Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

antonlupan 13-06-09 10:19

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
sa ii pui bara de vento cu spoiler de vr6....cel mai fain....nu merita bara cu buza de fibra si din alea.....

paul_ral 13-06-09 14:29

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Asa Adi, a iesit fain. Acum nu cred ca o mai dai!

ncs_balauru 13-06-09 19:05

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
am vanduto deja asa fara bara a venit una (o pasarica) si a casunat pe mine ca o vrea ea si nu am mai scapat de ea ca de raie sa o cumperesi am vanduto pe 4000 euro

danielddd 13-06-09 22:32

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Ai vandut vento asa repede?? :O:O:O:O:O cu 4000 iti iei passat din 97 omule!!!!!

ulie.cozmi 14-06-09 13:46

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by ncs_balauru (Post 2404771)
am vanduto deja asa fara bara a venit una (o pasarica) si a casunat pe mine ca o vrea ea si nu am mai scapat de ea ca de raie sa o cumperesi am vanduto pe 4000 euro

daca mai zboara 'pasarici' din alea pe la tine pe acolo zii k am si eu de insurat un vento...si il dau mai ieftin, in 3500 :))
acuma serios,chiar l-ai dat??

bzsa 14-06-09 14:18

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
1 Attachment(s)
baieti are cineva asa ceva de vanzare

ncs_balauru 14-06-09 23:29

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
da chear lam vandut dar mai am si pe celalalt ventulica cel alb AG 89 PJA care nu se va vinde

mali84 15-06-09 18:26

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Salutare baieti! O intrebare simpla:cat costa un eleron pt Vento la mana a 2-a din acela standard (modelul acela cu care e echipata masina din fabrica)???

Multumesc anticipat!!!

antonlupan 15-06-09 20:47

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
salut baieti...o intrebare pentru posesorii de vento diesel....din ce an iasa euro 2 in registru?

Sebastian.C 15-06-09 22:04

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Va rog frumos care stiti o capota de vento dati un semn, caut in disperare...

Tibanu 16-06-09 12:54

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by mali84 (Post 2409732)
Salutare baieti! O intrebare simpla:cat costa un eleron pt Vento la mana a 2-a din acela standard (modelul acela cu care e echipata masina din fabrica)???

Multumesc anticipat!!!




si pe mine ma intereseaza asa ceva si pe unde s-ar gasi???

paul_ral 02-07-09 19:39

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
2 Attachment(s)
Praguri plastic OEM si ceasuri cu cadrane albe si ace rosii cu MFA

dubmaniacks 06-07-09 13:01

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Foarte bine arată Paul! Ține-o tot așa.Cred că este printre cele mai dotate vento-uri din țară.

d-shiznit 06-07-09 13:04

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
omu am eu un eleron pe vento , si vreau sa il vopsesc si cred ca ii dau eleronu jos. e original cu leduri de stop pe mijloc.o sa pun si niste poze mai tarziu

vapix11 06-07-09 22:53

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Stie careva cum se procedeaza in cazul in care vreau sa-mi schimb motorul?:?:
Eu am 1.8 70cp si as vrea sa-mi pun 2.0i 16v (sa-mi aduc unul de afara pentru motor); S-ar merita? :?:

Daca mashina ce-as aduce-o are Klima, se poate muta pe a mea?
Sau.. ar fii mai ieftin sa mi-o inmatriculez pe aia si o tin pe asta de piese?:rolleyes2

Mersi :-)


All times are GMT +2. The time now is 14:43.

- Copyright 2026 4Tuning