![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sa ii pui bara de vento cu spoiler de vr6....cel mai fain....nu merita bara cu buza de fibra si din alea.....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Asa Adi, a iesit fain. Acum nu cred ca o mai dai!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am vanduto deja asa fara bara a venit una (o pasarica) si a casunat pe mine ca o vrea ea si nu am mai scapat de ea ca de raie sa o cumperesi am vanduto pe 4000 euro
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Ai vandut vento asa repede?? :O:O:O:O:O cu 4000 iti iei passat din 97 omule!!!!!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
acuma serios,chiar l-ai dat?? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
baieti are cineva asa ceva de vanzare
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
da chear lam vandut dar mai am si pe celalalt ventulica cel alb AG 89 PJA care nu se va vinde
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salutare baieti! O intrebare simpla:cat costa un eleron pt Vento la mana a 2-a din acela standard (modelul acela cu care e echipata masina din fabrica)???
Multumesc anticipat!!! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
salut baieti...o intrebare pentru posesorii de vento diesel....din ce an iasa euro 2 in registru?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Va rog frumos care stiti o capota de vento dati un semn, caut in disperare...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
si pe mine ma intereseaza asa ceva si pe unde s-ar gasi??? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
Praguri plastic OEM si ceasuri cu cadrane albe si ace rosii cu MFA
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Foarte bine arată Paul! Ține-o tot așa.Cred că este printre cele mai dotate vento-uri din țară.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
omu am eu un eleron pe vento , si vreau sa il vopsesc si cred ca ii dau eleronu jos. e original cu leduri de stop pe mijloc.o sa pun si niste poze mai tarziu
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Stie careva cum se procedeaza in cazul in care vreau sa-mi schimb motorul?:?:
Eu am 1.8 70cp si as vrea sa-mi pun 2.0i 16v (sa-mi aduc unul de afara pentru motor); S-ar merita? :?: Daca mashina ce-as aduce-o are Klima, se poate muta pe a mea? Sau.. ar fii mai ieftin sa mi-o inmatriculez pe aia si o tin pe asta de piese?:rolleyes2 Mersi :-) |
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning