![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pentru Robynet : https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...9-500euro.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
care merge maine la piscina ?????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
eu nu merg matrice. :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robinet...dar poate l vrei pe al meu deja.e scris ...eftin e..te doare la basketi.
ahh? 5000e pt tine :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce bine e sa ai prieteni!!! :rolleyes2 :twisted::twisted::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi da...tot sa ai dastia :))
apropo de prieteni..daca ai nevoie de ajutor la masina..de ce nu dai un telefon?? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am rezolvat cu vecinu Horia pentru ca la ce a fost de facut nu era cazul de mai multa lume. Ms oricum.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
NO WAY! daca vrea ii dau digi-ul! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
matrixule da-mi si mie niste detalii despre piscina aia,unde,cat,cum?pentru viitor e bine de stiut :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
+1 @ ce a zis babone
si inca ceva, are cineva cont pe ebay ? ca as vrea sa comand si eu ceva |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
apropo mai e cineva care are nevoie de parasolar ca mi-e sa nu ma injure goppo daca face doar pentru mine,cu tricourile ce se mai aude?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tricourile sunt in hold! si le vom produce peste ceva timp. Prioritar este celalalt articol vestimentar. care e inca la fabricant.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
este valabil si pentru ceilalti , va pot ajuta cu acest lucru , dupa plata imi spune suma exacta in lei care s-a retras din cont . legat de ursi , sambata seara am inceput sa imi fac bugetul pentru masina de drift , cand i-am vazut pe tataie si ceilalti , a inceput sa mi se urce sangele in cap :)) . |
Re: Diverse (topic de offtopic)
uhhh ciudat nick ti-ai ales pe forum alexe :)).deci nu mai sare nimeni la parasolare?ala eu ala eu?ghizmo tu nu zici nimic ca parca tu nu aveai :-?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ghizmo are parasolar.
Alexe ... vorbim vineri :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
alex da mi si mie id tau te rog
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dar ar fi o idee sa avem toti id-urile colegilor,eu cel putin nu-l am decat pe daffy duck,horia,tataie,alex si lucian
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu 3 sau cu e?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
copy paste si n-o sa ai probleme 8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@ GXZ : eu nu am stiut nimic din ce ai facut sau ai avut nevoie.....scuze dar chiar nu am stiut!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri seara aveti chef de un stand?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu merg pe strand....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu voi fi prezent
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici eu nu intentionez sa merg pe strand in viitorul prea apropriat ( never )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kiar ca...never....
toti boschetarii, toti nespalatii, toti tiganii....cu mici exceptii... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da' la Sibiu care venitzi ca vad ca va plictisiti?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da nu se plictiseste nimeni :) stau la soare si la apa :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
prezent
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu vreau si am cat de cat banii pentru sibiu.
vin 99% daca nu intervine ceva grav si trebuie neaparat sa stau in bucuresti. plus ca mi fac suspensia si vreau sa o testez :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aruncati un :shock: https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-...-bulgaria.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa da! buna treaba Robynet! sustin ideea si ar fi foarte frumos sa mancam niste castraveciori! Din punctul meu de vedere, si daca se tine! eu zic sa mergem! ceva doritori? apoi facem topic! :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu mi surade ideea sa mergem la bulgari cu masinile.
eu nu cred ca vin la show asta. |
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning