![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
BAAA PANA LA URMA VINE VREUNU DIN VOI LA SLATINA??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La zlatina nu se face plecare oficiala.. nu stiu insa daca e vre-un doritor... tinand cont si de deplasarea de pe 1 mai de la ct (unde sunt cam tot atatia km)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
din cate am auzit..nu merge nimeni de la noi la slatina....
@ cozo : tartita se rupe doar la ursii, nu si la ratzoi:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Gataa cozo te-a zăpăcit cu aceea replică :lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am impresia ca o sa iasa ceva frumos la ZLATINA:shock:,si o parere diferita despre Cta,acolo or sa vina MULTI MULTI,FOARTE MULTI .. si unde`i multa lume e si multa prostie
Sper sa ma insel |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@daffy : tartitza este numai la pasari definitia ei (pe limbajul tau) este: portiunea formata din carne(foarte putina), zgarci, un pic de os, pielita si pene.
din cate vad tu le cam ai pe toate!!!!! =)) cate un pic....cat de MIC !!!! din cate stiu eu ... ursii au doar fortzaaaaaaaaa!!!!! unii doar bruta fara nici un pic de creier, altii ceva mai putina fortzaaaaaaa dar dozata unde trebuie. in general mamiferele au un cuc impresionant, pe cind gastele au un zgarci amarat si nu prea stiu ce sa faca cu el... @tweety: stii f bn k nu prea stau pe forum asea k nu pot sa dau o replica imediata.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nush de ce dar zic eu k nene Jac-u i-a cam ziso-o lu duffy=rata cu zgarciu mic:))):):):):
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tataica e un dex viu :shock: :)))) deci diseara iese scandal :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte caterinca postul lu tataica
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
lasa ca ma fac io mare si iti arat eu :cry::cry: :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Îţi arată _)_ când îi mai creşte şi lui:lol: să vezi atuncia :yes::yes::yes::yes: :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
":yes:" _)_ =))))))))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
pina atunci ...... CIOCU MIC! :)):)):)) THE END |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Pun si eu o poza(este o reclama la connex defapt...).. care mi s-a parut foarte potrivita pentru vremurile in care traim :)).
Am uitat sa specific.. nu este modificata de mine, poza este un original in totalitate :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ cozo : deci s-a terminat smecheria....nu mai zic nimic frate ca se infunda la orice faza
@ GXZ : prea tare poza :lol: P.S dragi pretini si tovarasi, nu va sfatuiesc sa va luati in gura cu cel batran ca o puneti original...respect tataica!! |
| All times are GMT +2. The time now is 13:05. |
- Copyright 2026 4Tuning