Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 18-05-10 18:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/634-king-of-...-festival.html



King Of Europe Round Hungary Drift Festival. E si pentru incepatori. Era misto sa mergem. Eu unu nu mai am bani. Dar poate cineva merge. Take a look.

daffy duck™ 21-05-10 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=rP-KF...eature=related

mor de ras@!!!!!!!!!!!!!!

daffy duck™ 21-05-10 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru EVO !!!!!!!!!!

https://forum.4tuning.ro/213-zona-com...4-114-3-a.html

RoByNeT 21-05-10 16:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mistoace rotile.

87MTX 21-05-10 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e roti dalea de vine pe dorobanti cu masinile pe ele nu ? :))

RoByNeT 21-05-10 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:caffine::caffine::caffine::caffine:


dorobanti te`ai trezit ma ? cat au fost azi dimineata cafelele ? 100 ron ? mai mult ? :lol::lol::lol:

87MTX 21-05-10 18:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3378924)
:caffine::caffine::caffine::caffine:


dorobanti te`ai trezit ma ? cat au fost azi dimineata cafelele ? 100 ron ? mai mult ? :lol::lol::lol:

100 ron doar ca a skimbat scrumiera

Evo-Jr 21-05-10 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mersi pt link remus...sunt misto jantele dar eu am 5x114,3 :D
oricum nu aveam bani de ele decat daca le dadeam pe ale mele :)

daffy duck™ 22-05-10 00:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
filmul de care zicea robynet aseara

https://forum.4tuning.ro/26-filme-mov...ectatorul.html

RoByNeT 01-06-10 12:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...-golf-4-a.html

Goppo sari pe ea :lol:

daffy duck™ 01-06-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3407160)

nu cred ca poate pune buza pe bara asta......

Lucian_GXZ 01-06-10 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca e sar si eu pe ea!!! :rolleyes2:rolleyes2 :twisted::twisted:

RoByNeT 01-06-10 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3407287)
nu cred ca poate pune buza pe bara asta......

de aia exista fibra

daffy duck™ 01-06-10 13:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3407365)
de aia exista fibra

no ghini!


P.S @ plictisit : hai ba ai terminat cu probele la BAC???

bogdy.ghetto 01-06-10 18:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
GOP e TDI nu SDI asa ca are nevoie si de alt intercooler ca bara aia il acopera pe cel orginal ;)

RoByNeT 01-06-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda adevarat ca el are intercooleru intr`o parte.

plictisit 01-06-10 19:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am luat la atestat 10, la probele de ieri b1 ca nu m-am simtit bine si nu am scris tot, si azi b2, tu ?!

daffy duck™ 01-06-10 20:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3408367)
am luat la atestat 10, la probele de ieri b1 ca nu m-am simtit bine si nu am scris tot, si azi b2, tu ?!

nu stiu ce sunt cu notele alea, dar io am dat ieri scrisul si auditia la engleza si azi oralul......

am luat tot!

acum sa vad daca trec clasa sa intru in bac :lol: :lol: :lol: :lol:

daffy duck™ 01-06-10 20:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
facem si noi o intalnire aici??? -- >> https://forum.4tuning.ro/54-comunicat...ml#post3331590

Lucian_GXZ 01-06-10 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari pentru note, bafta pe mai departe!

Caut sa cumpar 2 gume 195.40.r16! daca stie cineva ceva de asa ceva. v-as ruga sa-mi lasati un link. ms

babone 01-06-10 20:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hopa deci vineri vin fara masina ca face daffy si cu plictisit cinste.Pentru daffy : rau ratusca ramurica,rica nu stia sa zica :D

daffy duck™ 01-06-10 21:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3408578)
hopa deci vineri vin fara masina ca face daffy si cu plictisit cinste.Pentru daffy : rau ratusca ramurica,rica nu stia sa zica :D

defapt e "rica nu stia sa zica, rau ratusca ramurica" si vreau sa aud live :lol:

@ lucian : ms man, maine o sa te sun, sau iti dau beep si iti zic ce gume am gasit

Jjoker 01-06-10 21:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vin si eu dar numai daca face duffy cinste :D:D:D

babone 01-06-10 21:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai asa ar trebuii dar vad ca se da lovit

Lucian_GXZ 01-06-10 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a rezolvat. ms

plictisit 01-06-10 22:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
babone probele astea la engleza si informatica nu aveau calificativ prin care sa pici :lol: acum urmeaza greul, probele la care se poate pica, romana mate alea alea .. astea au fost asa 4fun

Jjoker 02-06-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cumpar urgent oglinzi laterale de X5 model 2006.

plictisit 02-06-10 21:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
rectific .. intai sa intram in bac

ghiszmo 07-06-10 12:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scuze pemtru absenta totala de la vitantis chiar vroiam sa vin dar se pare ca masina mea nu a mai vrut sa ma duca nici la examen nici la drift!:sad:

plictisit 07-06-10 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
+1 am venit decat sambata de dimineata pana pe la 13:15 si am plecat ca am avut meditatii pana seara .. si duminica am fost la urziceni

Evo-Jr 07-06-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cum a fost la urziceni?

kimi 07-06-10 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3422799)
si cum a fost la urziceni?

O voma mare..

RoByNeT 07-06-10 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bleah ...

plictisit 07-06-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mie nu mi-a displacut din motivul ca nu mai fusesem niciodata la 402 nici macar ca spectator, dapai ca participant .. a fost cam aiurea ca dupa ce te dadeai pana ajungeai iar la start dura ceva .. si la sfarsit din 4 curse in cazul meu, 2 pierdute 2 castigate nu mi-a inregistrat nici un timp, so m-am mai dat pentru timp o data singur si am ratat start-ul = necalificat .. ca teoretic se lua timpul cel mai bun din cate curse ai avut, si masini batute de mine s-au calificat, asta e deh, decat ca imi facusem niste sperante cand am vazut ca fac si eu pe cineva, + ca aveam portbagajul plin pe cand altii isi golisera masina, banchete fete de usi, benzina pusa la limita .. faze d-astea, oricum nu imi pare rau ca am participat a fost o experienta frumoasa, si sincer acum stau pe ganduri ca ma cam atrage 402-ul

Evo-Jr 07-06-10 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi de ce kimi asa mare dezamagire?

ce masini ai facut plicti?

plictisit 07-06-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 dacii 1310, si am luat-o de la opel astra si alt logan

https://www.youtube.com/watch?v=rwb_w3ESooQ min 4:22

kimi 07-06-10 19:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3423913)
poi de ce kimi asa mare dezamagire?

Timpii au fost total eronati si alte probleme pe care nu mai vreau sa le scriu pe forum..S-au discutat la topicul dedicat cursei..

RoByNeT 07-06-10 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e a 2-a cursa pe anu asta cu aceeasi problema

plictisit 08-06-10 06:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate la urmatorul nu o sa mai fie problemele astea .. asa ar fi frumos, ca e aproape de bucuresti .. distanta e comoda de facut chiar daca drumul prin unele locuri nu e asa bun, cu putina grija e ok

daffy duck™ 09-06-10 01:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare filmul asta !!!!

https://vimeo.com/11834922

sau asta

https://vimeo.com/10617915


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning