Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

vlad87 29-06-11 07:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Ce tare e Dacia !

CRyS` 29-06-11 10:28

Re: Masini tari din Iasi
 
E mai tare Dacia ca M3-ul ala vechi de deeeeeeeemuuuuuuuult in Iasi!

MihaiCsl 29-06-11 18:52

Re: Masini tari din Iasi
 
m3-ul l-am vazut la vazare pe autovit :P

Mangobit 30-06-11 19:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Uzi Dancu sau Tomesti ...Frumos ..chiar are pachetul m3?!

Eriksson 30-06-11 20:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Mangobit (Post 4434169)
Uzi Dancu sau Tomesti ...Frumos ..chiar are pachetul m3?!

cum poate un m3 sa aiba pachet m3 ?:)))
app uzi = hpr ?

grg_92 30-06-11 20:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4434408)
cum poate un m3 sa aiba pachet m3 ?:)))
app uzi = hpr ?

da uzi=hpr

MihaiCsl 30-06-11 20:53

Re: Masini tari din Iasi
 
E cel a Roxanei, ca din cate am inteles l-a dat si si-a luat altceva... ?

MnezO 30-06-11 21:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4434464)
E cel a Roxanei, ca din cate am inteles l-a dat si si-a luat altceva... ?

Deci Roxana a facut schimb cu un membru AMC a dat m3 pe seat leon vvti deci masinile au ramas tot la cunoscuti .

MihaiCsl 30-06-11 22:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4434617)
Deci Roxana a facut schimb cu un membru AMC a dat m3 pe seat leon vvti deci masinile au ramas tot la cunoscuti .

Aaa, credeam ca-i al Roxanei, desi nu seamana mai deloc. :P

grg_92 30-06-11 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4434697)
Aaa, credeam ca-i al Roxanei, desi nu seamana mai deloc. :P

pai ala e...care l-a avut ea...si acum are leonu rosu...cum adica nu seamana deloc:rolleyes2

MihaiCsl 01-07-11 12:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4434728)
pai ala e...care l-a avut ea...si acum are leonu rosu...cum adica nu seamana deloc:rolleyes2

Nu mai inteleg nimic, in fine, las-o asa ca-i mai bine. =))

Jockers 01-07-11 16:19

Re: Masini tari din Iasi
 
hpr si cu uzi nu sunt 1 si aceeasi masina sunt diferite dar amandoua sunt super :X

Eriksson 01-07-11 17:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4436138)
hpr si cu uzi nu sunt 1 si aceeasi masina sunt diferite dar amandoua sunt super :X

detaliaza terog
din cate am auzit e aceeasi masina

grg_92 01-07-11 17:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4436238)
detaliaza terog
din cate am auzit e aceeasi masina

a confirmat si mnezo mai sus ce nu e clar ?:rolleyes2:rolleyes2 e aceeiasi masina...rox=uzi, s-a facut schimb de proprietar..

Bondellu 01-07-11 23:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4421294)
si daca nu gresesc din amintirile mele...e sotia lui bogdan cord.

E vecina de cartier, sta vis-a-vis de AFA, e a Cristinei Tofan si e una si aceeasi masina(numerele de Germania si TOF).


All times are GMT +2. The time now is 17:18.

- Copyright 2026 4Tuning