![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mai sunt multe de mentionat eleronul,xenon,praguri,pleoapa fata etc doar cei kare stiu si au investit in asa ceva ar trebui sa se avinte sa vb.masina dak nu ati observat nu are manere se deschide din telecomanda ar mai fi multe de spus repet doar cine a bagat bani in asa ceva poate stie ce vb.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
Bandouri late, bandouri aripi si protectii oale spate
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Le-am luat de peste 2 ani, comandate de la mine din oras, daca nu ma insel la Bardi a fost data comanda. Pret 1 mil perechea, cred ca face toti banii
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
baieti stie careva cand schimb discul de ambreaj trebuie sa dau jos rotile ca sa pot scoate planetarele sa nu neaparat
si inca o chestie la directie ce trebuie schimbate? rotule si bucsi ma refer? daca tot trebuie sa desfac pe acolo sa scot planetarele cu o treaba sa schimb si rotule si chesti pt ca va trebui sa ma duc la itp si acum de 2 ani cand am fost mi-au recomandat sa schimb o rotula iar de data asta sigur o sa ma trimita sa o schimb:-) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
paul,arata bine masina;)
stie cineva daca se potriveste nuca schimbatorului de la golf IV cu vento? merci |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Intr-adevar, trebuie taiat putin din schimbator ca e prea lung, daca pui husa la locul ei nu mai poti sa schimbi vitezele, nu se intinde husa :))
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am o problema cu casetofonu din masina, nu stiu sa-l dau jos sa-l inlocuiesc e cel original
cine ma poate ajuta |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Quote:
Bafta! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
stie cumva daca vreau sa demontez o usa cum procedez in cazul cablurilor ce ies din stalp in usa si trece prin burduf?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
noua noastra infatisare
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Ce fain arata....:D Nu sti de unde pot cumpara si eu o capota de vento?>
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
fata asa o lasi?? nu mai pui bara? ii beton :peace: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:08. |
- Copyright 2026 4Tuning