![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mama... nu imi vine sa cred ce a facut robynet....=)) un topic de offtopic in care fiecare scrie ce il trece prin cap... si culmea.... a prins radacini . Eu stau si ma uit cum inca o data romanului daca ii dai un motiv sa mai piarda timpul... o face cu cea mai mare placere :)))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00.01 - ma pregatesc sa ma duc sa bag somn, sunt activ de felul meu, insa astazi am fost activ peste limita (pentru a n oara in vacanta asta) asa ca nu mai poooot de oboseala.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
17:00 ... buna dimineata
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:51 ma gandesc ca sormea mi-a promis de vreo luna ca-mi da si mie masina sa mai merg si nu s-a tinut de cuvant
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
is la servici si pierd timpul pe 4tuning... :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:23 vreau sa ma usurez da imi e lene
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
sunt mort e plictiseala
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Pregatire de chef:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
5:48 Mi lene sa ma duc dupa suc si dupa covrigei si caut o scuza sa nu fac maine sport
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
La fel ca si acest topic. |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Da ai dreptate :lol: Eu aveam altceva in cap atunci dar a deviat total thread`ul. Totusi e o gramada lume care se plictiseste dupa cum vezi si mai arunca cateva litere pe aici ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning