Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 28-04-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am zis gay, dar asta nu inseamna ca e andu! deci fara Chuck Norris, Robin Hood, Andu sau Jackye Chan

daffy duck™ 28-04-09 16:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaa.....cei 4 fantastici?

Ace MNE 29-04-09 01:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma de spaga nu e bani ca spaga acume cat scoala si avand in vedere ca ma descurc cat de cat cu cercu' ala de ii zice ghidon si giosticu' cre' co' sa-l iau fara spaga.


https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/113688-dacia-1300-a.html un coment ceva :rolleyes2:rolleyes2

Lucian_GXZ 29-04-09 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:) Cam stresat razvanica...

Tweety_rzw 29-04-09 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vezi să nu iei vreun Warning dracu:sad: de la vreun cine ştie ce MODERATOR ;) aşa parşiveşte cum fac ei !

kidu2006 29-04-09 15:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2273174)
DA! Cine se imbraca in costum negru cu albastru, e gay si e tovarash cu robin :-j

sa`i iei cucu`n gura ca ala nu e ghei:evil:

kimi 29-04-09 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))))))))))eee nuuu....

BGY_Bogdy 04-05-09 13:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet te-am ragat mai demult sa faci 8 Palasolare le-ai facut ?

RoByNeT 04-05-09 13:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maine dupa amiaza ma duc sa le iau ... eventual sa aduci si banii :)

BGY_Bogdy 04-05-09 13:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok spune cat face si facem plata !

RoByNeT 04-05-09 13:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maine iti spun exact sa vad cat pot sa las ...

Tweety_rzw 04-05-09 15:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fă frate şi pentru mine unu ,îl plătesc doar să îmi faceţi ;) ! că ,cu daffy ma aleg cu nimic ;)

RoByNeT 04-05-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
notat

DRK*DeSiGn 04-05-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu o sigla :D sa imi zicetzi kt tre sa cotizez :D

RoByNeT 04-05-09 17:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu stiu daca iau si buline maine sa vedem


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning