![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
Nu stiu ce font este.. seamana cu Arial dar nu este. |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
ma uit si iti zic |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Sa cresti mare
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Din pacate nu ma ajuta
vreau sa fie identic cu ce am postat eu. |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu te ajuta in ce sens ? Ca e acelasi font. Sau ce marime iti trebuie ? sau zi pentru ce ca sa stiu cum sa il fac.
App , nu am vazut ca ala e #, am crezut ca e apostrof. Mai e ceva ce sa modific ? |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
2 Attachment(s)
Am atasat ambele fisiere, cel facut de tine si ce vreau eu
In afara ca este scris acelasi text in rest nu seamana Eu nu vreau sa semene ci sa fie identic tocmai de aia am intrebat daca poate face cineva DXF din PDF-ul dat de mine (tot vectorial) Din cate am inteles trebuie importat in CAD si date cotele acolo. Fisierul DXF este facut de tine iar celalalt este ce vreau |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
http://tutorial-z.com/uploads/Alpine2.rar
Daca il vrei mai inclinat sau mai mult spatiu intre litere imi spui . Mie mi se pare ca sunt la fel :) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu sunt deloc la fel.. nu vreau sa semene ci sa fie identic
nu te mai chinui ca nu asa il vreau uita-te cu atentie la t si la s si vezi daca sunt la fel merci |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Acu am vazut ca nu e acelasi font, la litera T si I . Cand sau daca afli ce font e imi spui si daca vrei il fac ;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Am reusit! :)
am tot cautat pe google pana cand am dat intamplator de un programel, se cheama "Vector Magic", si poate face din jpg -> dxf si multe altele mci pt ajutor |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Am mai facut o janta:D
Ce parere aveti?:> PS.:Imaginea nu este clara din cauza rezolutiei:| |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
Poate o sa primesc avertizari de la administratori pentru ca imi las link-ul aici dar na, pana atunci eu il postez ca sa ajut. Site-ul meu e tutorial-z.com si am facut multe tutoriale pentru incepatorii in 3DS max. Daca ai probleme cu limba engleza sunt si in romana. Cred ca am si un tutorial despre jante :) . Daca mai ai nevoie de ajutor, nu ezita sa ma intrebi |
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning