Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 24-04-09 17:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2263456)
@ cozo : deci s-a terminat smecheria....nu mai zic nimic frate ca se infunda la orice faza

@ GXZ : prea tare poza :lol:

P.S dragi pretini si tovarasi, nu va sfatuiesc sa va luati in gura cu cel batran ca o puneti original...respect tataica!!



ba daffy sti ca eu nu am nimic cu tine :)) dar cate odata ai niste replici in tine de .... :no:

BGY_Bogdy 24-04-09 17:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Robynet diseara sa aduci folie de transfer aia ca o ai @ lume Salut bai baietzii mei !
@tataica ia zi ai gasit table pt alea ?

Lucian_GXZ 24-04-09 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ALL: Adevarul ca tre sa stai bine pe replici si caterinca sa te potzi tzine cu tataie :) manca-mi-ar cele 2 ....

Tweety_rzw 24-04-09 17:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
0_0 :lol: :lol: :lol:

cozo 24-04-09 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@LUCIAN : ti-am mai zis ca multi se lauda cu pielitele lor dar putini au cojones cu adevarat

@BOGDY : se gasesc table pt alea nu-i problema!

@DAFFY : de la un timp iti cam face placere sa te INFUNZI !!! este chiar cuvantul folosit de tine =))=))

@ ALL : la ce ora ne vedem diseara si unde??????

daffy duck™ 24-04-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna-ma si iti zic io...sau vb cu jhonny

GopPo 25-04-09 08:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
pt bughy

Lucian_GXZ 26-04-09 14:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
O seara sub titlul: tuning-ul si violentza fizica!
Incep uploadul cu faza serii

Lucian_GXZ 26-04-09 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
21 Attachment(s)
Continuare...

johnny325 26-04-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1.a fost prea tare aseara mai ales drumul spre casa:)
2.femeia putin mai invarsta din poze este cu noi nu va speriati este sotia lui Tataie
ps:sotia lui Jac a intrat in club aseara cu minunata Dacia 1310 fab 99 cu doar 400km reali

Lucian_GXZ 26-04-09 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2267652)
1.a fost prea tare aseara mai ales drumul spre casa:)
2.femeia putin mai invarsta din poze este cu noi nu va speriati este sotia lui Tataie
ps:sotia lui Jac a intrat in club aseara cu minunata Dacia 1310 fab 99 cu doar 400km reali

No Comment! Cred ca ne-a dat clasa la capitolul masina tzipla!!!

BGY_Bogdy 26-04-09 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Doamna dupa ce ca avea o daicie din 99 tzipla cu 400 km avea permis de 30 de ani categoriile B C D respect pt ea esti nebun am ramas marcat de masina iei

Lucian_GXZ 26-04-09 15:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de 30 de ani.. dar si sofer pe autobuz :|

just2sol 26-04-09 15:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baaaaaaaaa .... am desfacut de tot motoru :))

Lucian_GXZ 26-04-09 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
motorul de 1.2?


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning