![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12 : 33 Am terminat de scris la LB. Rom " povestea lui Harap-Alb " si acum ...o ard domestic...Mananc 2 felii de paine cu MARGARINA Si Gem :))))) si ...astept sa plec la skl:)))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o cola si-l ascult pe Dj Zet,binenteles citit cate cv pe 4tuning!
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ce rahat...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Postez in acest topic..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Citeam despre moda low si am ajuns de la initiatorul topicului aici,in rest frec menta pe forum.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15:30- Dau la buci:lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:31. |
- Copyright 2026 4Tuning