![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/634-king-of-...-festival.html
King Of Europe Round Hungary Drift Festival. E si pentru incepatori. Era misto sa mergem. Eu unu nu mai am bani. Dar poate cineva merge. Take a look. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mistoace rotile.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e roti dalea de vine pe dorobanti cu masinile pe ele nu ? :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:caffine::caffine::caffine::caffine:
dorobanti te`ai trezit ma ? cat au fost azi dimineata cafelele ? 100 ron ? mai mult ? :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mersi pt link remus...sunt misto jantele dar eu am 5x114,3 :D
oricum nu aveam bani de ele decat daca le dadeam pe ale mele :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca e sar si eu pe ea!!! :rolleyes2:rolleyes2 :twisted::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S @ plictisit : hai ba ai terminat cu probele la BAC??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
GOP e TDI nu SDI asa ca are nevoie si de alt intercooler ca bara aia il acopera pe cel orginal ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda adevarat ca el are intercooleru intr`o parte.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am luat la atestat 10, la probele de ieri b1 ca nu m-am simtit bine si nu am scris tot, si azi b2, tu ?!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
am luat tot! acum sa vad daca trec clasa sa intru in bac :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
facem si noi o intalnire aici??? -- >> https://forum.4tuning.ro/54-comunicat...ml#post3331590
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari pentru note, bafta pe mai departe!
Caut sa cumpar 2 gume 195.40.r16! daca stie cineva ceva de asa ceva. v-as ruga sa-mi lasati un link. ms |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hopa deci vineri vin fara masina ca face daffy si cu plictisit cinste.Pentru daffy : rau ratusca ramurica,rica nu stia sa zica :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@ lucian : ms man, maine o sa te sun, sau iti dau beep si iti zic ce gume am gasit |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vin si eu dar numai daca face duffy cinste :D:D:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai asa ar trebuii dar vad ca se da lovit
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-a rezolvat. ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
babone probele astea la engleza si informatica nu aveau calificativ prin care sa pici :lol: acum urmeaza greul, probele la care se poate pica, romana mate alea alea .. astea au fost asa 4fun
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cumpar urgent oglinzi laterale de X5 model 2006.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rectific .. intai sa intram in bac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi cer scuze pemtru absenta totala de la vitantis chiar vroiam sa vin dar se pare ca masina mea nu a mai vrut sa ma duca nici la examen nici la drift!:sad:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
+1 am venit decat sambata de dimineata pana pe la 13:15 si am plecat ca am avut meditatii pana seara .. si duminica am fost la urziceni
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si cum a fost la urziceni?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bleah ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mie nu mi-a displacut din motivul ca nu mai fusesem niciodata la 402 nici macar ca spectator, dapai ca participant .. a fost cam aiurea ca dupa ce te dadeai pana ajungeai iar la start dura ceva .. si la sfarsit din 4 curse in cazul meu, 2 pierdute 2 castigate nu mi-a inregistrat nici un timp, so m-am mai dat pentru timp o data singur si am ratat start-ul = necalificat .. ca teoretic se lua timpul cel mai bun din cate curse ai avut, si masini batute de mine s-au calificat, asta e deh, decat ca imi facusem niste sperante cand am vazut ca fac si eu pe cineva, + ca aveam portbagajul plin pe cand altii isi golisera masina, banchete fete de usi, benzina pusa la limita .. faze d-astea, oricum nu imi pare rau ca am participat a fost o experienta frumoasa, si sincer acum stau pe ganduri ca ma cam atrage 402-ul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi de ce kimi asa mare dezamagire?
ce masini ai facut plicti? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 dacii 1310, si am luat-o de la opel astra si alt logan
https://www.youtube.com/watch?v=rwb_w3ESooQ min 4:22 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e a 2-a cursa pe anu asta cu aceeasi problema
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate la urmatorul nu o sa mai fie problemele astea .. asa ar fi frumos, ca e aproape de bucuresti .. distanta e comoda de facut chiar daca drumul prin unele locuri nu e asa bun, cu putina grija e ok
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning