![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
intrebare: unde pot posta sa cer ajutor de la cineva sa imi faca un VT la masina mea ? multumesc si ....scuze de offtopic
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
5 Attachment(s)
Salut la toata lumea....de 2 sapt am instalat si eu 3d si ma tot chinui cu el..am invatat cat de cat....dar nu e destul...Nimeni nu sa nascut invatat...
Am inceput cu o mica toba..nu a iesit perfect dar totusi..si daca se poate..un id ceva pe Pm sa ma mai ajute..cineva priceput...Multumesc... |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
tutorialul cu toba este de pe tutorial-z.com :) ? (ti-a iesit bine)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
3 Attachment(s)
am si eu o problema si sper sa ma poata ajuta cineva,am incercat sa pun o textura cu UNWRAP dar se intampla ceva ciudat in material editor imi vede textura dar in EDIT UVW nu ,exista cumva vreo setare care rezolva problema?am pus niste print screen-uri sa se inteleaga mai bine problema
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
2 Attachment(s)
Am încercat şi eu să fac un etrier şi jante.Cum vi se par?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
putem canta vesnica pomenire pe aici...oricum nu se uita nimeni:D:rolleyes2
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Salut,sunt nou pe aici,lucrez in 3d max cam de vreun an,recent am terminat o janta,ce ziceti?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Salutare
Nu stiu daca este locul potrivit dar totusi va intreb :) Imi poate face cineva din PDF-ul atasat un DXF? trebuie date si cotele pt DXF? multumesc |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
verifica si link-ul asta >>> http://anydwg.com/pdf-to-dxf.html |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
Am incercat zeci de conversii cu programele mici si se pierde enorm din calitate. Tot ce inseamna forma rotunda se converteste in linii si nu vreau asta. Va zic si la ce imi trebuie, cu acest dxf se poate taia la router. In final vreau sa tai dupa acest DXF in plexiglass si in mdf iar literele din plexi sa fie introduse in gaurile din mdf ;) ma poate ajuta cineva? daca este nevoie de cote le pot da merci Taz |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning