Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Sonny™ 01-09-11 17:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by andreibadea (Post 4559008)
La mine e racorica....

Eu...abia m am trezit...:-s

lenesule...eu mananc clatite...:twisted:

.UTH. 06-09-11 18:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mama... nu imi vine sa cred ce a facut robynet....=)) un topic de offtopic in care fiecare scrie ce il trece prin cap... si culmea.... a prins radacini . Eu stau si ma uit cum inca o data romanului daca ii dai un motiv sa mai piarda timpul... o face cu cea mai mare placere :)))

Racer21 09-09-11 23:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00.01 - ma pregatesc sa ma duc sa bag somn, sunt activ de felul meu, insa astazi am fost activ peste limita (pentru a n oara in vacanta asta) asa ca nu mai poooot de oboseala.

andreibadea 10-09-11 16:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:00 ... buna dimineata

grg_92 10-09-11 16:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by andreibadea (Post 4577250)
17:00 ... buna dimineata

asta da =))

andreibadea 10-09-11 17:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4577299)
asta da =))

chiar asa era:)))

cristianic 16-09-11 17:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:51 ma gandesc ca sormea mi-a promis de vreo luna ca-mi da si mie masina sa mai merg si nu s-a tinut de cuvant

buddy_lexx 17-09-11 13:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
is la servici si pierd timpul pe 4tuning... :))

vanos 19-09-11 17:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:23 vreau sa ma usurez da imi e lene

cangri 19-09-11 17:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt mort e plictiseala

.UTH. 22-09-11 15:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cangri (Post 4594507)
sunt mort e plictiseala

esti mort si e plictiseala sau esti mort de plictiseala ?:lol::lol::lol:

Dj_kyd 27-09-11 18:25

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Pregatire de chef:lol:

David 908 28-09-11 16:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
5:48 Mi lene sa ma duc dupa suc si dupa covrigei si caut o scuza sa nu fac maine sport

Andreynyo 28-09-11 19:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by David 908 (Post 4611845)
5:48 Mi lene sa ma duc dupa suc si dupa covrigei si caut o scuza sa nu fac maine sport

Ce imbecilitate.
La fel ca si acest topic.

RoByNeT 28-09-11 19:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Da ai dreptate :lol: Eu aveam altceva in cap atunci dar a deviat total thread`ul. Totusi e o gramada lume care se plictiseste dupa cum vezi si mai arunca cateva litere pe aici ...


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning