![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ba daffy sti ca eu nu am nimic cu tine :)) dar cate odata ai niste replici in tine de .... :no: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Robynet diseara sa aduci folie de transfer aia ca o ai @ lume Salut bai baietzii mei !
@tataica ia zi ai gasit table pt alea ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ALL: Adevarul ca tre sa stai bine pe replici si caterinca sa te potzi tzine cu tataie :) manca-mi-ar cele 2 ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
0_0 :lol: :lol: :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@LUCIAN : ti-am mai zis ca multi se lauda cu pielitele lor dar putini au cojones cu adevarat
@BOGDY : se gasesc table pt alea nu-i problema! @DAFFY : de la un timp iti cam face placere sa te INFUNZI !!! este chiar cuvantul folosit de tine =))=)) @ ALL : la ce ora ne vedem diseara si unde?????? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
suna-ma si iti zic io...sau vb cu jhonny
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
pt bughy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
O seara sub titlul: tuning-ul si violentza fizica!
Incep uploadul cu faza serii |
Re: Diverse (topic de offtopic)
21 Attachment(s)
Continuare...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1.a fost prea tare aseara mai ales drumul spre casa:)
2.femeia putin mai invarsta din poze este cu noi nu va speriati este sotia lui Tataie ps:sotia lui Jac a intrat in club aseara cu minunata Dacia 1310 fab 99 cu doar 400km reali |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Doamna dupa ce ca avea o daicie din 99 tzipla cu 400 km avea permis de 30 de ani categoriile B C D respect pt ea esti nebun am ramas marcat de masina iei
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de 30 de ani.. dar si sofer pe autobuz :|
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baaaaaaaaa .... am desfacut de tot motoru :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
motorul de 1.2?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning