![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
bobi racers- discutia asta s-a mai purat pe aici. Tuing nu inseamna doar bari pana in pamant si cu buza imensa;)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Mai sti cand ai venit pe forum si te-am intrebat "iti place stilul asta de tuning"?(era o masina cu bari pana in pamant) Raspuns: "da , asa mi-au placut masinile din totdeauna" |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
@radu_cainamisir-Taci ca ma rugam de tine zile intregi sa faci o masina buna..sa se inteleaga calumea...Si cu grafica la fel..cat m-am mai chinuit cu ea...Toti am fost la fel la inceput!
:dance: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
ti-am spus sa pui jentile rosi dar tu batman batman :twisted: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
ma joc si eu putin:D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
radu-Ceai facut ti-au furat oglinzile ;))
ei bine eu imi anunt retragerea... acea lada a fost ultima mea masina postata!!! si nu din cauza la nimeni eu mi-am zis sa imi anunt retragerea definitiva din forum;) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
dms - tipule , exagerezi! eu zic sa nu pleci , mai inveti ceva cat esti pe-aici..
radu - bestial tipule, dar mai lucreaza te rog frumos la capota, ca nu-mi place cum se imbinaaa :( merita! r.equinox - excelent :* |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
ma bucur ca va palce si ca nu lucrez inzadar
am rezolvat problema aceea cu usa care nu avea aceeasi culoare cu masina |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
frumos s14 R.Equinox.
Dodge Viper Drag |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
frumos rau viper-ul |
| All times are GMT +2. The time now is 04:04. |
|
- Copyright 2026 4Tuning