![]() |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Pentru show,Sebastian,ptr a o revedea atatia impatimiti ai curselor,unii poate ptr. prima data in viata lor ...pentru a le astupa gura unora care zic ca e istorie.....
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
mare legenda.. asa frate sa vedem ce e.. a mea am stricato.. si mergea in 8900 de ture si nu ma mai laud.. iesi cu ea knd e gata sa vedem si noi ce si cum .. daca prezinta asa mult trebuie sa vada toata lumea.. m-am saturat de legende .... fca e cu adevarat o masina tare trebuie sa o vada toata lumea.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Legenda sunt toate masinile facute de noi care merg zi de zi pe strada?
Personal nu am nimic de demonstrat si de aratat nimanui. Gura lumii doar pamantul o astupa! Daca citit posturile anterioare o sa intelegeti ceea ce spun, masina este pentru mine si pentru placerea mea. Daca am sa consider ca este interesant sama dau cu cineva am sa o fac altfel la provocari din astea pe net... Inteleg ca masina aceea facea 8900rpm as vrea sa o vad macar la 7500 in treapta 6 pe sosea. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
polemica asta nu are rost.. mi cer scuze daca te-am deranjat cu ceva.. incercam sa fac conversatie, un dialog.. deoarece asta e un post la provocari.. iti doresc sa iti merga masina cum vrei tu . asa cum le doresc tuturor de aici.. sa ne aajute Dumnezeu si sa ne vedem la legale .. numai bine
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
daca intr-adevar ai facut masina numai pt tine, de ce mai e deschis topicu asta? e masina ta sa te bucuri de ea si atat . sau ce? iti place sa se vorbeasca despre tine ? da esti respectat ca ai ajuns la un asa nivel cu masina , felicitari,dar daca o ti numai pentru tine si numai pt tine ai facuto de ce tot incerci sa te justifici in fata acestor oameni cunoscatori si iubitori de masini sau mai putin cunoscatori?
Bafta |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Ono multumesc de sprijin.
silviu_gsi , daca ai sa citesti ai sa vezi ca nu eu am deschis acest topic. Un alt domn respectabil a facut asta. Dar poate doresti sa-i ceri socoteala. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
Rusinos e ceea ce face proprietarul acelui Porsche de zece mii de cai care timp de cativa ani ne-a amenintat ca ne face de rusine dar la start alaturi de mine s-a emotionat atat de tare incat nu a mai reusit sa schimbe vitezele iar de atunci vedem performante doar pe tastatura pentru ca in realitate viata e dura si emotionanta :D PS. Au fost cateva discutii cu cateva pagini in urma in acest topic legate de masina ta VS masina mea de coasta, le-am sters pentru ca nu vreau sa se ajunga iar la discutii fara sens. Imi cer scuze, stiu ca acest topic este dedicat subarului tau si ca nu trebuie sa ma implic dar cand e vorba si despre masina mea prefer sa sterg ca sa nu se ajunga la certuri. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Daca scri despre masina ta e ca si cum ai scrie despre a mea.pe mine nu ma deranjeaza.
La un moment dat o sa iasa sau o sa se stearga din istorie. Imi pare rau ca nu m-am dat cu el desi tu l-ai invins la un moment dat. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu am inteles de ce trebuie sa taca unii ... sa vorbeasca altii .... fiecare spune ce are de spus si ce simte.... unii dintre noi simtim ca masina asta este de domeniul trecutului si ca nu a demonstrat nimika intr-un cadru legal dealungul anilor asa cum a facut CZR sau UGA sau PEPY sau EVO (Braila) ... asa ca avem dreptul sa judecam povesti despre masini care nu au facut senzatii decat in fata unui grup fffff restrans de persoane intr-un cadru nelegal.
Nu pot sa spun despre o masina ca este tare daca nu am vazuto niciodata intr-o cursa legala de 402 m. Respect merita persoanele care investesc in masinile lor si le aduc pe pistele de intrecere intr-un cadru legal .... asa am si eu masina acasa de 1000 hp dar nu o scot si nu ma dau cu nimeni ... Esti bun ? ... demonstreaza asta intr-un cadru legal .... nu vrei/nu poti/nu te tine .... esti egal cu 0. Eu asta am avut de spus si nu am spuso cu gandul de a-l ataca pe Sebastian sau pe alcineva .... asta simt eu si asta am spus .... nu ridic pe nimeni in slavi gratis sau pentru ca am auzit ca ar avea o masina tare de la X sau Y .... eu apreciez doar ce vad ... si am vazut multe in ultimi 3-4 ani. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
degeaba sariti pe om ca masina a mers si va reamintesc la uni dintre voi cand sa dat cu supra.
lasatil so termine si sa vedem atunci dupa ce o termina daca vine sa se traga. dar pana atunci nu trebuie sa il mai atacati. parerea mea |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Sa faci o masina cu adevarat tare credeti-ma ca nu e usor, in primul rand costurile sunt foarte mari si se munceste foarte mult, dupa ce muncesti si cheltuisti risti sa si spargi moatoare, diferentiale, cardan, etc..... si nu ai nici o garantie la nici un component din categoria motorsport.
PS. Sa vorbesti si sa-ti dai cu parerea de pe margine e foarte usor si nu e corect, nu sunt avocatul lui Sebastian dar sunt implicat in prepararea mai multor masini si stiu ca nu e usor si avand in vedere ca omul asta s-a prezentat la start alaturi de mine si de Virgil spune multe......... Bafta tuturor si sper sa intelegeti ceea ce am spus mai sus. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu pot decat sa multumesc din nou si sa va spun ca daniel a spus tot ce as fi spus si eu.
Va asigur ca daca am sa simt o provocare adevarata voi fi la start, altfel nu are sens sa poluez atmosfera. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
raspunsul asta mi-a placut, este ceva de genu mai putin tam tam si mai multe fapte, sper sa nu ma insel, respect
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:20. |
- Copyright 2026 4Tuning