Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 17-06-10 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are face`lift acum :lol:

daffy duck™ 17-06-10 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arata foarte bine.....bv andu

RoByNeT 17-06-10 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...d-edition.html ia vezi evo poate faci o combinatie :)

Evo-Jr 17-06-10 19:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
il situ.nu prea imi place.daca tot fac schimb imi iau cum are toba.
imi place la nebunie modelu ala.
plus ca e cu volan pe dr parca si inmatricularea la el e maxima :)

daffy duck™ 17-06-10 20:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiu masina asta de la rond....masina trage intr-un fel!!!

e cam putin 4500 cat vrea el....

mihai, poti sa faci o alta combinatie daca o iei. cauti una pe RO cu volan pe stanga si faci recarosare si muti volanul!

daffy duck™ 17-06-10 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...5-55-16-a.html

sau

https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...-anvelope.html

ia vezi matrixe!!!!

Lucian_GXZ 17-06-10 23:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cred ca avea mobilu in slipi si a ntrat in apa fara sa-si dea seama...

Evo-Jr 18-06-10 07:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
misto jante.dar in special f1.pacat ca sunt pe 15'.
si cred ca ar da fbn pe c2

si eu am probat niste cronouri pe 17 inainte de astea ala mele :)


ps:lucica ce faci ma cu semnatura aia...aveai 3 ursi...pana ieri 2.....si acum unu???:))

RoByNeT 18-06-10 08:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
taci ma mergi pe burta ... apa mica :rolleyes2

hbucur 18-06-10 08:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet : https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...0-an-91-a.html

RoByNeT 18-06-10 08:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-am vazut aseara ms :P Oricum am vazut destule. Cand ma hotarasc am de unde alege.

Lucian_GXZ 18-06-10 08:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cu semnatura.. :) ce sa zic.. 3 ursi au fost demult.. .acum sunt doar 2 si nu mai o tin pentru ca e cam plin forumul de astfel de semnaturi, asa ca am ales ceva mai rar pe-aici :))

87MTX 18-06-10 11:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dap, vazusem jantele alea oz chrono :) si vad au scazut destul la pret.......

RoByNeT 18-06-10 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci lasa pisicina si sari pe roti ... dorobanti :lol:

87MTX 18-06-10 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uite acuma ma grabesc :))) stau in casa ca sa imi iau roti acuma ? :)) si nu mai are nici un sens sa mai bag bani in ea acuma

RoByNeT 18-06-10 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba eu te ... sa vezi ce capac iti dau diseara :shock:

87MTX 18-06-10 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu da pe bune acuma...stau sa strang niste bani ptr niste lucruri care nu imi trebuie neaparat...si nu am de gand sa stau in casa ca strang bani ptr ele...daca aveam niste bani care nu aveam ce sa fac cu ei, le luam.....plm a venit vara.....tre sa vina si marea... :D si in plus nu mai are nici un sens sa bag bani in ea ptr ca va fi inlocuita de o alfa romeo ..147 sau GT.....ramane de vazut ce si cum

Lucian_GXZ 18-06-10 16:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:boxing: don't lie!

iu laic motosicli!

https://www.youtube.com/watch?v=uPJ8LsCHhOs

RoByNeT 18-06-10 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol: merita mai mult decat box asta ... lasa ca il "capsam" diseara :lol::lol::lol:

Evo-Jr 18-06-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daa...sa l capsam si noi nu doar "daffy capsatorul" :)))

RoByNeT 18-06-10 17:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Revenind la topic :lol: Pentru johnny ! CLICK ME !

87MTX 18-06-10 18:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ori moto si masina romaneasca :)) ori italianca

Evo-Jr 18-06-10 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba..dc nu raspunzi la msg?
ai vorbit cu ala cu lanceru sa mi dea cartea?

87MTX 18-06-10 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ptr ca nu ti-o mai da:))

Evo-Jr 18-06-10 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si cine crezi ca si ia capace dupa ceafa?

RoByNeT 18-06-10 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
razi tu da` .. parca vezi ca a mancat-o catelu "din greseala" :lol:

87MTX 18-06-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3451036)
pai si cine crezi ca si ia capace dupa ceafa?

robynet, ca tot comenteaza el mereu

daffy duck™ 19-06-10 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/617-calendar...-27-iunie.html

??????

daffy duck™ 19-06-10 12:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
26-27 iunie, Bucuresti, eveniment exclusiv tuning si car-audio, dupa cum am promis ca o sa organizam
3-4 iulie, Bucuresti etapa oficiala de drift in Campionatul National si un show surpiza, in premiera
10-11 iulie, Suceava, Etapa e drift oficiala in Campionat, car-audio etapa demo si tuning

atat va spun momentan, abia azi am finalizat unele intelegeri, vroiam sa fac anuntul maine mai cu tam-tam, dar mi-a reamintit cineva ca am promis pentru luni update la calendar. ( Gratian)

daffy duck™ 20-06-10 21:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/617-calendar...-27-iunie.html

It's official!!!!

87MTX 21-06-10 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in acest moment ma aflu la poze cu adrian(cartof) si a trecut un domn pe la 35 de ani si a adresat urmatoarea intrebare :'' masina asta este logan tunat? '' :)))))))

adi_stilo 21-06-10 20:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
matrix mai vezi **** nr de tel.

87MTX 21-06-10 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
zici de parca am zis eu

Evo-Jr 21-06-10 22:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
exista logan hatchback??:))

n ai ma ce sa faci cu "cunoscatorii" astia.eu ma simt bine cand aud "iautii ma ci ievo"" :)))))))

Lucian_GXZ 22-06-10 12:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Recomand ultimul album marca Parazitii! e de nota 10! Cumparati-l! Merita! 8)

Parazitii - Tot ce e bun tre sa dispara

87MTX 22-06-10 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-am cumparat de mult de pe dc :))

RoByNeT 22-06-10 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost 10 lei cu gazeta ... saracule ( era cat o gura de cafea pe dorobanti la tine acolo ) :lol: ( l`am luat si eu merita )

adi_stilo 23-06-10 20:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
isi mananca de sub unghii....sa mai bea o cafea pe dorobantii,sau sa se duca la piscina la turabo.

adi_stilo 23-06-10 20:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
a invatat johny sa faca drift.....dar ia luat ceva timp,atentie amatorilor!

87MTX 23-06-10 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum de a reusit ?


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning