Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Robicutz 29-04-12 01:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5002118)
baieti toate la randul lor:)

DA, vor fi si piesele de care spuneti voi, adica cele de pe logan KYS.

Azi am mai avut timp putin si am lucrat urmatoarele (inafara de capota badboy)

-grila clean
-bara fata bandou
-bara spate bandou

Maine daca am timp voi lucra la portbagaj clean:D

delectati-va!

Asa da !

Cristi.megane 29-04-12 08:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bobi_racers (Post 5002006)
dms 28 - frumoasa rau lada aia pacat ca unii nu stiu ce inseamna cu adevarat tuning
danny125 - super polo abea astept sa il termini mai rpd ca sa il pot testa si eo bafta in continuare
radu_cainamisir - la fel de super si loganul tau incearca sa il faci cu kitu ala de la ghetto tuning daca tot te ai apucat sa ii faci badboy si chestii dastea
quick_silver 2 - frumoasa rau honda da daca o poti urca si tu ca sa o pot lua si eo

revin si eo dupa cateva zile de apsenta cu o silvia

daca ce a facut dms la tine e tuning adevarat...:rolleyes2

radu_cainamisir 29-04-12 11:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
bobi racers- discutia asta s-a mai purat pe aici. Tuing nu inseamna doar bari pana in pamant si cu buza imensa;)

dary762 29-04-12 12:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5002409)
bobi racers- discutia asta s-a mai purat pe aici. Tuing nu inseamna doar bari pana in pamant si cu buza imensa;)

Esti asa de sigur?
Mai sti cand ai venit pe forum si te-am intrebat "iti place stilul asta de tuning"?(era o masina cu bari pana in pamant)
Raspuns: "da , asa mi-au placut masinile din totdeauna"

radu_cainamisir 29-04-12 14:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5002508)
Esti asa de sigur?
Mai sti cand ai venit pe forum si te-am intrebat "iti place stilul asta de tuning"?(era o masina cu bari pana in pamant)
Raspuns: "da , asa mi-au placut masinile din totdeauna"

si am zis ca nu imi plac? Imi plac dar sa aiba stil nu puse la intamplare

R.Equinox 29-04-12 15:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
@radu_cainamisir-Taci ca ma rugam de tine zile intregi sa faci o masina buna..sa se inteleaga calumea...Si cu grafica la fel..cat m-am mai chinuit cu ea...Toti am fost la fel la inceput!

:dance:

radu_cainamisir 29-04-12 15:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5002672)
@radu_cainamisir-Taci ca ma rugam de tine zile intregi sa faci o masina buna..sa se inteleaga calumea...Si cu grafica la fel..cat m-am mai chinuit cu ea...Toti am fost la fel la inceput!

:dance:

vrei sa zici ca bobiracers e la inceput=))))

Tomas_SlrR 29-04-12 16:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5002672)
@radu_cainamisir-Taci ca ma rugam de tine zile intregi sa faci o masina buna..sa se inteleaga calumea...Si cu grafica la fel..cat m-am mai chinuit cu ea...Toti am fost la fel la inceput!

:dance:


ti-am spus sa pui jentile rosi dar tu batman batman

:twisted:

radu_cainamisir 29-04-12 18:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
ma joc si eu putin:D

Tomas_SlrR 29-04-12 19:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5002790)
ma joc si eu putin:D

ce urat e fara oglinzi :x

dms28 29-04-12 19:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
radu-Ceai facut ti-au furat oglinzile ;))

ei bine eu imi anunt retragerea... acea lada a fost ultima mea masina postata!!! si nu din cauza la nimeni eu mi-am zis sa imi anunt retragerea definitiva din forum;)

Jink 29-04-12 20:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
dms - tipule , exagerezi! eu zic sa nu pleci , mai inveti ceva cat esti pe-aici..
radu - bestial tipule, dar mai lucreaza te rog frumos la capota, ca nu-mi place cum se imbinaaa :( merita!
r.equinox - excelent :*

radu_cainamisir 29-04-12 20:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
ma bucur ca va palce si ca nu lucrez inzadar

am rezolvat problema aceea cu usa care nu avea aceeasi culoare cu masina

ebone 29-04-12 21:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
frumos s14 R.Equinox.

Dodge Viper Drag

Tomas_SlrR 29-04-12 21:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5003026)
frumos s14 R.Equinox.

Dodge Viper Drag

ebone vreau o poza cu masina ridicata pe doua roti :)

frumos rau viper-ul


All times are GMT +2. The time now is 04:04.

- Copyright 2026 4Tuning