Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 15-06-10 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De ce Mihai? Care ar fi motivul? :rolleyes2

b31rmy 15-06-10 10:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Motivul cred ca il stie toata lumea,in bulgaria se fura masini ca'n codru.

daffy duck™ 15-06-10 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aici sunt cam de acord cu romica!!!

Lucian_GXZ 15-06-10 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol: nu pot sa cred... in fine! eu daca am masina finalizata, ma duc...

Lucian_GXZ 15-06-10 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442172)
aici sunt cam de acord cu romica!!!

tie nu cred ca-ti fura nimeni rolele....

daffy duck™ 15-06-10 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
U R crazy!!!!

mai bine o ardem la mare....whaever....sa vedem ce om face pana atunci...daca se merge....mergem....dar nu imi surade ideea

Lucian_GXZ 15-06-10 10:27

Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442178)
U R crazy!!!!

mai bine o ardem la mare....whaever....sa vedem ce om face pana atunci...daca se merge....mergem....dar nu imi surade ideea

astept si parerile celorlaltzi. Ms Daffy, am inteles ideea ta.



Bucuresti - Sofia 523km




During the night we would have party - erotic show, flames and music


a? cum o fi? :)))

RoByNeT 15-06-10 12:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442178)
U R crazy!!!!

mai bine o ardem la mare....whaever....sa vedem ce om face pana atunci...daca se merge....mergem....dar nu imi surade ideea

ba daffy termina`te cu marea ta frate. Stam iar ca boschetzii cum a fost la tulcea ... eu unu vreau sa mergem mai departe nu sa ramanem ca un cur in tara. Asta e alta discutie pentru viitor si pentru intalniri nu de forum. Daca tu nu ai ambitie sa realizezi ceva asta e. Noi unii vrem sa facem ceva.


Si in legatura cu furatu ... daca plecam in mijlocul zilei coloana stai calm ca nu se intampla nimic. In plus o sa fie full drumu ca e timpul concediilor si pleaca toata lumea. Oricum ... eu am dat link`ul sa va clatiti si voi ochii cum am facut`o si eu, sa vedeti ce inseamna cu adevarat show. Dar daca se stabileste sa fie o deplasare de genul fiti siguri ca nu o sa ratez.

Lucian_GXZ 15-06-10 12:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e.. uite de-asta il apreciez eu mai mult pe robynet decat pe daffy :)

daffy duck™ 15-06-10 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3442455)
ba daffy termina`te cu marea ta frate. Stam iar ca boschetzii cum a fost la tulcea ... eu unu vreau sa mergem mai departe nu sa ramanem ca un cur in tara. Asta e alta discutie pentru viitor si pentru intalniri nu de forum. Daca tu nu ai ambitie sa realizezi ceva asta e. Noi unii vrem sa facem ceva.


Si in legatura cu furatu ... daca plecam in mijlocul zilei coloana stai calm ca nu se intampla nimic. In plus o sa fie full drumu ca e timpul concediilor si pleaca toata lumea. Oricum ... eu am dat link`ul sa va clatiti si voi ochii cum am facut`o si eu, sa vedeti ce inseamna cu adevarat show. Dar daca se stabileste sa fie o deplasare de genul fiti siguri ca nu o sa ratez.

ba da la unguri de ce nu vreti ma nene sa mergem????....ca si aia fac evenimente de show si 402m....chiar o data la 2 saptamani pot spune!
ma duc la bulgari ca sa ce?...la cum isi modifica aia masinile, e suficient sa trimitem o singura masina care are minimul de tuning si luam best nu stiu ce....vrei sa ajungi undeva? participa UNDEVA!!! pana si la evenimentele din tara se merita sa te duci decat in bulgaria....

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3442491)
e.. uite de-asta il apreciez eu mai mult pe robynet decat pe daffy :)



nu am nevoie de apricierea nimanui !;)

Lucian_GXZ 15-06-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la felul tau de-a fi si de-a vorbi.. mai degraba reusesti sa-ti castigi antipatii. Postul meu venea in gluma.. dar tu cu inteligentza nu te potzi lauda..

daffy duck™ 15-06-10 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu scris la semnatura fiecaruia "acest post a fost o glumitza" sau mai stiu io ce...oricum....vineri e cel mai ok sa vorbim de evenimentul de la capatanosi.....


o zi buna,
daffy

Lucian_GXZ 15-06-10 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vezi, cand ti-am zis ca inteligenta nu e atuul tau nr1 te-ai suparat... :-)

daffy duck™ 15-06-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa vedeti voi, dar pe mine chiar nu ma intereseaza ce ziceti de mine.....la daffy nu e panica cand zice cineva din club ceva...e panica cand zice cineva care nu are nicio treaba cu mine/noi!!!

Drag Race 3-4 iulie 2010

sau


Transfagarasan Car Day ( cu toate ca e prea din scurt, dar cine stie)

la Bimmerfest 2010 daca vreti sa ajungem, sa imi spuneti sa postez detalii!!!

