![]() |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
[QUOTE=ono41;2083548]Nu vorbeam la tel man :) Nu mai stiu sa plec tare cu Porschele pentru ca nu m-am mai dat la liniute cu el de cativa ani dar cu putin antrenament alta e diferenta dintre RS si 996.
da man dar uite cum dai sperante la lume :D - "pana si un rs6 stock te alearga" - dar un rs6 mtm - iti da 7 masini dupa mintea unora - azi te "face" o masina de familie, maine cine stie poate un monovolum cu 8 locuri si 2,5 tone :D ps - eu raman la parerea mea ca vorbeai la tel si in plus ai asteptat sa vezi daca rs-ul da cu fum la plecare:D |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Sa fim seriosi sa lasam netul in pace si vedem rezultatele, aici oricine poate fi mai tare si mai usor la start insa trebuie confirmat.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
ca sa ne intelegem din start EU l-am banat pe georgerg pentru ca a folosit un limbat de prost gust intr-un mesaj pe care l-am sters
daca va e scarba puteti sa nu mai intrati pe forum |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu cred ca este un mod corect de a rezolva o problema.
Trebuie sa lasi omul sa se exprime si daca chiar trebuie editezi cuvantul sau expresia respectiva. Omul asta are o masina si vrea sa faca mai mult cu ea, chiar daca inca nu a confirmat trebuie lasat sa evolueze. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Si cumva ii limitez eu dreptul de a avea masina sau de a face ceva cu ea? In vreun fel nu il las eu sa evolueze? Iarta-ma dar nu permit nimanui sa ma faca căcat bolnav sau cu mucii la nas sau mai stiu eu cum sau sa ma dea in _|_ lui .... si te rog mult Sebastian nu ma invata tu cum sa imi fac treaba...sper din tot sufletul sa incheiem discutia aici...nu vreau sa am nici un fel de polemica cu tine sau discutie in contradictoriu...eu in calitate de supermoderator am hotarat o treaba si singurii care ma pot trage la raspundere sunt Gratian sau Vali...in rest va rog sa nu imi mai comentati deciziile..multumesc
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Normal ca acele cuvinte nu suna bine mai ales pe un forum public. Sunt de acord cu asta. Nu incercam sa te judec imi exprimam parerea si imi doream sa ramana o punte de comunicare deschisa in permanenta. Sigur e treaba ta , alegerea si hotararea ta.
Nici eu nu am chef de polemica si poate ca unii fac bine, foarte bine ca nu intra deloc, absolut deloc. Ii felicit ca s-au putut abtine desi sunt convins ca sunt multi oameni care ar avea ceva de spus. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Din cate am inteles masina lui Sebastian e aproape gata de start si accepta orice provocare dar are pretentia ca acea masina cu care se va prezenta la start sa fie TARE si il inteleg pentru ca daca ar sta la mintea fiecaruia ar trebui sa faca intrecere in fiecare zi cu orice pasionat de viteza......
PS. Eu am sters acele posturi pline de SUFERINTA MAXIMA! |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
dupa care,victoria fiind probabil evidenta,va indrazni sa te abordeze pe tine ONO cu masina ta de competitie pe care a vazut-o la braila in actiune 2 curse nu mi se pare un mare efort,se consuma totul in 10 min,restul e cancan si advertising |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Departe de mine gandul de a avea o polemica cu tine si daca vorbesti de barbatie ai grija de scula ta si nu de a altora. Fiecare care vrea si poate, are sansa sa se exprime. Posta in astfel de cazuri suna a intriga. Nu raspund la provocari si nici atat de ceea ce fac altii, ce vorbesc ... in plus nici tu sau altii nu e bine sa traiti cu complexe.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
revenind...daca citesti cateva mii de pagini mai in urma...acum 1 an ne amenintai ca mai ai putin de lucru la masina...au trecut zile...nopti...saptamani...luni...si masina ta e tot o fantoma avand in vedere ca noi restul,avem masina si MERGEM la curse (bine-rau)...cred ca tu esti complexat,altfel nu ai putea sa lovesti pe cineva cu 100kg mai slab ca tine sunt curios oare daca la altii ai avea acelasi tupeu,de exemplu...calimero sau altii mai facuti P.S. nu ti-as fi raspuns,dar imi amintesc cat tam tam ai facut sa ma dau cu capatana,masina aia de 500cp si 3,5 suta,sau cu pepy...mai tii minte?aia ce era? |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Te rog consulta un medic psihiatru, iar dupa ce ai un diagnostic alb stam de vorba.
Plimba ursul ca rugineste lantul. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
un om inteligent,organizator doar de competitii legale ca tine,care nu instiga si nu pune paie pe foc,posesor al acestei motociclete nascuta moarta,oare nu ar trebui sa vorbeasca mai putin si sa faca multe? de exemplu...curse? cel mai bun exemplu e ONO pe care eu il respect f mult cand o sa ajungem vreunul dintre noi la nivelul lui...el va fi deja titi aur aici toti sunteti zmei,toti comentati performantele sau insuccesele altora,dar uitati un singur lucru...voi nu faceti nimic sa urcati...stati ca tzatzele si comentati la altii care poate facem sacrificii mari sa punem cap la cap o masina tare in alte tari se apreciaza,doar la noi,se arunca cu noroi iar din pacate domnule sebastian,dumneata esti motivul pt care cred ca o sa ies din lumea asta care devine mizera |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Ce bine ar arata lumea asta fara atata poluare si impresii de doi bani.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
czr-ule, ce iti place sa zgandari....
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
nu cred ca ti-ar duce nimeni lipsa |
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning