![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Sa-mi ... .... in frigul asta si iarna asta si zapada asta. Pacat ca nu se va incalzi putin vremea pana dupa amiaza...
Sper ca voi gasi pe cineva sa-mi dea curent ca....frigul asta iar mi-o mancat acumlatorul.... P.S. As putea sa aduc fotograful meu dar ala iar nu vine ca-i frig! |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
nu... daca ma duc... ma duc cu un prieten... cu masina :-P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
o aduci si pe soata sa nu fim singuri :P
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
inca nu-i sigur, ca ma duc...
pe soramea o las acasa :P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
:-P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
sper sa ajung si eu azi pe acolo... :D dar nu dau drumu la muzica prea tare k vine politia :)) si dupaia ii bai :)) :evil::twisted: ar fi mai fain sa mergem la auchan ;)) |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
cam tarziu sa schimbam locatia :| daca schimbam acuma locatia dupaia o sa mearga jumate la interex si jumate la auchan :|
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
lasa ca ii bun la Interex:)
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ii bine oriunde numa sa nu uitati sa va imbracati bine:)) k ii frig iara
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:13. |
- Copyright 2026 4Tuning