![]() |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
12 Attachment(s)
Intre timp am facut citeva plimbari cu daciuta daca tot a dat caldura......am zis sa ies putin in evidenta si prin alte parti,o mica vizita la Craiova la Meet-u ( craiova drift) de pe aeroport.
Am achizitionat si folie pentru proiectoare... Am participat la un concurs organizat de catre evenimenteauto.ro si cu ocazia asta am castiga citeva stickere. Acum citeva poze & filmare https://www.youtube.com/watch?v=-OPuHjmH4fc |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Bravo man masina arata super , abia astept sa ne cunoastem live si bineinteles sa imi termin si eu masina ! Hai poate bagi si tu osu la treaba ca vad ca numai eu bag munca la greu :lol:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Ce bine arata Daciuta asta!
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
o sa vii la Brasov man?:)
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
ti-am dat pm....e vb de intrunirea dacia clasic;)
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
nevoie de jante !
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
1 Attachment(s)
Quote:
am vorbit ceva cu el acum sa vedem cu bugetu meu oricum cel mai sigur le iau modelul este acesta |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
maxim imi place cum arata !!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:21. |
- Copyright 2026 4Tuning