Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

TuningBoy 27-04-11 15:56

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Merge aici?

MihaiCsl 27-04-11 17:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Merge, merge si cea albastra merge :D

mituc 27-04-11 17:57

Re: Masini tari din Iasi
 
E vreun 335i macar sau 540/550 ceva? De vopsit e vopsita frumos, dar nu se intelege cit de tare e :)

Eriksson 27-04-11 18:16

Re: Masini tari din Iasi
 
cred ca mai bine ar merge pe topicul "Masini Tunate Din IASI"

kristi_is 27-04-11 18:58

Re: Masini tari din Iasi
 
e 330d din cate stiu, daca nu i-a fi schimbat motoru. acelasi motor are si cea albastra ( e prea frumoasa culoarea) din cate stiu.

MihaiCsl 27-04-11 19:15

Re: Masini tari din Iasi
 
Per total, masina isi merita locul aici cat si cea albastra, plus ca ar avea loc si s3-ul ala galben :D

kristi_is 27-04-11 19:26

Re: Masini tari din Iasi
 
au si s3 galben ? oricum, masinile astea cand le-au adus erau cat se poate de stock ( caroserie etc ). pentru felul in care le-au facut sa arate si sa mearga merita toate laudele.

vlad87 27-04-11 19:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KAY_ (Post 4285496)
Rolls Royce Silver Shadow

Nu dai gres niciodata :D

TuningBoy 27-04-11 21:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Despre BMW....e doar 330d cu cateva modificari (la exterior si la motor), nimic exagerat. Cateva poze in plus: http://www.fluidr.com/photos/ssorin


Iar despre cea turcoaz...to be continued

Bogdan.IS 27-04-11 21:04

Re: Masini tari din Iasi
 
330d-ul n-are decat 700 nm si vreo 300 cp.

CRyS` 27-04-11 21:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Numai tractoarele mai au asa N/m adunati ... ma gandesc ca scurma adanc tare in asfalt! :D

MihaiCsl 27-04-11 22:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by kristi_is (Post 4286091)
au si s3 galben ? oricum, masinile astea cand le-au adus erau cat se poate de stock ( caroserie etc ). pentru felul in care le-au facut sa arate si sa mearga merita toate laudele.

Da, tot a lor e.
@Cine stie Crys, poate au de gand sa se apuce de agricultura :D

CRyS` 28-04-11 11:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Oricum pe drumurile Romaniei sunt ca pe campurile din DE! Deci tot merg la arat!:lol:

IS19CIP 02-05-11 21:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4287638)
Oricum pe drumurile Romaniei sunt ca pe campurile din DE! Deci tot merg la arat!:lol:

Cata dreptate are omu asta ceva fenomenal :lol::lol::lol:

N3n3a 23-05-11 20:40

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
an older timer.. :D


All times are GMT +2. The time now is 19:29.

- Copyright 2026 4Tuning