RoByNeT 15-06-10 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442732)
ba da la unguri de ce nu vreti ma nene sa mergem????....ca si aia fac evenimente de show si 402m....chiar o data la 2 saptamani pot spune!
ma duc la bulgari ca sa ce?...la cum isi modifica aia masinile, e suficient sa trimitem o singura masina care are minimul de tuning si luam best nu stiu ce....vrei sa ajungi undeva? participa UNDEVA!!! pana si la evenimentele din tara se merita sa te duci decat in bulgaria....





nu am nevoie de apricierea nimanui !;)

deci daca tu vrei sa te duci in bulgaria doar ca sa iei cupe sau mai stiu eu ce, inseamna ca te duci bou si te intorci vaca. Ideea era de dezvoltare. Sa vezi si tu cum se mananca tuning`ul la altii. Adica organizare, standuri, facilitati oferite etc. Am dat bulgaria exemplu ca e mai aproape. Asta se poate face in orice tara care organizeaza evenimente de genul.




Ala cu opelu nu s`a postat pentru ca nu avem deocamdata nicio masina de 402. Si vezi ca ala cu Transfagareasnu a fost samabata trecuta 12 IUNIE....... si cu toate astea niciunu din astea nu era eveniment de expo adica despre ce vorbeam noi aici. ( in afara de vreo 30m2 la opel drag race gen vitantis.

Evo-Jr 15-06-10 15:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da daffy ma intereseaza pe mine bimmerfest.
unde ai citit despre el??

mersi

babone 15-06-10 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu acel excel despre care am mai tot vorbit legat de masinile noastre si modificarile actuale/viitoare ce se mai aude?

Lucian_GXZ 15-06-10 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si pe mine ma intereseaza bimmerfest, dar depinde cine il organizeaza...

Lucian_GXZ 15-06-10 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Il asteptam (glumesc) pe domnul Daniel sa ni-l trimita...

daffy duck™ 15-06-10 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3443051)
da daffy ma intereseaza pe mine bimmerfest.
unde ai citit despre el??

mersi

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3443114)
si pe mine ma intereseaza bimmerfest, dar depinde cine il organizeaza...

urmatorul bimmerfest se va tine prin iulie-august....cand voi primii toate detaliile legate de event, voi posta!!!

babone 16-06-10 09:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru horia : https://forum.4tuning.ro/499-anunturi...nde-punto.html

Lucian_GXZ 16-06-10 09:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Din cate stiu Horia merge pe stilul clean si masina este dusa deja la facut..

babone 16-06-10 09:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eh am zis si eu ca fac o fapta buna,poate poate il tenta ceva

Lucian_GXZ 16-06-10 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E foarte bine venita fapta ta si chiar utila.

hbucur 16-06-10 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mersi, Babone, stiam bara si pragurile, le vinde de ~ jumatate de an, dar nu se potriveste cu ceea ce caut eu (one-off) :)

Andu.JHN 17-06-10 12:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
sper sa nu deranjez :p postez si yo cateva poze cu noua masina :twisted::twisted:

sa vedem care o mai stie cum arata inainte :D

Lucian_GXZ 17-06-10 13:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
S-o stapanesti sanatos! Daca nu postai ultima ne-ar fi fost imposibil (desi eu deja auzisem)

Andu.JHN 17-06-10 13:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc...n`am gasit o poza veche cu ea sa fac "inainte si dupa" :D

Lucian_GXZ 17-06-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cateva detalii se poate? ce motor are acum?

Andu.JHN 17-06-10 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai
motoru e 2.0 refacut complet
jante pe 17"
vopsea gry carbon
bara spate mtech 2 modifikta un pic
eleronu cu stiu de ce e
cozorocu de luneta
a fost desfacuta toata facuta tinichigeria la ea antifonata toata
bara fatza de seidl(urmeaza sambata plasele la ea,proiectoarele si semnalele)
xenon
scaunu ala de la sparco cu centuri in 4 puncte
bancheta cu cotiera si tetiere
schimbata mocheta si bordu
grile noi
cred ca ar mai fi multe de zis la ea fatza de cum arata inainte :lol:

Lucian_GXZ 17-06-10 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se poate considera renascut... :)

Lucian_GXZ 17-06-10 13:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si 2.0 va ramane?

RoByNeT 17-06-10 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wtf ? :shock::shock::shock: ba nu imi vine sa cred :)) ce`i cu tine :))))) foarte bine arata. Sa`l stapanesti sanatos.

Andu.JHN 17-06-10 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
......

Lucian_GXZ 17-06-10 13:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Interesant, asteptam sa o vedem live. mai ales ca ai o motorizare interesanta. :rolleyes2

Andu.JHN 17-06-10 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
motorizare demna de neste curse cu logan :)
momentan o tzin 2.0 dar sa vedem cat de repede ma plictiseste...
nici eu nu credeam k o sa iasa asha desi am vazut masina de cand sa apukt de ea...

Lucian_GXZ 17-06-10 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa citez din clasici in viatza "ne vedem pe strazi frate" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

b31rmy 17-06-10 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asta nu e urs-ul care l-a avut jhonny ? ala roz sau ce culoare avea ..

Lucian_GXZ 17-06-10 15:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) Ba da...

b31rmy 17-06-10 15:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci WOW


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning