![]() |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Merge aici?
|
Re: Masini tari din Iasi
Merge, merge si cea albastra merge :D
|
Re: Masini tari din Iasi
E vreun 335i macar sau 540/550 ceva? De vopsit e vopsita frumos, dar nu se intelege cit de tare e :)
|
Re: Masini tari din Iasi
cred ca mai bine ar merge pe topicul "Masini Tunate Din IASI"
|
Re: Masini tari din Iasi
e 330d din cate stiu, daca nu i-a fi schimbat motoru. acelasi motor are si cea albastra ( e prea frumoasa culoarea) din cate stiu.
|
Re: Masini tari din Iasi
Per total, masina isi merita locul aici cat si cea albastra, plus ca ar avea loc si s3-ul ala galben :D
|
Re: Masini tari din Iasi
au si s3 galben ? oricum, masinile astea cand le-au adus erau cat se poate de stock ( caroserie etc ). pentru felul in care le-au facut sa arate si sa mearga merita toate laudele.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Despre BMW....e doar 330d cu cateva modificari (la exterior si la motor), nimic exagerat. Cateva poze in plus: http://www.fluidr.com/photos/ssorin
Iar despre cea turcoaz...to be continued |
Re: Masini tari din Iasi
330d-ul n-are decat 700 nm si vreo 300 cp.
|
Re: Masini tari din Iasi
Numai tractoarele mai au asa N/m adunati ... ma gandesc ca scurma adanc tare in asfalt! :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
@Cine stie Crys, poate au de gand sa se apuce de agricultura :D |
Re: Masini tari din Iasi
Oricum pe drumurile Romaniei sunt ca pe campurile din DE! Deci tot merg la arat!:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
an older timer.. :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:29. |
- Copyright 2026 4Tuning