ma revansez cu o bere! imi pare bine ca incepem sa formam o echipa cu adevarat, imi pare rau ca la acest eveniment nu a fost prezent tot clubul... ma asteptam la o implicare mai mare din partea multor membri. dar asta e. unii au avut treaba, altii au avut alte probleme..... nu-i bai! am ramas placut surprins de evolutia mea dar si a altor participanti. chiar nu ma asteptam. azi, asa cum a spus si mihai am fost mult mai agresiv si am reusit in battle cu razvan ( ursul roz) si cu un nissan de MM sa ii depasesc pe circuit. a fost SUBLIM !!!! o super senzatie inca o data va multumesc pentru tot ce ati facut si va astept la toate evenimentele si promit ca va voi da pe toti! poate reusiti sa prindeti o depasire in timp ce sunteti in masina ca sa vedeti senzatia......se merita.... azi l-am luat in masina pe un prieten de al meu motociclist si nu pot sa va reproduc cuvintele lui din timpul cursei. dar dupa ce m-am oprit in parcul rece nu se mai dadea jos din masina.... de ce oare???????? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Desi am facut-o si telefonic, tin sa-l mai felicit inca o data pe sorin si pe absolut toti cei ce l-au ajutat sau au fost alaturi de el intr-un fel sau altul. Personal, imi pare rau ca nu am putut sa petrec mai mult timp in acest weekend la drift dar nu am stiut nici pentru mine unde sa ma impart mai intai si cum sa lucrez si cum sa impac pe toata lumea. Una peste alta, trebuie subliniat si faptul ca nu au fost decat 2 reprezentanti de la cluburi + al nostru tataie care desi "i-au dat sa sara" la propriu, se da din ce in ce mai bine, a trecut peste problemele aparute in timp record si pe viitor sunt sigur ca va produce mari surprize. Multa BAFTA si felicitari inca o data!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari Tataie !
Imi pare rau ca nu am putut ajunge , insa era ceva ce promisesem de mult si il amanasem pentru Sibiu . La urmatoarele evenimente voi fi prezent si nu uit de tura aia promisa , poate ma determina sa fac mai multe sacrificii pentru un urs de "invarteala " :) . |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tataica am auzit cam tot ce s`a intamplat. Cu toate ca nu te`am sunat personal pe tine am vb cam cu toata lumea care a fost acolo. Felicitari pentru ambitie si pentru ce ai realizat in week`end. O sa fie din ce in ce mai bine si mai "sus". :lol: Imi pare rau ca nu am ajuns week`end`ul asta dar ma revansez. Promit.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning