![]() |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Da , exact!
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
nui purtati de grija ca iese grav omu,o sa vedeti ,mereu a fost in fata incepand cu cielo dupa care 330 compresor,pe vremea aia nu prea avea nimeni asa ceva.
asa ca nu ramane sebastian asa o sa vedeti |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Trebuie sa fac o mica rectificare.
In momentul in care Cielo era pe strada la curse BMW-ul 330i ACS3 adica cu compresor era masina de starda care bineinteles ca oricand putea mult mai mult decat Cielo care m-a consacrat in ochii unora care nu am cunosteau la curse. Oricum BPR-ule am inteles ca un fel de K04 te cam coafeaza pe BAM-ul tau ... |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
ii face permanent :grandmar: , nu numai ca-l coafeaza :lol:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
am alta tactica acum.
tac si fac ca daca spun ceva ,intra toti specialisti si ma indruma cum so modific. asa am decat 3,4 oameni care ma sfatuiesc care chiar consider eu ca au facut cel putin o masina in viata lor. se stiu ei cei care ii mai intreb una alta |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
starea masini acum:
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...03#post2067803 |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
e buna
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
am scris si pe topicul cursei de pe 1 Mai, la start te va astepta un RS6 pregatit de mtm
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Sa vedem de ce e in stare, provocari din astea am tot avut dar nu s-au dovedit a fi incitante.
Oricum un RS6 are cca doua tone si cutie de viteze automata, iar asa ca fapt divers noi modificam noul RS6 mai bine decat MTM si-l ducem si la peste 750cp si 800Nm. Cu toate astea nu este o masina impresionanta pentru curse, raportul cal-kilogram nu este unul fantastic. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
@SEBASTIAN
@Raul_WST Poate am si eu loc printre voi la start de 1 Mai daca vi se pare o provocare! PS. Au fost publicate detaliile de participare? sau in ca nu? |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Raspunsul pentru tine n ce ma priveste este asemnator cu cel pentru interlocutorul anterior.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Legatura cu rs6 voi o stiti .
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
daca pana la data desfasurarii cursei RS6-le o sa fie gata, eu unu consider ca veti avea surprize. Nu stiu ce modificati sau nu aici in Romania, acel RS6 va fii ceva mai mult decat "un soft si o evacuare"
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:45. |
- Copyright 2026 4Tuning