Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 23-04-09 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2259098)
:)):)):))....CE PALIU ESTI FRATE.....:)):))...SARACU TATAIE....ALTA MELODIE NU GASEAI.......:)))))))))))0

asta i-am zis si eu.....

A.x.e.L 23-04-09 08:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2258542)
Trailer: Tataie - BMW E30 2.5i - Inferno MotorSport@ 4Tuning Days2009
https://www.youtube.com/watch?v=PoSFR9nmk1Y


aaaaa...este ultima melodie a lui AKON...belea

Lucian_GXZ 23-04-09 09:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Varianta lunga a filmului va avea pe fundal o alta melodie, una din zilele noastre de data asta :)

cozo 23-04-09 09:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2259246)
Varianta lunga a filmului va avea pe fundal o alta melodie, una din zilele noastre de data asta :)

asa mai merge mah!

godboyro 23-04-09 09:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna melodie lucian m-a uns pe suflet :))

Lucian_GXZ 23-04-09 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
MS :). Amuzanta este combinatia de drift pe o melodie veche, aluzia la varsta lui tataie dar exista si o parte mai putin amuzanta.. un mare artist care nu mai este printre noi... Dan Spataru - In randul 4

kimi 23-04-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Esti dat dracu in mm tu ma=))))

daffy duck™ 23-04-09 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a aparut si kimi cu seatul lui STOCK :lol::lol::lol::lol::lol:

godboyro 23-04-09 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dubios dar scandalos :))

Lucian_GXZ 23-04-09 10:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Param pam pam pampa param pam paaaaa

johnny325 23-04-09 10:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dak va mai luati de nenea JAC-u o sa aveti probleme cu mine ce gata l-ati vazut batran si fara putere si a-ti sarit toti pe el ca sacalii(aveti grija poate isi revine cu o viagra):)

Lucian_GXZ 23-04-09 11:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai ia gata cu obrazniciile ca putea sa ne fie stra-stra-stra-stra-bunic la totzi! Caci multa vreme a trecut de la era glaciara pana azi

DRK*DeSiGn 23-04-09 15:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))) hai mah k nu e asa batran :)))) o sa ajungetzi si voi al pensie sa shtitzi :))))

daffy duck™ 23-04-09 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane o mai stii paia cu "Muzeu Antipa" de la gratar? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

e destul de ANTIPAtic :lol:

cozo 23-04-09 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2260300)
luciane o mai stii paia cu "Muzeu Antipa" de la gratar? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

e destul de ANTIPAtic :lol:

sa vezi ce-ti rup eu tirtita si-ti ciufulesc nutria cand te prind!!!!! sa vezi ce inseamna ANTIPAtic !!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning