Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

mester_bela 07-03-10 00:27

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Sa-mi ... .... in frigul asta si iarna asta si zapada asta. Pacat ca nu se va incalzi putin vremea pana dupa amiaza...
Sper ca voi gasi pe cineva sa-mi dea curent ca....frigul asta iar mi-o mancat acumlatorul....

P.S. As putea sa aduc fotograful meu dar ala iar nu vine ca-i frig!

baranyka 07-03-10 00:30

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by DEX_HELL (Post 3150104)
poate ma duc duminica asta la intalnire :P
si va promit, ca fac poze, daca ajung acolo...

cu masina vii? sau iaras cu reebok:-P:-P:-P:-P

DEX_HELL 07-03-10 00:32

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by baranyka (Post 3155215)
cu masina vii? sau iars cu ribuk:-P:-P:-P:-P

ATLETIC domnule... nu reebuk :))

nu... daca ma duc... ma duc cu un prieten... cu masina :-P

Hunor 07-03-10 04:08

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
o aduci si pe soata sa nu fim singuri :P

DEX_HELL 07-03-10 07:01

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
inca nu-i sigur, ca ma duc...
pe soramea o las acasa :P

=Oke= 07-03-10 10:14

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by DEX_HELL (Post 3155394)
inca nu-i sigur, ca ma duc...
pe soramea o las acasa :P

pffaii...shi decand asteptam sa o vad pe surioara ta:oops:
:-P

HR-27-COS 07-03-10 10:50

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by =Oke= (Post 3155774)
pffaii...shi decand asteptam sa o vad pe surioara ta:oops:
:-P

Shi yo... shi yo ... :D numai lucruri frumoase am auzit despre ea... :D

=Oke= 07-03-10 11:30

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by HR-27-COS (Post 3155887)
Shi yo... shi yo ... :D numai lucruri frumoase am auzit despre ea... :D

nu ma mai amagii:-P

cosibmx 07-03-10 11:34

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by mester_bela (Post 3155210)
Sa-mi ... .... in frigul asta si iarna asta si zapada asta. Pacat ca nu se va incalzi putin vremea pana dupa amiaza...
Sper ca voi gasi pe cineva sa-mi dea curent ca....frigul asta iar mi-o mancat acumlatorul....

P.S. As putea sa aduc fotograful meu dar ala iar nu vine ca-i frig!

daca vrei curent iti dau eu...am din belsug :))
sper sa ajung si eu azi pe acolo... :D
dar nu dau drumu la muzica prea tare k vine politia :)) si dupaia ii bai :)) :evil::twisted: ar fi mai fain sa mergem la auchan ;))

=Oke= 07-03-10 11:50

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by cosibmx (Post 3156011)
daca vrei curent iti dau eu...am din belsug :))
sper sa ajung si eu azi pe acolo... :D
dar nu dau drumu la muzica prea tare k vine politia :)) si dupaia ii bai :)) :evil::twisted: ar fi mai fain sa mergem la auchan ;))

ori unde numa sa auzim...bashiii....:twisted:

YEED 07-03-10 12:00

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
cam tarziu sa schimbam locatia :| daca schimbam acuma locatia dupaia o sa mearga jumate la interex si jumate la auchan :|

Petyy007 07-03-10 12:08

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
lasa ca ii bun la Interex:)

Flavius17 07-03-10 12:33

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ii bine oriunde numa sa nu uitati sa va imbracati bine:)) k ii frig iara

vladutzu 07-03-10 12:56

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Flavius17 (Post 3156229)
ii bine oriunde numa sa nu uitati sa va imbracati bine:)) k ii frig iara

si ninge bine:)) ne putem da:))

Flavius17 07-03-10 13:08

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by vladutzu (Post 3156292)
si ninge bine:)) ne putem da:))

dak u zici asa sa fie :))


All times are GMT +2. The time now is 16:13.

- Copyright 2026 4Tuning