Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

VaLeX 08-06-11 22:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4140765)
mananc sticksuri

Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4147881)
beau cafeaua si ma duc la wrk:((

Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4165396)
:arrow: ma recuperez dupa betia de ieri

Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4170697)
mananc...beau un ceai

Mananci si bei cam mult ... :))

Ce fac? Fac bine ! ms de intrebare ...

mikafly 09-06-11 06:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by D0ryN (Post 4383997)
Dupa aproape 3 luni de liniste... :lol:

ce vrei sa spui?

D0ryN 09-06-11 17:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
De pe 17-03-11 nu a mai postat nimeni pe topicul asta.
Cam la asta ma refeream...

Radu. 09-06-11 17:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Studiez modelul E30.

andreibadea 10-06-11 01:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
injur drumurile din satele Giurgiuvene:))...mi au terminat masina:))

Racer21 10-06-11 11:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai am venit de la festivitatea ultimei zile de scoala pe anul asta, bineinteles dupa ceva distractie cu colegii :-)

mikafly 10-06-11 16:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am venit de la hala....unde am mesterit la on Golf 4....m-am spalat.....am mancat.....pufuleti cu mere si 7up.Si acum tre sa intind rufele pe sarma....si imi e lene....si ma bate tare gandul sa trag un pui de somn...pt ca deseara cica iese dezmamtz pervers.

Gutuie 10-06-11 20:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
" Ştiaţi că eu in acest moment ... " ma tot gandesc la cata apa e afara, cred ca ma fac peste :))

Babutz 11-06-11 08:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
butonez putin netu si later ma apuc de curatenie

StoRo 19-08-11 09:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sting pcu si-am plecat.

mikafly 19-08-11 10:27

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
stau cu picioarele pe birou.....si ma gandesc ca tre sa ies in curte......am de sudat un gardut care sa il impiedice pe Bruno sa mai sape in straturile de flori....si mi-e o leneeee...

grg_92 01-09-11 11:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:01 ascult o melodie , ma plictisesc si mor de cald :oops:

susp3ctu 01-09-11 15:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fumez prima tigara,racoare,cafea...viata e frumoasa

Sonny™ 01-09-11 15:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by susp3ctu (Post 4558829)
fumez prima tigara,racoare,cafea...viata e frumoasa

unde e racoare, ca eu mor de cald...:twisted:

andreibadea 01-09-11 17:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4558831)
unde e racoare, ca eu mor de cald...:twisted:

La mine e racorica....

Eu...abia m am trezit...:-s


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning