![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
aaaaa...este ultima melodie a lui AKON...belea |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Varianta lunga a filmului va avea pe fundal o alta melodie, una din zilele noastre de data asta :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna melodie lucian m-a uns pe suflet :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
MS :). Amuzanta este combinatia de drift pe o melodie veche, aluzia la varsta lui tataie dar exista si o parte mai putin amuzanta.. un mare artist care nu mai este printre noi... Dan Spataru - In randul 4
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Esti dat dracu in mm tu ma=))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a aparut si kimi cu seatul lui STOCK :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dubios dar scandalos :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Param pam pam pampa param pam paaaaa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dak va mai luati de nenea JAC-u o sa aveti probleme cu mine ce gata l-ati vazut batran si fara putere si a-ti sarit toti pe el ca sacalii(aveti grija poate isi revine cu o viagra):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai ia gata cu obrazniciile ca putea sa ne fie stra-stra-stra-stra-bunic la totzi! Caci multa vreme a trecut de la era glaciara pana azi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))) hai mah k nu e asa batran :)))) o sa ajungetzi si voi al pensie sa shtitzi :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
luciane o mai stii paia cu "Muzeu Antipa" de la gratar? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
e destul de ANTIPAtic :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning