![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am zis gay, dar asta nu inseamna ca e andu! deci fara Chuck Norris, Robin Hood, Andu sau Jackye Chan
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aaa.....cei 4 fantastici?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma de spaga nu e bani ca spaga acume cat scoala si avand in vedere ca ma descurc cat de cat cu cercu' ala de ii zice ghidon si giosticu' cre' co' sa-l iau fara spaga.
https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/113688-dacia-1300-a.html un coment ceva :rolleyes2:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
:) Cam stresat razvanica...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vezi să nu iei vreun Warning dracu:sad: de la vreun cine ştie ce MODERATOR ;) aşa parşiveşte cum fac ei !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))))))))))))))eee nuuu....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet te-am ragat mai demult sa faci 8 Palasolare le-ai facut ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
maine dupa amiaza ma duc sa le iau ... eventual sa aduci si banii :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok spune cat face si facem plata !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
maine iti spun exact sa vad cat pot sa las ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fă frate şi pentru mine unu ,îl plătesc doar să îmi faceţi ;) ! că ,cu daffy ma aleg cu nimic ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
notat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau si eu o sigla :D sa imi zicetzi kt tre sa cotizez :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu stiu daca iau si buline maine sa vedem
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning