![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Ce fac? Fac bine ! ms de intrebare ... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
De pe 17-03-11 nu a mai postat nimeni pe topicul asta.
Cam la asta ma refeream... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Studiez modelul E30.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
injur drumurile din satele Giurgiuvene:))...mi au terminat masina:))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
tocmai am venit de la festivitatea ultimei zile de scoala pe anul asta, bineinteles dupa ceva distractie cu colegii :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Am venit de la hala....unde am mesterit la on Golf 4....m-am spalat.....am mancat.....pufuleti cu mere si 7up.Si acum tre sa intind rufele pe sarma....si imi e lene....si ma bate tare gandul sa trag un pui de somn...pt ca deseara cica iese dezmamtz pervers.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
" Ştiaţi că eu in acest moment ... " ma tot gandesc la cata apa e afara, cred ca ma fac peste :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
butonez putin netu si later ma apuc de curatenie
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
sting pcu si-am plecat.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
stau cu picioarele pe birou.....si ma gandesc ca tre sa ies in curte......am de sudat un gardut care sa il impiedice pe Bruno sa mai sape in straturile de flori....si mi-e o leneeee...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:01 ascult o melodie , ma plictisesc si mor de cald :oops:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
fumez prima tigara,racoare,cafea...viata e frumoasa
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Eu...abia m am trezit...:-s |
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning