Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Dacia 1310 HAI HUY (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/215094-dacia-1310-hai-huy.html)

valy1233 25-04-13 12:58

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by Old_boy (Post 5451416)
pentru ca e o caruta de bani lacu ala mat de care vorbesti tu:shock:

exact :cry:

DJBOSS 25-04-13 16:53

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by valy1233 (Post 5451438)
exact :cry:

300 ron 1 litru la noi in oras la policolor :cry:

Alex_19Mig 25-04-13 18:50

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by DJBOSS (Post 5451661)
300 ron 1 litru la noi in oras la policolor :cry:

Este mult?

kwg. 25-04-13 19:01

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by Alex_19Mig (Post 5451744)
Este mult?

Ti se pare ca e putin ? :-) sau crezi ca ii ajunge 1 litru pe toata masina :???:

Alex_19Mig 25-04-13 19:05

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by kwg. (Post 5451762)
Ti se pare ca e putin ? :-) sau crezi ca ii ajunge 1 litru pe toata masina :???:

Lucrez in domeniu.De ajuns nu ajunge si de scump nu este luand in comparatie cu o vopsea d calitate sau dupa cod care este aproape dublu...

DJBOSS 02-05-13 22:56

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
12 Attachment(s)
Intre timp am facut citeva plimbari cu daciuta daca tot a dat caldura......am zis sa ies putin in evidenta si prin alte parti,o mica vizita la Craiova la Meet-u ( craiova drift) de pe aeroport.
Am achizitionat si folie pentru proiectoare...
Am participat la un concurs organizat de catre evenimenteauto.ro si cu ocazia asta am castiga citeva stickere.
Acum citeva poze & filmare https://www.youtube.com/watch?v=-OPuHjmH4fc

tuner-man 02-05-13 23:02

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Bravo man masina arata super , abia astept sa ne cunoastem live si bineinteles sa imi termin si eu masina ! Hai poate bagi si tu osu la treaba ca vad ca numai eu bag munca la greu :lol:

tabokubmw 04-05-13 07:46

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Ce bine arata Daciuta asta!

vasy-alex 04-05-13 15:22

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
o sa vii la Brasov man?:)

DJBOSS 04-05-13 15:54

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by vasy-alex (Post 5460317)
o sa vii la Brasov man?:)

Nu stiu nimic mai multe detali un link ceva daca se poate ?

vasy-alex 04-05-13 16:12

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
ti-am dat pm....e vb de intrunirea dacia clasic;)

chyryCRY 07-05-13 13:36

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
nevoie de jante !

DJBOSS 07-05-13 18:28

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by chyryCRY (Post 5462856)
nevoie de jante !

Cel mai probabil o sa achizitionez un set de jante de la colegu Gabi (tuner-man )
am vorbit ceva cu el acum sa vedem cu bugetu meu oricum cel mai sigur le iau modelul este acesta

chyryCRY 07-05-13 19:06

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
Quote:

Originally Posted by DJBOSS (Post 5463107)
Cel mai probabil o sa achizitionez un set de jante de la colegu Gabi (tuner-man )
am vorbit ceva cu el acum sa vedem cu bugetu meu oricum cel mai sigur le iau modelul este acesta

din ce stiu eu se numesc zender sau ceva de genul ! daca stii ce sa faci cu ele vor arata frumos pe masina :)

razvaneluu 06-06-13 11:26

Re: Dacia 1310 HAI HUY
 
maxim imi place cum arata !!


All times are GMT +2. The time now is 20:21.

- Copyright 2026 4Tuning