Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

valy1233 03-05-11 20:58

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by edi2peu (Post 4298140)
salut la toti membrii de pe 4 tuning, nu vreau sa scriu ceva offtopic, poate cineva sa ma ajute sa imi tuneze un mercedes 240d din 86, gen oldschool, vopsea neagra si jenti cromate cu spitele negre. Ms anticipat pt cine se ofera

http://postimage.org/image/34848t66c/

nu cred ca ai nimerit in locul potrivit

mba 04-05-11 14:49

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Foloseste cineva 3d max 10 + vray ?
As avea nevoie de ceva :lol:

valy1233 05-05-11 20:46

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 4302312)
Foloseste cineva 3d max 10 + vray ?
As avea nevoie de ceva :lol:

eu folosesc,dar sunt incepator

valy1233 05-05-11 22:56

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
sorry pt dublu post dar nu mai pot edita

o incercare de janta ROmaneasca :))
cum o iesit?

valy1233 15-05-11 17:58

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
care imi da si mie o scena de randat vray pt max 2008?

cautamapenet 18-07-11 09:53

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
8 Attachment(s)
Salut . Ma bag si eu in seama cu niste incercari in 3d max ... sunt incepator (lucrez de 2 zile in 3d max) si vreau si eu o parere :D

Tubul acela ar trebui sa fie un esapament dar nu mi`a iesit prea bine :sad:

spiritualDARY2 21-07-11 23:34

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cautamapenet (Post 4471792)
Salut . Ma bag si eu in seama cu niste incercari in 3d max ... sunt incepator (lucrez de 2 zile in 3d max) si vreau si eu o parere :D

Tubul acela ar trebui sa fie un esapament dar nu mi`a iesit prea bine :sad:

Mai e careva pe aici ?
Uitati si prima mea janta.. care nu e facuta in 3ds max dar e tot 3d :D

spiritualDARY2 22-07-11 19:34

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4479891)
Mai e careva pe aici ?
Uitati si prima mea janta.. care nu e facuta in 3ds max dar e tot 3d :D

Nimeni ? :rolleyes2 Intre timp am facut o masa.:))

valy1233 03-08-11 17:13

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
daca nu max..atunci ce? :)

ruver 07-08-11 16:36

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
observ ca e cam moarta treaba pe sectiunea 3D....
ce sa faci... daca munca nu este apreciata

spiritualDARY2 11-08-11 12:46

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4481282)
Nimeni ? :rolleyes2 Intre timp am facut o masa.:))

in Cinema 4d .. dar m`am lasat .. acum fac obiecte in max si iese destul de bine .. :D

workaholic_ro 22-08-11 20:34

Conversie .max >> generic 3D
 
Tema de casa pentru expertii 3DSmax si nevoie de ajutor !

Am nevoie de un Peugeot 407 intr-un format pe care sa-l poata deschide SolidWorks sau Autocad. Nu am gasit decat .max si nu am obiectul muncii ca sa fac exportul. Ma poate ajuta cineva ?
Va rog mesaj la [cronos2411 la gmail punct com ] sau pm pe forum.
Prea-plecate multumiri anticipate.

andreysc7 12-09-11 18:58

Re: Conversie .max >> generic 3D
 
Quote:

Originally Posted by workaholic_ro (Post 4541178)
Tema de casa pentru expertii 3DSmax si nevoie de ajutor !

Am nevoie de un Peugeot 407 intr-un format pe care sa-l poata deschide SolidWorks sau Autocad. Nu am gasit decat .max si nu am obiectul muncii ca sa fac exportul. Ma poate ajuta cineva ?
Va rog mesaj la [cronos2411 la gmail punct com ] sau pm pe forum.
Prea-plecate multumiri anticipate.

Si cel care o sa faca acel Peugeot 407 o sa fie platit sau nu ?

OFFTOPIC : Ce a murit sectiunea asta :|

workaholic_ro 13-09-11 10:12

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by valy1233 (Post 4505385)
daca nu max..atunci ce? :)

catia ?

workaholic_ro 13-09-11 10:20

Re: Conversie .max >> generic 3D
 
Quote:

Originally Posted by andreysc7 (Post 4581272)
Si cel care o sa faca acel Peugeot 407 o sa fie platit sau nu ?

OFFTOPIC : Ce a murit sectiunea asta :|

Ar fi fost platit daca ar fi rezolvat problema atunci. Cererea nu mai e valabila, multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning