Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

andreibadea 31-01-11 22:39

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 4039828)
EU VIN :)
SA MAI VINA SI ALTII
FACE-M CHETA FRATIILOR

eu ma bag, buburuza consuma nimic afara:))

tzunny 01-02-11 08:56

Re: DreamWorks
 
Deci mutam vineri intalnirea de sambata seara?

andreibadea 01-02-11 10:15

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by tzunny (Post 4040827)
Deci mutam vineri intalnirea de sambata seara?

la voi e sambata la noi e vineri...o mutam vineri noapte!!...la jumate...merge?:>

andreibadea 01-02-11 10:20

Re: DreamWorks
 
3 Attachment(s)
new pics'

Alex30 01-02-11 10:21

Re: DreamWorks
 
Nice andrei...low ;x

pigoo 01-02-11 10:25

Re: DreamWorks
 
salut baieti
caut pe cineva priceput in photoshop, cu timp liber , pasionat de masini si chef de modificat 1-2 poze:lol:
cine se baga?

Alex30 01-02-11 10:29

Re: DreamWorks
 
Salut pigoo. Nu stiu daca se pricepe cineva la Photoshop de pe aici :). Vezi --> https://forum.4tuning.ro/548-virtual-.../page-512.html

andreibadea 01-02-11 10:34

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4041136)
Nice andrei...low ;x

sarumana zuzule!!:!::!::!::!:

andreibadea 01-02-11 10:35

Re: DreamWorks
 
Organizam si noi ieseala weekendul asta?...

Mergem ??...
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::! ::!::!:

VaLeX 01-02-11 11:26

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4030578)
A venit si Zuzu cu pozele :-)

mai multe poze cu astra F'ul aveti ? :)arata interesant spatele cu jantele acelea ...10x

Alex30 01-02-11 11:44

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 4041323)
mai multe poze cu astra F'ul aveti ? :)arata interesant spatele cu jantele acelea ...10x

Eu nu mai am...decat ce am postat :D. Poate mai au alti membri



LE: Mi-am tunat telefonul :D

Tyfu 01-02-11 12:06

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4038661)
Finaly :D, cine e ZUZ cel mic ?

Facem comanda 8).

S-a rezolvat?Era tarziu...numai sta asa mult la pc :oops:.(joking).

Pentru cei care nu au fost vineri si nu frecventeaza forumul clubului...s-au decis :
- vineri se va aduce cotizatia de 20 ron .
- tricourile se vor face personal
- cine nu poate ajunge la intalnire....sa anunte .
Bafta...

E un vecin ZUZ cel mic.....mai si o vecinica cu ZUZ o sa pun poze si cu masina ei :)

Sonny™ 01-02-11 12:29

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 4041448)
E un vecin ZUZ cel mic.....mai si o vecinica cu ZUZ o sa pun poze si cu masina ei :)

pana la urma facem intalnirea comuna vineri noaptea?

PDV_1989 01-02-11 14:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4041390)
Eu nu mai am...decat ce am postat :D. Poate mai au alti membri



LE: Mi-am tunat telefonul :D

Cand am avut telefoane asa eu si tweety te jucai nfs :))

Tweety_rzw 01-02-11 16:12

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by pigoo (Post 4041149)
salut baieti
caut pe cineva priceput in photoshop, cu timp liber , pasionat de masini si chef de modificat 1-2 poze:lol:
cine se baga?

Baga tweety_razvy poate te pot ajuta cu photoshopul!


All times are GMT +2. The time now is 08:59.

- Copyright 2026 4Tuning